Jessica Jones

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:45:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Maksimum 8 bölümde tamamlanacak hikayeyi 13 bölüme çekerek uzatınca sonlara doğru sıkmıştı. Aynısı Luke Cage ve Iron Fist içinde geçerli. Daredevil dışında 13 bölümü kaldıramıyor hiç biri.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Diziyi bitirdim. Öncelikle karakterleri sevdiğimi ve tüm oyuncuların rollerinin hakkını verdiğini belirteyim. Nedense diziye karşı bir önyargı vardı bende, belki şimdiye kadar izlememiş olmamda da bunun etkisi vardır. Aynı şey Luke Cage için de geçerli. Fakat beklediğimden çok daha iyiydi, oldukça sevdim diziyi. Kilgrave korkutucu bir villian, muhtemelen 8-10 bölümle daha akıcı bir şekilde anlatılabilirdi bu hikaye ama bu haliyle de hiç sıkılmadım diyebilirim. Yani hiçbir bölümde "off ne kadar kaldı, ne zaman bitecek" falan demedim. 2. Sezon için daha istekliyim artık. Umarım çıtayı yükseltirler ve daha da iyi bir sezon izleriz.

Not: Benden başka benzeten var mıdır bilmiyorum ama Krysten güneş gözlüğünü takınca Jessica Jones gidiyor, Michael Jackson geliyor sanki. Dizi boyunca ne zaman gözlüğü taksa sanki Michael Jackson varmış orada gibi hissettim.

dean

dean

İkinci sezonun yayın tarihi 8 Mart 2018 olarak duyuruldu. İlk fragman yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=QK_iX5cPDhE

Ahmet Oktay

Ben önce DD 3. Sezon gelir diye bekliyordum açıkçası. Umarım yaz aylarında gelir o da.

Nightrain

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 10 Aralık, 2017, 07:20:08
Ben önce DD 3. Sezon gelir diye bekliyordum açıkçası. Umarım yaz aylarında gelir o da.

DD3'ün çekimleri yeni başladı. 2018.sonbahar'da gelir muhtemelen.

dean

Muhtemelen 2018 sırasi jessica Jones 2. sezon. Sonra Luke Cage 2. sezon. En son Daredevil 3. sezon şeklinde olacak.

dean

dean

İkinci sezon tüm bölümleriyle Netflix üzerinden yayınlandı.

kharon

Punisher ve Iron Fist facialarindan sonra donup bakiyorum da JJ ilk sezon goreceli olarak cok daha kaliteliymis yahu  ;D

O yuzden ikinci sezona sahsen firsat taniyacagim.

dean

Jessica Jones iptal edildi. Üçüncü sezonun çekimleri tamamlandığı için yayınlanacak. Yaz aylarında  yayınlanması bekleniyor. Böylece Marvel-Netflix ortaklığı resmen sona erdi.

rumar80

Hulu bu dizilere yeşil ışık yaktı deniyor. Ne diyorsun?

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Şubat, 2019, 23:03:59
Hulu bu dizilere yeşil ışık yaktı deniyor. Ne diyorsun?

Hulu başkan yardımcı olabilir dedi ama karar Marvel'da. Karakterleri filmlerde kullanmak istiyorlarsa zaten Hulu'ya getirmezler. Hakeza gelse bile resmi olarak geliştirmeye 2 seneden önce başlayamıyorlar. Bence olmayacak.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 18 Şubat, 2019, 23:09:55
  Hulu başkan yardımcı olabilir dedi ama karar Marvel'da. Karakterleri filmlerde kullanmak istiyorlarsa zaten Hulu'ya getirmezler. Hakeza gelse bile resmi olarak geliştirmeye 2 seneden önce başlayamıyorlar. Bence olmayacak.

Bence de olmasın. Aptal Iron Fist ve Punisher'lık yapamayan bir Punisher'i yeniden görmek istemiyorum. Punisher ve Daredevil artık beyazperde de olmalı.

Ahmet Oktay

Dizi 3. ve son sezonuyla 14 Haziran'da dönüyor.