Iron Fist

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:46:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Dizinin çekimleri başladı.

dean

dean

Dizinin yayın tarihi 17 Mart 2017 olarak açıklandı.

https://www.youtube.com/watch?v=1lYcmsfrI-U

rumar80

Az kalmış desene.

Nightrain

Umarım göğsündeki ejderha yanigini görebiliriz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Ekim, 2016, 19:24:58
Az kalmış desene.

Aynen. Beklediğimden erken geliyor. Büyük ihtimal üçüncü dizi için 2017'de boşluk açıyorlar.

dean

dean

dean

dean

dean

Danny Rand ilk sezon kostüm giymeyecekmiş. Muhtemelen kostüm işi Defenders'ın sonuna kalacak.

dean

İlk basın eleştirileri gelmeye başladı. Yorumlar pek olumlu değil. Bir çok yer Marvel-Netflix ortaklığının en zayıf işi demiş.

xmenac

Her yeni dizide çıta daha da aşağıya iniyor gibi.

Nightrain

Izleyip görelim. Bence JJ den daha kötü değildir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Marvel-Netflix ortaklığı Daredevil ile çok güçlü bir başlangıç yapmıştı. Sonraki diziler ile hep biraz kan kaybetti. Jessica Jones ve Luke Cage için diyebileceğimiz en temel şey anlattıkları hikayenin 13 bölümlük olmaması. Bu dizilerin 13 bölüm olma ısrarını şu noktada anlayamıyorum. Jessica Jones 13 bölüme esnemek için kendini çok zorladı. Luke Cage bu esneme sırasında neredeyse koptu. Ki belki de dizi tarihinin gelmiş geçmiş en aptalca kararıyla Luke Cage spoiler Cottonmouth'uöldürdü. Iron Fist dizisinde de benzer bir sorun var görünüyor.

Şimdi önümüzde Defenders var. Marvel-Netflix ortaklığının kaderini belirleyecek dizi o. Defenders 8 bölüm olacak. Defenders başarılı olursa bir zayıf diziyi tolere edebilir bu ortaklık. Yalnız şu da çok dikkatimi çekti Iron Fist eleştirilerinde. Beğenmeyen çoğu insan diziyi en fazla Danny Rand'in beyaz olması yüzünden vurmuş. Çoğu eleştiri Danny'nin beyaz olmasıyla başlayıp, beyaz olmasıyla bitmiş. Dizinin duyurulması ile birlikte herkeste bir Danny, asyalı olsun beklentisi vardı. Finn Jones duyurulduğunda ise baya olumsuz eleştiriler gelmişti. Umuyorum ki bu kötü eleştiriler, Danny'nin beyaz olmasının hırsından kaynaklanmıyordur. (Aslında neden umuyorum. Ummuyorum. Sadece Danny beyaz olduğu için eleştiriliyorsa, dizi eleştiriler kadar kötü değil demektir.)