World War Hulk ( Dünya Savaşı ) - Gerekli Şeyler

Başlatan gamlıbaykuş, 06 Kasım, 2013, 12:08:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Hulk dönüyor. Ve içinde şu güne kadar yanmamış bir öfke alevi yanıyor. Yazılmış en iyi Hulk serilerinden biri olan Planet Hulk'ın devamı olan Dünya Savaşı Hulk bütün Süper Kahramanların dünyayı Hulk'ın gazabından kurtarmak için verdikleri çaresiz mücadeleyi anlatıyor. Marvel evrenindeki bütün kahramanları bir arada görmek ve favori kahramanınızın Hulk karşısında neler yapabildiğine tanık olmak için iyi bir fırsat. Dünyanın en güçlüleri kozlarını paylaşırken Dünya titriyor.

"Muhteşem bir kitap, bebek, mutlaka okunmalı."
-Ken Tucker, Entertainment Weekly-

Dizginlenmemiş öfkenin epik hikayesi! Bir grup Marvel süper "kahramanı" tarafından vahşi uzaylıların gezegeni Sakaar'a sürgün edilen Hulk öfke ve kan ile orayı fetheder köle gladyatör ve sonunda da kral olur. Şimdi ise, Hulk korkutucu öfkesini Iron Man, Reed Richards, Doctor Strange ve Black Bolt'ta ve onlarla arasında duracak kadar aptal olan her hangi birine kusmak için Dünya'ya dönüyor. Vahşi gladyatör savaş kardeşlerinin eşliğinde ve akla gelebilecek en keskin, en saf öfke ile Hulk her zamankinden daha güçlü. Ve aptal gezegenimizi parçalamaya geliyor!
(Tanıtım Bülteninden)

Checklist

WORLD WAR HULK PROLOGUE: WORLD BREAKER #1
INCREDIBLE HULK #106

WORLD WAR HULK #1
INCREDIBLE HULK #107
INVINCIBLE IRON MAN #19
GHOST RIDER #12
HEROES FOR HIRE #11
WORLD WAR HULK: X-MEN #1
WORLD WAR HULK: GAMMA CORPS #1
WORLD WAR HULK: FRONTLINE #1

AVENGERS: THE INITIATIVE #4
IRREDEEMABLE ANT-MAN #10
WORLD WAR HULK #2
GHOST RIDER #13
WORLD WAR HULK: FRONTLINE #2
INVINCIBLE IRON MAN #20
HEROES FOR HIRE #12
WORLD WAR HULK: GAMMA CORPS #2
WORLD WAR HULK #3
WORLD WAR HULK: X-MEN #2
WORLD WAR HULK: FRONTLINE #3
INCREDIBLE HULK #108

INCREDIBLE HULK #109
WORLD WAR HULK: YOUNG AVENGERS #1
WORLD WAR HULK: GAMMA CORPS #3
WORLD WAR HULK: FRONTLINE #4
WORLD WAR HULK #4
WORLD WAR HULK: X-MEN #3
HEROES FOR HIRE #13
WORLD WAR HULK: FRONTLINE #5

WORLD WAR HULK: GAMMA CORPS #4
WORLD WAR HULK #5
HEROES FOR HIRE #14
INCREDIBLE HULK #110
WORLD WAR HULK: FRONTLINE #6

Nightrain

Böyle bi öfke yok be! Bu beyinsizi sevmezdim ama empati kurunca "adam haklı beyler" dedim. Tabii Planet Hulk'u okuyamadığım için hikayenin bir kısmından haberim var (Gerekli Şeyler tekrar basmayacağını şöyledi ). Henüz ilk sayısını okuyabildim, güzel gidiyor. Bakalım sonu nereye varacak.

Çizimler pek güzel. Zaten John Romita Jr.'ı severim, kendine has bi tarzı olduğunu düşünüyorum.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

JR Jr'ı ben de severdim, özellikle 80'lerde X-men çizimleri, ama yılardır kendini yineledi. Bu nedenle artık eskisi kadar sevemiyorum.

Nightrain

Bitirdim. Bayıldım bu Hulk'a. O egosu kaf dağında gezen hero'ları tokat manyağı yapmasına bayıldım. ;D Sitede sevmeyenler de olmuş tabii zevk meselesi.

Daha çok Hulk istiyorum!

Gelecek ay da Hulk Gri'yi alayım bari.

hanac

Nightrain

Okumayı çok istiyordum ama Gerekli Şeyler tekrar basmayacaklarını söyledi. :-\

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Ağustos, 2015, 15:05:11
Okumayı çok istiyordum ama Gerekli Şeyler tekrar basmayacaklarını söyledi. :-\

İkinci eli muhakkak bulunur ama fiyatını bilemem.  :)

İdrava

Planet hulklar avengers dağıldı'dan öncemi sonramı? Rafta hangi sıraya koyacağım?  :)

dean

Alıntı yapılan: İdrava - 08 Mart, 2017, 00:00:07
Planet hulklar avengers dağıldı'dan öncemi sonramı? Rafta hangi sıraya koyacağım?  :)

Sonra, Civil War ile Secret Invasion arasına konabilir.

İdrava

Yok yok world war hulku demedim. Planet hulklardan bahsediyorum. Hangi zamanda hulku başka bir grzegene göndermişlerdi? Avengers dağıldı cildinden öncemi?

dean

Alıntı yapılan: İdrava - 08 Mart, 2017, 00:17:30
Yok yok world war hulku demedim. Planet hulklardan bahsediyorum. Hangi zamanda hulku başka bir grzegene göndermişlerdi? Avengers dağıldı cildinden öncemi?

Tamam dostum bende onu diyorum. Avengers Dağıldıdan sonra. Avengers Disassembled Ağustos 2004 ile Ocak 2005 arasında yayınlandı. Planet Hulk ise Nisan 2006 ve Haziran 2007 arasında yayınlandı. Planet Hulk, Civil War ile hemen hemen aynı aralıklarda yayınlandı. Warld War Hulk ise Planet Hulk'ın bitimi ile beraber 2008 Ocak ayına kadar yayınlandı.