Luke Cage

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:45:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Filmi beklenirken dizi haberi ile bizi sevince boğan bir diğer Marvel karakteri de Luke Cage. 2012 yılında Kevin Feige, Dwayne Johnson'ı bir gün Marvel filmlerinde görmeyi çok istiyeceğini söylemişti. Dwayne Johnson'ın da son günlerde önüne ne çıksa atladığı malum. Neden olmasın ?

Harun Ça

Luke Cage rolü için talip çok benim okuduklarım içinde; The Walking Dead'den tanıdığımız Chad Coleman (Tyreese), Expendables'dan hatırlayacağımız Terry Crews var. Benim gönlümde yatan isimse Idris Elba.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 19 Kasım, 2013, 23:52:53
Luke Cage rolü için talip çok benim okuduklarım içinde; The Walking Dead'den tanıdığımız Chad Coleman (Tyreese), Expendables'dan hatırlayacağımız Terry Crews var. Benim gönlümde yatan isimse Idris Elba.

Terry Crews, bu adaylar içerisinde fiziksel olarak en uygun olanı, Idris Elba ise en iyi performans gösterecek olanı. Benim gönlümde ki isim Dwayne Johnson. Adam şu an da çok popüler, sert karakterleri güzel oynuyor ve Avengers. Dwayne Johnson'ı Avengers'a çok yakıştırıyorum.

Harun Ça

Alıntı yapılan: dean - 19 Kasım, 2013, 23:57:44
  Terry Crews, bu adaylar içerisinde fiziksel olarak en uygun olanı, Idris Elba ise en iyi performans gösterecek olanı. Benim gönlümde ki isim Dwayne Johnson. Adam şu an da çok popüler, sert karakterleri güzel oynuyor ve Avengers. Dwayne Johnson'ı Avengers'a çok yakıştırıyorum.

The Rock fiziksel olarak ve sert karakter oyunculuğuyla iyi seçim gibi ama daha siyahi biri olmasını istiyorum. (Bronzlaşırsa olabilir :D)

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 20 Kasım, 2013, 00:04:56
The Rock fiziksel olarak ve sert karakter oyunculuğuyla iyi seçim gibi ama daha siyahi biri olmasını istiyorum. (Bronzlaşırsa olabilir :D)

Kingpin'i Michael Clarke Duncan, Nick Fury'i Samuel L Jackson oynadıktan sonra hatta Johnny Storm'u Michael B. Jordan oynamak üzereyken Dwayne Johnson'ın ton farkı beni rahatsız etmez açıkçası. Çünkü adam gerçekten sinema veya dizi için baktığımda role fena oturuyor.

Harun Ça

Michael C Duncan ve Samuel L Jackson role oturmuştu keza Dwayne'de yadırganmayacaktır ama Human Torch için Michael B. Jordan nedir arkadaş ya Sue Storm'u da Beyonce oynasın bari :D

dean

Ultimate'te siyahiydi felan diye Samuel L Jackson'ın yine götürüyordu da. Michael B. Jordan, Human Torch için saçmalık. Yönetmen Josh Trank'ın aptalca ısrarı.

Ras Al Ghul

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 08 Temmuz, 2014, 20:58:00
Gelişme var mı?

Luke Cage ile ilgili gelişme yok ama Daredevil ile ilgili var. Dizinin çekimleri başladı. Netflix'in dört dizisi birbiri ile çok bağlantılı olacağı için bu gelişme olumlu. Daredevil ile ilgili taşlar biraz daha yerine otursun Luke Cage ve diğer diziler içinde hareket olacaktır.

dean

Mike Colter, rol için tek aday olduğu konuşuluyor. Resmi açıklama yakındır.

Carnage

Spoiler içerir!

Agents of SHIELD 209'un sonunda Luke Cage'i görmüş olabiliriz.

dean

Mike Colter resmi olarak açıklandı;

dean

Dizi Showrunner'ını buldu. Luke Cage dizisinin Showrunner'lık görevini Cheo Hodari Coker yapacak. Ayrıca 2016'da yayınlanacağı da resmi olarak duyuruldu.

dean

Dizinin kadrosuna Alfre Woodard katıldı. Woodard'ın dizide Black Mariah karakterini canlandırması bekleniyor.

dean

Dizinin çekimleri New York'da başladı.  Gelen bazı dedikodulara gore marvel Daniel Rand(iron fist) için de cast çalışmalarina başladı.  Kostümle görmemiz zor ama Daniel Rand haliyle Luke Cage dizisinde iron fist'i görmemiz büyük olasılık.