Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Marvel ile Netflix'in günlerce mutluluktan havalara uçmama neden olan o müthiş anlaşması sonucu, yayına ilk başlıyacak dizisi Daredevil ile ilgili olan gelişmeleri kendi başlığında vermenin en doğrusu olacağını düşündüm. Dizi 13 bölüm olarak tasarlanacak (mini dizi değil ilk sezon 13 bölüm) ve 13 bölümlü Defenders mini dizisi ile Crossover yapacak. Yani en azından gelen ilk bilgiler bu yönde. Bununla birlikte en önemli gelişme dizinin yazarı ile ilgili. Yüzde yüze yakın bir ihtimal Drew Goddard'ın dizinin yazarı ve prodüktörü olacağı yönünde. İşlerini merakla takip ettiğim Drew Goddard'ın dizinin yazarı olması gerçekten Daredevil için güzel bir gelişme belki yönetmenliğini bile yapabilir, en azından Pilot bölüm.

Harun Ça

Sinemada ki Daredevil hüsranımızdan sonra bu dizi güzel olacak gibi geliyor bekleyip görecez.

Gambit

Dizi iyidir, candir,

ne kadar cok dizi, o kadar iyi valla

indirip ipad den tren de falan izliyorum ben, harika oluyor parca parca izlemek

guzel haber daredevil

dean

Müthiş bir dizi olma potansiyali var. Netflix'te yayınlanması da ayrı güzel bi'şey. Film kalitesinde bir iş çıkabilir. En önemli soru ise; Kim oyanayacak The Man Without Fear'ı ?

dean

Drew Goddard'ın projenin başına geçebileceğini daha önce belirtmiştim. Dün akşam Marvel doğruladı ki Drew Goddard dizinin senaristi olacak ve ilk bölümün yönetmenliğini yapacak.

dean

Dizinin çekimlerine New York'ta Temmuz ayında başlanacağı duyuruldu.

rumar80

Ortalık seyredecek bir sürü dizi ile dolum taşacak

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Mart, 2014, 20:20:59
Ortalık seyredecek bir sürü dizi ile dolum taşacak

Aynen, bunun dışında 5 Marvel dizisi daha geliyor. Hepside Cinematic Universe dahilinde. Dizi konusunda Dc'de zaten boş durmuyor. Ortam baya şenlenecek.

hennessy

Merakla bekliyorum ama inşallah S.H.I.E.L.D.gibi izlemek için izlenecek dizi olmaz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 26 Mart, 2014, 07:09:23
ilemek için ilenecek dii olma

Hmmm, bu bir bulmaca mı ?  :)  ;D

hennessy

yok abi şimdi fark etim sanırım evdeki klavye bozuldu artık değişmesi lazım

Harun Ça

Matt Murdock/Daredevil rolü için Michael C. Hall dedikoduları dönmeye başladı. Henüz resmi bir açıklama yok.

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 26 Mart, 2014, 07:09:23
Merakla bekliyorum ama inşallah S.H.I.E.L.D.gibi izlemek için izlenecek dizi olmaz

Zannetmiyorum, Netflix'te yayınlanacak olması ve Netflix'in dizilerine filmmişçesine yaklaşımı benim beklentilerimi arttırıyor. Mesela House of Cards dizisine 60 milyon dolar ayırıp harika bir cast kurdular ve dizinin ilk iki bölümünün yönetmeni David Fincher'dı. Yani projelerine diziden çok daha öte yaklaşıyorlar. Bir başka özellikleride bütün bölümleri bir anda yayınlamaları. Dediğim gibi benim beklentilerim oldukça yüksek.

hennessy

Netflix'te yayınlanacak ise şimdiden beklentilerim iki katına çıktı. House of Cards gibi beni son zamanlarda etkileyen bir dizinin olduğu yerde güzel bir dizi bizi bekliyor demektir.

dean

Kevin Feige, Kingpin karakterinin haklarının kendilerinde ve Sony'de olduğunu, aynı Quicksilver ve Scarlet Witch'te(Fox) olduğu gibi iki stüdyonunda karakteri kullanabileceğini duyurdu. Aynı zamanda Elektra'nında kendilerinde olduğunu, pekala Kingpin'in de Elektra'nın da Daredevil dizisinde kullanılabileceğini belirtti.