Julia Almanak Çizgi Düşler

Başlatan DAMPYR, 25 Kasım, 2013, 19:59:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Çizgi Düşler yakında Julia Almanak serisini çıkaracağını açıkladı.Julia'nın normal ana serisinden farklı olan bu seri, Julia'nın çocukken başına gelen olayları ele alıyor.Almanaklar tam 176 sayfa tabi Çizgi Düşler orjinaliyle birebir aynı yayınlarmı bilinmez ama 2005 yılından buyana Her yıl 1 sayı çıkan ve İtalyada şimdiye kadar 9 sayısı çıkmış olan bu seriyi merakla bekliyoruz.Aşağıda şimdiye kadar çıkmış olan sayı kapaklarını görebilirsiniz... 8) 8) 8)

altay1944

Ah be yahya'm bir sen bir ben bir julia...Keşke diyorum...Hadi hayırlısı..
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Kerimoğlu

3'erli 3 cilt 6 ay içinde elimizde olur... Allah söyletti... Lilith'te oldu, Julia niye olmasın?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kerimoğlu - 04 Ocak, 2014, 00:29:06
3'erli 3 cilt 6 ay içinde elimizde olur... Allah söyletti... Lilith'te oldu, Julia niye olmasın?
Ne yazıkki tek sayı basılmış yada basılacak sanırım.Katalokta görünen sayfa sayısı 176.Buda tek sayı demek.Piyasaya ne zaman verilir o belli değil... :-\ :'( ???

Nightrain

2.kapak dikkatimi çekti. İntihar vakası ve rock müzik. Fazlasıyla klişe geldi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Daha okumadım ama içinde iki sayı var.

DAMPYR

Bundan sonraki Almanaklar Renkli acaba Çizgi Düşler bunları Renkli yayınlayacakmı... ??? 8) :D

rumar80

Her iki macerayı da okudum. Julia'nın daha üniversite öğrencisi iken mesleğe atılması ve bazı tanıdık yüzlerce ilk defa karşılaşması güzel ama öyküler biraz basit kalmış bence. Orjinal seriden daha az sayfa içerdiği için belki daha çabuk toparlamak zorunda kaldılar ama bu da basitliğe sebep olmuş olabilir.
   Yine de Julia okumak güzel.

V

Öyküler vasattı ama Julia okumak her zaman ayrı bir keyif.
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Alıntı yapılan: V - 05 Mayıs, 2014, 13:40:40
Öyküler vasattı ama Julia okumak her zaman ayrı bir keyif.
Katılıyorum Ana Seri daha sağlam hikayelerle ilerliyor üstelikte daha doyurucu.... 8) :D :)

antiochia

valla ben almayı düşünyordum Julia'yı. Almanak'a şöyle bir bakayım dedim . Bana hep Audrey Hepburn'ü hatırlattığı için vazgeçtim...

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 19 Mayıs, 2014, 23:39:34
valla ben almayı düşünyordum Julia'yı. Almanak'a şöyle bir bakayım dedim . Bana hep Audrey Hepburn'ü hatırlattığı için vazgeçtim...
julianın ana serisine başla pişman olmazsın.... 8) :D :)

köstebek

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 25 Şubat, 2014, 19:47:50
Bundan sonraki Almanaklar Renkli acaba Çizgi Düşler bunları Renkli yayınlayacakmı... ??? 8) :D

Bu arada, renkli olan kısımlar ek bölümleri. Çizgi roman bölümü siyah beyaz, sonra hayal kırıklığı olmasın!

DAMPYR

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 20 Mayıs, 2014, 23:11:08
Bu arada, renkli olan kısımlar ek bölümleri. Çizgi roman bölümü siyah beyaz, sonra hayal kırıklığı olmasın!
Sorun Değil yayınlansında Biz siyah beyaza razıyız.Ama daha çok ana seriye yüklenin.Almanaklar yılda 1 kerede yayınlansada olur.. ::) :D :)

köstebek

Kimse ilk cilt almanak hakkında bir şey yazmamış...