8 Aralık 2013 Pazar Toplantısı

Başlatan hanac, 18 Kasım, 2013, 12:18:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 08 Aralık, 2013, 21:18:52
İlker Özer'e uğradık.

3 yayın matbaada imiş; Julia, Nathan Never, Şangay Şeytanı
Juliamı dedin bu süper bir haber hangisi acaba normal serimi almanakmı... 8) ??? :o

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 08 Aralık, 2013, 20:37:55
Toplantıda bir numaralı gündem Subaru Impreza idi.   :)

Hanac'ın balkon konuşmasından daha çok ilgi gördüğü için kıskanmayın sayın adimin :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

"hava muhalefeti"  ;) nedeniyle toplantımız "butik toplantı!" boyutlarındaydı  ;D (tommikser arkadaşımız güzel benzetmiş valla..) gözler gelirim diyen ve gelemeyen dostları ve tüm forum üyelerini aradı..
  Mesut sıcak çay,simit ve onlardan sıcak yüreğiyle bizleri karşıladı.. şu ortaya çıktı ki Mesut ile dükkanda daha sık görüşüp çizgi roman konuşmalıyız..Sami Hoca her zamanki heybetiyle hazır ve nazırdı..onunla  yaptığımız ilkmuhabbet başlığından çıkan sonuç "yeniyetme çağlarda baba parasıyla ne çok çizgi roman okumuşuz" oldu..watcmen ile ilgili kısa ve özlü konuşmamızı infial yaratabileceği endişesiyle buraya almamayı uygun buluyorum  ;D
  subaru impreza gelemesede  ;D Murat arabanın velisi olarak toplantıya katıldı  ;)  hatta "araba burada Rumar nerede " serzenişinde bulundu..çünkü Murat'ın Rıza'yı -arabada demeyelim- "subaru .." ile istediği yere bırakma sözü vardı..diğer bir araba olayı, konnektör arkadaşımızın bir gün önce arabasına "vurulması" ve failin ele geçtiğine dair bilginin, toplantı başlarında kendisine ulaşması ve bizlerden erken ayrılmasıyla yaşandı..kalidor Fatih'in yeni "conan'ın vahşi kılıcı" yayıncısı ile ilgili öngörülerinin doğruluğunu teyit ve teslim ettik,ayak üstü conan yayıncılığı ve punisher muhabbeti döndürdük..
   Hasan en değerli sahafiye çizgi romanlara bile "1 tl." değer biçerek "piyasayı öldürmekle "kalmadı çizgi roman piyasasında ki bütün şevki kırdı..sonradan anlaşıldı ki "1 milyoncu çizgi romancı !" hayali var imiş  ;)  ;D  buna karşın adminimiz ,"e-dergi'nin yeni sayısı ile ilgili yazı ve çizileri gönderin artık!" diyerek ciddiyetini gösterdi ..
  uzun süre görüşemesekte gerekli şeyler ve ekibi,özellikle Altan ve flauner'den Servet ile selamlaşarak İlyas'ın olağanüstü güvenlik önlemleriyle korunan ve olağanüstü misafirperverliğiyle taçlanan "kartal yuvasında" günü nihayetlendirdik..(İlyas'ın Temel Reis yayınlayacağım havadisine en çok sevinen bendim ama bir espri olduğunu da en geç ben idrak ettim  ::) )
  Ali (haysat) "ben söz verdim aga,ailece illaki katılacağım deyip bizi ekmedi  ;) "
hava soğuk,gün kısa,muhabbet çoktu..
  "çizgi roman sevdalısı" tüm dostlara teşekkürler  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Günün anlam ve önemini anlatan güzel bir yorum olmuş. Yunusmeyra ve eşi she-ra dünkü toplantıya gerçekten her zamanki gibi renk ve keyif kattılar.
Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

Yine güzel bir toplantı olmuş. Katılamadım ama bir daha ki sefere inşallah diyeyim.

darkwood

İlker Özer'e uğradık.

Ayrıca Başka Yerden Hikayelerde hazırlanıyormuş.
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

İlker Özer'e uğradık.

Konyakçı cephesinde haber yok mu?

kalidor

Konyakçı'nın Düşüşü, Konyakçı'nın Yükselişi ve ardından Konyakçı:İlk Yıllar yakında bayilerdeymiş  :o
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

İlk dönem yayınlanacaksa isim değişikliği gerekebilir.Şarapçı veya biracıdır zamanında direkt konyaktan başladığını düşünmüyorum.Biracı olursa fena olmaz firmalardan sponsor bile bulunabilir :D

yunusmeyra

"kuzgun"da çektiğimiz bir toplantı anı..mevzu sarmış..diğer uçtan Sami Hoca çekiyor..Hanac bilgisayar başında  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

DAMPYR

Fotoraflar için teşekkürler güzel bir pazar günü geçmiş.gelemesekte gelmiş kadar olduk.... 8) :) ;)