Jessica Jones

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:45:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Netflix'in bir diğer Marvel dizisi olan Jessica Jones ise beni en az heyecanlandıran ama yine de pekala mutlu eden bir diğer dizi. 2011 yılı için zamanında Hulk dizisi ile birlikte gündeme gelmiş ama gerçekleşmemişti. Bu sefer gerçekleşmeye çok yakın ve yazarı için düşünülen isim ise aynı o zaman da yazması için düşünülmüş olan Melissa Rosenberg. Dizi konusunda Rosenberg çok tecrübeli bir isim. Jessica Jones için yazarlığına kesinlikle güvenilebilir.

Harun Ça

Hakkında hiç bilgim olmayan bir karakter, sanırım Marvel'in Max serilerinden biri. Konu hakkında bizi aydınlatacak arkadaşımız var mı ?

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 19 Kasım, 2013, 23:34:54
Hakkında hiç bilgim olmayan bir karakter, sanırım Marvel'in Max serilerinden biri. Konu hakkında bizi aydınlatacak arkadaşımız var mı ?

Brian Michael Bendis'in Max serisi alias çizgi romanlarında çıkıyor. Daha sonra Marvel'in Daily Buggle'ın magazin eki olan Pulse adlı çizgi romanda görünüyor. Luke Cage ile evlidir. Uçmak, Dayanaklılık ve Extra Güç özelliklerine sahiptir.

dean

Marvel, Netflix ortaklığından en sonunda Daredevil dışında bir haber geldi. Jessica Jones için cast seçimleri başladı. Üstelik Jessica Jones tek başına da gelmiyor. Luke Cage'i de yanında getiriyor. Luke Cage içinde oyuncu seçimlerine başlandı. Şu an için adaylar ise aşağıdaki gibi;

Soldan sağa sıra ile;

Krysten Ritter
Alexandra Daddario
Teresa Palmer
Jessica De Gouw
Lance Gross
Mike Colter

dean

Marvel, Jessica Jones için kararını vermiş. Rol Krysten Ritter'a emanet.

Animvader

Marvel bayadır oyuncu seçimlerinde hata yapmıyor ama bu aktris sanki Jessica Jones karakteri için fazla şuh bakışlı ve kadınsı gibi geldi bana  :D

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 05 Aralık, 2014, 01:05:51
Marvel bayadır oyuncu seçimlerinde hata yapmıyor ama bu aktris sanki Jessica Jones karakteri için fazla şuh bakışlı ve kadınsı gibi geldi bana  :D

İlk duyurulduğunda bende çok şaşırdım. Hala da şaşkınım. Ama Charlie Cox/Daredevil olayında da olumsuz yaklaşmıştım, sonra gelen ilk fotoğraflar fikrimi değiştirdi. Marvel dediğin gibi oyuncu seçimlerinde bu ara hata yapmıyor. Jessica içinde doğru oyuncuyu bulmuş olabilirler.

dean

David Tennant diziye The Purple Man olarak katıldı.

emre ozdamarlar

Jessica Jones karakterinin kendi serisini su baslikta tanitmistim. Turkiye'de mutlaka yayinlanmasi gereken bir seri.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8415.0.html

dean

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 26 Ocak, 2015, 23:16:22
Jessica Jones karakterinin kendi serisini su baslikta tanitmistim. Turkiye'de mutlaka yayinlanmasi gereken bir seri.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8415.0.html

Çizgi romanı diziden önce kesinlikle okuyacağım.

hennessy

Sanırım Marvel artık bilinen karakterlerden her halde seyircinin sıkıldığını fark etti. Bilmediğimiz ilginç karakterleri dizi yapıyor. Bu güzel haber ve cesaret isteyen bir olay.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: Batman - 27 Ocak, 2015, 08:21:30
Sanırım Marvel artık bilinen karakterlerden her halde seyircinin sıkıldığını fark etti. Bilmediğimiz ilginç karakterleri dizi yapıyor. Bu güzel haber ve cesaret isteyen bir olay.

Aslında Secret war ve new Avengers okuyanlar Jessica Jones'u bilir. Kendisi Luke Cage'in karısı, çocuğunun anası oluyor.

hennessy

Aynen okuduğum bir karekter avengers ama çok okumadigim bir karakter onu demek istedim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

The Matrix'den tanıdığımız Carrie-Anne Moss dizinin kadrosuna katıldı.

dean

Dizinin çekimlerine başlandı.