Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Charlie Cox, Matt Murdock/Daredevil olarak açıklandı.

dean

Kingpin belli oldu; Vincent D'Onofrio.

Caped Crusader

Oyuncu seçimleri daha büyük isimler olur diye düşünüyodum.Bu isimlerin hiçbiri benim için tanıdık değil ama Netflix sayesinde hala beklentim yüksek.

dean

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 10 Haziran, 2014, 23:41:56
Oyuncu seçimleri daha büyük isimler olur diye düşünüyodum.Bu isimlerin hiçbiri benim için tanıdık değil ama Netflix sayesinde hala beklentim yüksek.

Vincent D'Onofrio'nun baya filmini izledim. Memnunum bu seçimden. Benim için esas Charlie Cox şaşırtıcı oldu. Ama Marvel bu seçimi yaparken üzerinde çok durmuştur diye düşünüyorum. Çünkü Daredevil dizisi Marvel'ın dizi macerasının kaderini belirleyecek. Yanlış adım atma ihtimalini bile düşünmek istemiyorum.

Caped Crusader

Alıntı yapılan: dean - 10 Haziran, 2014, 23:57:37
  Vincent D'Onofrio'nun baya filmini izledim. Memnunum bu seçimden. Benim için esas Charlie Cox şaşırtıcı oldu. Ama Marvel bu seçimi yaparken üzerinde çok durmuştur diye düşünüyorum. Çünkü Daredevil dizisi Marvel'ın dizi macerasının kaderini belirleyecek. Yanlış adım atma ihtimalini bile düşünmek istemiyorum.

Bence Marvel filmlerdeki başarısını dizilere başarıyla uygulayacaktır.Bu konu da şüphem yok.Charlie Cox seçimine gerçekten bende şaşırdım.Bence herkes daha kariyerli birini bekliyordu.Artık Luke Cage seçimini merakla bekliyorum.

dean

Marvel'dan yapılan açıklamaya göre Sin City, Death Proof, Seven Pounds gibi filmlerden tanıdığımız Rosario Dawson, Daredevil'ın kadrosuna katıldı. Rolü ile ilgili bilgi verilmedi.

dean

Marvel bir açıklama daha yaptı ve Foggy Nelson belli oldu. Elden Henson karakteri oynayacak aktör olarak seçildi. Şaka maka dizi geliyor beni heyecan sarmaya başladı. Daredevil en sevdiğim çizgi roman karakterlerinden biridir. Umarım bu dizi hakkını verir.

Ahmet Oktay

Nelson için yapılan seçim tip olarak oldukça iyi bir seçim olmuş bence, oyunculuk olarak da hakkını verir umarım :)

Ras Al Ghul

güzel olacak gibi :D

dean

Dizinin çekimleri başladı. Aşağıdaki linkte set fotoğraflarına ve çekim videosuna bakabilirsiniz.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=103278

rumar80

13 bölüm az olacak gibi....

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Temmuz, 2014, 20:08:24
13 bölüm az olacak gibi....

Son zamanlarda moda 12-13 bölümlük diziler. Bence daha iyi böyle olması. Bu sayede ana hikayeye odaklı bölümler izliyoruz. Filler tarzı bölümler izlememiş oluyoruz. Mesela Hannibal, Breaking Bad, Game of Thrones, True Detective tam sezon (22-23 bölüm) olsaydı bu derece ses getiremezlerdi.

rumar80

Bir sezon 13 bölüm olursa sorun yok. Tek sezonluk mini dizi ise kötü...

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Temmuz, 2014, 21:20:56
Bir sezon 13 bölüm olursa sorun yok. Tek sezonluk mini dizi ise kötü...

Mini dizi olarak tasarlanmıyor. İlk sezon tutarsa ikinci sezonda gelecek. Diğer Marvel/Netflix dizileri de hızlanacak.

dean

Karen Page rolüne True Blood dizisinden tanıdığımız Deborah Ann Woll seçilmiş.