Hangi Vertigo ?

Başlatan pearl jam, 08 Kasım, 2013, 23:44:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Ulkenin kafa yapisi olarak halen orta cagi yasamasinin hastasiyim.

ercoktay

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 19 Kasım, 2013, 15:22:51
Ulkenin kafa yapisi olarak halen orta cagi yasamasinin hastasiyim.
Biz ülke olarak hala cilalı taş devrindeyiz. Orta çağa bile ulaşamadık  ;D >:( :-X

emre ozdamarlar

Yok canim o kadar da degil, cadi avini iyi beceren sahane bi engizisyon sistemimiz mevcut.
"ileri engizisyon" :)

Nightrain

İlk sayfadakilere ek olarak:

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Sakızlı Ohannes Paşa

Ee preacher yok mu şimdi? Geçen arkabahçeden alayım dedim de biri basar belki şimdi almayayım diye vazgeçtim.

dean

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 17 Haziran, 2015, 23:48:18
Ee preacher yok mu şimdi? Geçen arkabahçeden alayım dedim de biri basar belki şimdi almayayım diye vazgeçtim.

İlk zamanlar belki diyordum. Ama artık imkansız diyorum. İngilizcesini al bence. Bu memleket Preacher'ı kaldıramaz.

Sakızlı Ohannes Paşa

Gidişat o yönde. Çizgi düşler ve marmaraya soracağım. Öyle bir düşüncemiz yok derlerse orijinalini okuruz artık. Onlardan başka da basan olmaz zaten.

köstebek

Preacher konusunda Çizgi Düşler'den pas, marmara'yı bilemem... biliyorum aslında da bilemem demek daha uygun.

Nightrain

Ahmet Oktay

Marmara'dan da pas bence :D

Nightrain

Şunu basan birileri çıksada okusak.

Ahmet Oktay

Caped Crusader

Bende Hellblazer isterim ama amazonda ciltlerin ortalama 300 sayfa olduğunu gördüğüm için yayıncıların tercih edeceğini sanmıyorum.

Phyron

Bütün Vertigo yayınlarını okumak isterim ancak en çok beklediklerim sırasıyla; Transmetropolitan ve DMZ.

seastar1000

Scalped in son sayısını isterim