Defenders

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:48:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Çekimler başladı. Sezon beklenildiği gibi sekiz bölüm olacak.

Nightrain

Lol. Bu kadın neden hep aynı şeyleri giyiyor? ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Diziye son 3 gündür akın akın yeni oyuncu katılıyor. Yeni oyuncu derken diğer Marvel-Netflix dizilerinin yan kadrolarından bahsediyorum. Ana dörtlümüz ve villain'ımız dışında dışında diziye katılan oyuncular ve karakterleri.

- Deborah Ann Woll  (Karen Page)
- Elden Henson  (Foggy Nelson)
- Eka Darville  (Malcolm)
- Carrie Anne Moss  (Jeri Hogarth)
- Simone Missick  (Misty Knight)
- Scott Glenn  (Stick)
- Rosario Dawson  (Claire Temple)
- Rachael Taylor  (Trish Walker)
- Jessica Henwick  (Colleen Wing)

Görüldüğü üzere kahramanlarımız neredeyse bütün yan karakterleriyle Defenders'a geçiş yapıyor.

Nightrain

Infinity War dan daha heyecan verici. Kadro taş gibi.

dean

Elektra dönüyor.

Nightrain

Hobaaa! Villain olarak mı dönecek acep?

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Kasım, 2016, 18:51:06
Hobaaa! Villain olarak mı dönecek acep?

Bence öyle olur. Çokta güzel olur.

Nightrain

SPOILER

Bunun dirilmesinin Mephisto ile alakası olacak bence. Cok heyecanlandım. Oyş!

SPOILER

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Kasım, 2016, 19:09:24
SPOILER

Bunun dirilmesinin Mephisto ile alakası olacak bence. Cok heyecanlandım. Oyş!

SPOILER

Normal şartlar altında Hand'in diriltme mevzusu farklı. Ama senin dediğinden ve Doctor Strange'den sonra şöyle bir fikir geldi aklıma(hadi fan-fiction yapalım);

Doctor Strange filminde gördük ki büyü denilen şey başka boyutların enerjisini çekmek ve onu kullanmak ile alakalı. Hand'in kadim savaşçılarıda Mephisto'nun boyutunu keşfetmişler ve o boyutun enerjisini kullanarak ölenleri diriltiyorlarmış. Böylece Hand'in diriltme mevzusu ve Mephisto birbirine bağlanabilir.

dean

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Yeni teaser bize dizinin çıkış tarihini verdi; 18 Ağustos.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=ostYFNFjhJ4

doktor1881

Marvel'ın sevilen kahramanlarını bir araya getirmeye hazırlanan The Defenders'tan ilk görüntüler sonunda gün yüzüne çıktı. Böylece birinci sezonun ne zaman başlayacağı da belli oldu.

Bildiğiniz gibi Netflix ile Marvel ortaklığı şimdiye kadar Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist gibi kahramanların maceralarının televizyona uyarlanmasına vesile oldu. Bu dizilerden kimi çok beğenildi, kimi çok eleştirildi. Ne olursa olsun, bu yapımlar çizgi roman sevenleri bir şekilde mutlu etmeyi başardı. Şimdi tüm bu kahramanlar The Defenders ismiyle bir araya gelecek. New York'taki suçlulara karşı birlikte mücadele edecek.

Tahmin edebileceğiniz üzere heyecan uyandıran bu yapımın başrollerini Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones paylaşacak. İlk sezonun kötüsüne ise Sigourney Weaver hayat verecek.

The Defenders'ın sekiz bölümden oluşan ilk sezonu 18 Ağustos'ta Netflix'te olacak

dean

Nightrain

Güzel gözüküyor ama bu sefer yükselmeyeceğim. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.