Iron Fist

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:46:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Bölüm:13 (Sezon FinaLi) Dizinin uzun bir aradan sonra finalini izlemek bugüne nasipmiş Dizi genel olarak başarılı olmasada beni tatmin etmiş sayılır
Çok fazla beklenti oluşturmadan 2. sınıf kategoresinde sayılabilecek bir kahramanı tanıdık
Bu bölüm de Danny en büyük düşmanı Harold ile yüzleşirken hiç ummadığı düşmanlarıda ortaya çıkacak

Bölüm Notu:7/10

dean

İkinci sezon onayı geldi. Dizinin showrunner'ı değişti. Raven Metzner yeni showrunner oldu.

rumar80

İkinci sezonun kötüsü Typhoid Mary olarak açıklanmış.  Gerçekte bir Daredevil kötüsüdür ama bakalım burada nasıl olacak.

Harun Ça

2. sezon 7 Eylül'de.

dean

Harun Ça

2. sezon yayınlandı izleyen yok mu ?

tommikser

kharon

bu herif ve birinci sezon yuzunden hic elim gitmiyor ama izliycez galiba mecburen  :P

dean

Alıntı yapılan: Harun Ça - 10 Eylül, 2018, 20:24:04
2. sezon yayınlandı izleyen yok mu ?

İlk 5 bölümünü izledim. Birinci sezondan daha iyi ama genel olarak yine zayıf tabi.

hennessy

Bu kadar kötü senaryolara nasıl onay veriyorlar anlamak mümkün değil.

İlk 5 bölümü izledim hiç birşey yok direk son bölüme atladım gene hiç birşey yok.

İzlemeyin vaktinize yazık
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

noir

Bugün ikinci sezonu ileri sara sara bitirdim, gerçekten kötüydü. 10 bölüm ama 2-3 bölüm yeterli olurmuş öyle uzun sıkıcı. Hem luke cage hem iron fist, gerçekten bu kadar batırmalarına üzüldüm, heroes for hire tadında bir şeyler izlemek isterdim

kharon

tesekkurler arkadaslar, buradaki yorumlarla da
belki ilk defa bir marvel dizisini izlememeye karar verdim zira herkesin zamani kisitli sonuc olarak. Kafam rahat.

Poldark'a basladim netflix'den ; harika gidiyor, zibidi bir ironfist'e harcayacagim zamani Poldark'a harcarim  :D

alan ford

Alıntı yapılan: kharon - 16 Eylül, 2018, 18:18:08
tesekkurler arkadaslar, buradaki yorumlarla da
belki ilk defa bir marvel dizisini izlememeye karar verdim zira herkesin zamani kisitli sonuc olarak. Kafam rahat.

Poldark'a basladim netflix'den ; harika gidiyor, zibidi bir ironfist'e harcayacagim zamani Poldark'a harcarim  :D

aynı fikirdeyim. Daredevil'in ilk sezonundan sonra hepsine şans verdim ama giderek kötüye gidiyorlar. Hiç gerek yok.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Ahmet Oktay

Bunu ve Luke Cage'i izlemeden Defenders ve Punisher'a baksam sıkıntı olur mu acaba? İzleyenler yorum yapabilir mi bu konuda?

Nightrain

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 17 Eylül, 2018, 12:59:52
Bunu ve Luke Cage'i izlemeden Defenders ve Punisher'a baksam sıkıntı olur mu acaba? İzleyenler yorum yapabilir mi bu konuda?

Luke Cage'de sıkıntı çıkmaz ama, Iron Fist izlersen çıkabilir zira Defenders direkt Iron Fist ile bağlantılı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"