World War Hulk ( Dünya Savaşı ) - Gerekli Şeyler

Başlatan gamlıbaykuş, 06 Kasım, 2013, 12:08:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Peki dediğin gibi olursa kaç cilt basmaları gerekir Umar abi?

gamlıbaykuş

Bir soru da ben ekleyim, Güneş' in söylediği maceralar basılırsa ortadan bir yerden falan mı girilmiş oluyor ?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Alıntı yapılan: tommikser - 07 Kasım, 2013, 14:58:59
Peki dediğin gibi olursa kaç cilt basmaları gerekir Umar abi?

Dean'in Captain America cilt tanıtımları bölümüne bak. Orada sırası var.

rumar80

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 07 Kasım, 2013, 15:26:09
Bir soru da ben ekleyim, Güneş' in söylediği maceralar basılırsa ortadan bir yerden falan mı girilmiş oluyor ?

Bu Güneşe de cevap olsun:

Captain America : Winter Soldier (iki ayrı cilt hali de var tek cilt halide)
Captain America : Red Menace (iki  ayrı cilt hail de var tek cilt halide)
Captain America : Civil War
Captain America : The Death of Captain America (üç ayrı cilt halide var tek cilt halide)
Captain America : The Man with No Face
Captain America : Road to Reborn
Captain America : Reborn
Captain America : Two Americas
Captain America : No Escape
Captain America : The Trial of Captain America
Captain America : Prisoner of War

tommikser

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Tamamı yayınlanamayacağına göre Cap. istemiyoruz ;D

darkwood

World War Hulk ! Fuar için süpriz bir çizgiroman daha gelmiş, Kaptanı da isteruk.
Bu kitap fuarını 3 ayda bir yapsalar batarız herhalde.  ;D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Planet Hulk'ın sonunda gezegeni yok olan Hulk arkadaşları ile olaylardan sorumlu tuttuğu İlluminati ekibine derslerini vermek üzere yola çıkar. Tabi yol uzun olduğu için ülkemize anca varır.  ;)
  Önce Black Bolt'tan başlayıp herkesi bir güzel benzetir ve...

Bir oturuşta 1 saatte bitecek bir çizgi roman. Romita JR'ın nispeten iyi çizmleri ile hoş bir tadımlık.

BAHADIR

Her zaman derim Hulk'un Black Bolt'a söylediği "Fısıltını değil, çığılığını duymaya geldim" sözü...Bu serinin en iyi replikleriniden biridir...Ama hikayenin sonu daha iyi olabilirmiydi acaba demeden de edemiyorum...Yine de Planet Hulk'tan daha iyi bir hikaye olduğu aşikar...

HacıGeraltEmmi

Marvel'ın hikaye anlamında en iyi işlerinden biri bana kalırsa. Ve evet, sonu daha farklı bitirilebirdi ama o zamanda marvel evreni biterdi herhalde :D Canavarlardan insan olduğunu zannedenlere verilen insanlık dersi :D Antihulkcıların bu hikayeyi okuduktan sonra bir daha düşüneceklerini umuyoruz. ;)

tommikser

Gambit

Alıntı yapılan: designer73 - 15 Kasım, 2013, 15:25:51
Marvel'ın hikaye anlamında en iyi işlerinden biri bana kalırsa.

yok yahu, o kadar da degil

standard bir marvel hikayesi, cizimler ve olay kurgusu hosuna gitmis olabilir. En iyi isler demek icin cok ciddi maceralar olmasi gerekiyor ki bunda o yok

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Gambit - 18 Kasım, 2013, 00:26:12
yok yahu, o kadar da degil

standard bir marvel hikayesi, cizimler ve olay kurgusu hosuna gitmis olabilir. En iyi isler demek icin cok ciddi maceralar olmasi gerekiyor ki bunda o yok

O zaman benim okuduklarım içerisinde diyeyim :)

Artık örümcek hikayelerinden bile tat alamazken ve avengers filan kabak tadı veriyorken, bu denli keyifle okuyabildiğim için benim nazarımda en iyi işlerden diyorum. ;D

tommikser

Okudum. Nasıl diyeyim devam eden bir sayı veya tek başına gibi bakılabilir.Bana çok absürd geldi.Yani gene Hulk kafası yaşamış.Hulk smash modunda dünyada ne kadar kahraman varsa patakladı.İşte burası bana çok saçma geldi.Hulk sen neymişsin arkadaş.Bütün marvel evrenini sıra dayağına çekti.Kimsede bir şey yapamadı.Hele Manathan adasını 24 saat içinde boşaltacaksınız geyiği.Birde üzerine arena dövüşleri.Yok anam yok Dünyayı kurtaran adam ile yarışabilecek bir senaryoydu gerçekten.Neden Hulk'a gıcık olduğumu daha iyi anladım :D