Tekrar Yayındayız!

Başlatan kalidor, 05 Aralık, 2013, 15:06:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Tekrar arkadaşlarla birlikte bu ortamda olmak güzel, Fatih ellerine, emeğine sağlık.
Darkwood Sakinleri..

Barmen Minik

yokluğu değerini daha çok gösterdi : )

doktor1881

Tatil dönüşü giremeyince çok üzüldüm.Ve sonra tekrar tatile çıktım darbenin olduğu gün yoldaydım kendimi yolda durmadan otele attım ve bu sabaha karşıda tüm memur izinleri iptal edildiği için mecburen geri döndüm moral sıfırdı.Siteyi tekrar bulunca biraz da olsa moralim düzeldi.İyi ki varsın Altın Madalyon

kharon

Selamlar,

Teknik bir sorum var, forumun ayarlarinda birsey mi degisti? Birsey mi yapmam gerekiyor, son bir-kac gundur cok garip bir sekilde goruyorum herseyi, yazilar dagilmis, bazi ikonlar kaybolmus vs. Yoksa bir ben miyim  :o

Tesekkurler,

hanac

Forum 2 gün önce başka servere taşındı.

Taşınma sırasında sorun çıktı, 4-5 saatliğine bizde foruma ulaşamadık.

Xmenac dostumuzun aşağıda tariflediği yöntemi deneyin, bakalım işe yarayacak mı ?

Alıntı yapılan: xmenac - 21 Mart, 2018, 13:16:36
Forumun üst menüsünde bulunan Profil bölümüne girdikten sonra, açılan sayfada hemen alt satırda bulunan Profili Düzenle menüsünden Görünüm ve Tasarım'ı seçin.

Açılan sayfada Kullanılan Tema seçeneğinde muhtemelen Forum ya da Bölüm Varsayılanı seçilidir. Değiştir seçeneğini seçerek açılan sayfada SMF Default Theme - Curve seçeneğine Bu Temayı Kullan dediğimizde sorun düzeliyor.

Bu aşamaya kadar gelirken sorun yaşadıysanız, şu bağlantıyı da doğrudan kullanabilirsiniz:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php?action=theme;sa=pick

Mevcut durumda, forum ayarlarında, forumun veya ilgili kategorinin varsayılan teması hangisiyse o gözüküyordu. Değiştirdikten sonra yukarıda yazdığım tema seçili oluyor. Muhtemelen daha evvel de forumun teması buydu ama ayarlarda bir problem olmuş olabilir ve şu an forumda bulunmayan bir tema varsayılan olarak seçilmiş olabilir.

pizagor

Benzer bir konuyla birleştirdim arkadaşlar, bilginize...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kharon

evet, cozdu bu sorunu

cok tesekkurler

Alıntı yapılan: hanac - 22 Mart, 2018, 07:27:31

Xmenac dostumuzun aşağıda tariflediği yöntemi deneyin, bakalım işe yarayacak mı ?

yidar

Alıntı yapılan: hanac - 22 Mart, 2018, 07:27:31

Sorun çözüldü. Ellerinize sağlık

noir

Bende de aynı sorun vardı ve çözüldü çok teşekkür ederim  :)

nicholaihel

Yoksunluk sorunu yaşadım vallahi. Önce girilmiyordu sonra görsel olarak takip etmek mümkün değildi. Xmenac teşekkürler eskiye döndük nihayet :)

SeSSe

Ohbee düzeldi sonunda, teşekkürler

hanac

Xmenac'ın bu yazısını genel duyuru olarak atayım bu akşam  :)

Forumun üst menüsünde bulunan Profil bölümüne girdikten sonra, açılan sayfada hemen alt satırda bulunan Profili Düzenle menüsünden Görünüm ve Tasarım'ı seçin.

Açılan sayfada Kullanılan Tema seçeneğinde muhtemelen Forum ya da Bölüm Varsayılanı seçilidir. Değiştir seçeneğini seçerek açılan sayfada SMF Default Theme - Curve seçeneğine Bu Temayı Kullan dediğimizde sorun düzeliyor.

Bu aşamaya kadar gelirken sorun yaşadıysanız, şu bağlantıyı da doğrudan kullanabilirsiniz:
http://altinmadalyon.com/altin/index.php?action=theme;sa=pick

Mevcut durumda, forum ayarlarında, forumun veya ilgili kategorinin varsayılan teması hangisiyse o gözüküyordu. Değiştirdikten sonra yukarıda yazdığım tema seçili oluyor. Muhtemelen daha evvel de forumun teması buydu ama ayarlarda bir problem olmuş olabilir ve şu an forumda bulunmayan bir tema varsayılan olarak seçilmiş olabilir.

orhan şafak

memospinoz

hanac

Sorunu devam eden arkadaşlar var mı ?