Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Hand organizasyonuyla ilk kez karşılaştım ben, o yüzden pek bilgim yok. Hand'in dizide işlenmesiyle ilgili tek korkum dizinin Arrow'a dönme ihtimali. Arrow'da olduğu gibi işin suyunu çıkarmasınlar yeter. Marvel - Netflix ortaklığında böyle birşey olma ihtimali az tabi.

rumar80

Biz bunun için buradayız.  Çizgi romanlara göndermeler konusunda yardımcı olmak için.

hennessy

Bugün 2.sezon finalini izledim. Harika bir son Frank Castle forever and never.

İvmeyi o kadar yukarı çıkardılar ki 3.sezonda işleri zor

3.Sezonun kötüsü benim için belli bakalım doğrumu bildim göreceğiz......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Kingpin dönmeli ve artık Bullseye ortaya çıkmalı.

dean

Bende kesinlikle Kingpin'in dönüşü ve Bullseye diyorum. Daredevil'ı oynayan Charlie Cox üçüncü sezon için Bullseye adını anmaya başlamıştı geçenlerde. Artık Bullseye zamanı geldi.

Mrtekin

2. sezonu şimdi bitirdim.

Bana göre cidden bir TV olayı.
Açıkçası kalite ve derinlik olarak 1. Sezonun da üzerinde bir iş çıkartmışlar. Punisher ve Elektra'yı, hikayeye, çok güzel yedirmişler.

JB, Punisher'ı çok iyi yansıttı. Gerçekten tebrik etmek gerekir. Bu performansla artık Punisher'ın da dizi ve filminin de geleceğini düşünüyorum.

Bana göre tek eksi noktası Elektra seçimiydi; napalım, o kadar kusur Hand kızında da olur.

Afferin; Netflix. 10-10.
They drew first blood...

kedidiro

Öncelikle ben bir daredevil okuru değilim bu yüzden çizgi romanıyla uyumu hakkında yorum yapamam. Ancak ilk sezonunu çok sevmiş biri olarak ikinci sezona dair eleştirilerimi sunmak isterim: ilk sezonda gayet iyi çizilmiş bir kötü , onun sadık yardımcısı ve bunların karşısında normal insanlar vardı. İkinci sezondaysa temel motivasyonlarının ne olduğunu anlamadığım bir sürü kötü ve bir sürü kahraman var. Stick, elektra ve daredevil'in bir kapışıp bir birlikte hareket etmesinden, her olayın içinde karen page'i görmekten sıtkım sıyrıldı. Punisher bu sezondaki artı bence. Öte yandan dizinin en değerli anları yine de eski düşmanın sahnede olduğu anlardı. Kızımda bir daredevil sevgisi oluşmuştu ilk sezondan sonra. Açıkcası ben de insani zaafları olan bu kahramanı takip etmeyi düşündüm. Ancak şu an tamamladığım ikinci sezonu itibarıyla ciddi soru işaretlerim oluştu.

alan ford

İkinci sezon 8. bölümdeyim ama benim de kedidiro gibi sıtkım sıyrıldı. İlk sezonun hatırına bitireceğim ama ilk sezonun tadı yok.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

dean

Üçüncü sezon onayı geldi.

Agamotto

Umarım 3. sezonda doya doya kingpin ve bullseye görürüz.

bugraltu

Genel olarak tv kanallarinin teaser mantigini sevmiyorum.  Ama ozellikle Netflix'in Marvel icin yaptigi dizilerin cok anlamsiz ve gereksiz oluyor. Hem Daredevil, hem de Defenders icin gorduk. Aynisi jessica jones icin de olmustu. Ne gerek var boyle anlamsiz tanitimlara, sirf konusulsun diye hic bir bilgi vermeyen, goruntu veya resmin bile olmadigi vakit kaybi teaserlar. Asabim bozuldu oglen oglen.

dean

Alıntı yapılan: Agamotto - 22 Temmuz, 2016, 14:05:39
Umarım 3. sezonda doya doya kingpin ve bullseye görürüz.

Born Again'in tam sırası bence.

dean

Üçüncü sezonun çekimleri yıl sonuna doğru başlayacakmış. Bu 2018'de üçüncü sezon gelecek demek.

dean

Vincent D'Onofrio, Kingpin rolüyle diziye geri dönüyor.

Harun Ça