Hangi Vertigo ?

Başlatan pearl jam, 08 Kasım, 2013, 23:44:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

D.C. nin inadının kırılmasıyla artık Vertigo okuyabildiğimiz bir döneme girdiğimize göre Vertigo serileri üzerine daha çok konuşabiliriz. Ne de olsa artık umutsuz bir talep değil Vertigo istemek.

Türkiye'de hangi Vertigo'nun yayımlanmasını istersiniz diye soruyorum kısaca.

Belli başlı serileri veya kitapları yazıp anket olarak da yapabiliriz belki ama ben bir liste oluşturacak kadar bilgi sahibi değilim, yapan olursa o da olur :)

pearl jam

Benim tanıtımlarından bildiklerim arasında Preacher, 100 bullets , scalped ve northlanders ilgimi çekenler.

HacıGeraltEmmi

dean

- American Vampire

- Fables

- 100 Bullets

- Hellblazer

- Preacher

- Air

- Scalped

gamlıbaykuş

Vertigo eserleri ile ilgili haliyle çok bir bilgim olmasa da yapılan tanıtımlar neticesinde Constantin, Preacher ve Unknown Soldier diyorum. Bu güzel eserleri okumayı çok istiyorum ve son zamanlarda yapılan atılımlarla artık bu dileklerimin de gerçekleşeceğine inanıyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Scalpet ve Preacher iyi kitaplar.
Ayrıca; Saga

ve East of West te olursa fena olmaz hani. ;)

Darkwood Sakinleri..

dean

darkwook, Saga ve East of West image comics'in. Bu arada Saga'yı Marmara Çizgi basıcak.

darkwood

Alıntı yapılan: dean - 09 Kasım, 2013, 10:54:58
darkwook, Saga ve East of West image comics'in. Bu arada Saga'yı Marmara Çizgi basıcak.

Hiç farketmez yeterki yayınlansınlar. ;)

Vertigo'dan bir kaçtane de ben ekliyeyim o zaman.

Darkwood Sakinleri..

dean

hanac

Arkadaşlar, daha önce forumumuzda tanıtılan bazı Vertigo yayınlarını aşğıdaki linkte bulabilirsiniz

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/board,306.0.html

rumar80

Scalped ve preacher'ın yayınlanması bence zor ama bir American Vampire ne güzel olurdu

pearl jam

Transmetropolitan ve Sweeth Tooth'u da çok isterim.

kandorlu

Transmetropolitan , swamp thing, preacher,american vampire ve ülkemizde sadece bir sayı yayınlanıp kalan hellblazer  bunların yayınlanmasını isterim.

altay1944

Scalped dışında kimseye şans vermem .Yayınlanırsa alabileceğim tek vertigo...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Tarkan Kurt

Yayınlansın bakarız, beğendiğimizi alırız. Artık seçme özgürlüğümüz olacak kadar çok çeşitte ve kalitede çizgiromanımız var.