Halkım İstesin Hemen- uat Gönülay/Mürekkep

Başlatan Harun Ça, 22 Kasım, 2013, 13:57:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Bugün yayınlanan arka kapakla beraber öğrendik ki bu albümde Vakur Barut ve Adolf'da var. Çok yakındaymış merakla bekliyoruz.

alan ford

Süper haber, hem Adolf'u hem de Vakur Barut'u çok severim
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

Suat Gönülay'ın yazdığı çizdiği herşeyi çok severim :)

Yıllar önce "Miş Ormanı" diye bir çr üzerinde çalıştığını duymuştum o ne oldu acep

DAMPYR

Bu Tür kitapların çoğalması dileğiyle Suat Gönülay'ı bende çok severim.. 8) :) :D

Harun Ça

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 22 Kasım, 2013, 15:23:03
Suat Gönülay'ın yazdığı çizdiği herşeyi çok severim :)

Yıllar önce "Miş Ormanı" diye bir çr üzerinde çalıştığını duymuştum o ne oldu acep

Miş Ormanı'nı facebooktan sordum; ''Onu biraz daha bekleteceğim Harun, belki bir iki ay içinde çıkar, bilemiyorum, hala kararsız kaldığım hikayeler var.'' cevabını aldım.

Daha sonrasında şöyle bir geri dönüş aldım; ''Harun selam İnternette bir yazınla karşılaştım, bir yanlış anlaşılma olmuş; Miş Ormanı kitabı çizgi roman değil, içinde çok sayıda illüstrasyonun olduğu bir masal kitabı, bambaşka bir isimle bile çıkabilir... ÇizgiRoman severlerin düş kırıklığına uğramasını istemem...Sevgiler.''
''Not: Üzerinde çalıştığım bir Çizgi Roman projem elbette var..''

V

Bir çırpıda okudum.Öykülerin tamamını zamanında mizah dergilerinde de okumuştum.
Özellikle  Adolf ve  Vakur Barut öykülerini hiç mi hiç unutmamışım,bravo bana..
Derli-toplu albüm içerisinde bu öyküleri okumak   iyi oldu.Mürekkep Yayınları'nın
büyük boy albümlerinden farklı olarak yaklaşık comics boyutlarında,kalın kapaklı basılan eser
diğer Mürekkep albümlerine nazaran kütüphanede de daha hoş duruyor.

"İstemem,eksik olsun.."