Tekrar Yayındayız!

Başlatan kalidor, 05 Aralık, 2013, 15:06:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Sitenin karizmatik admini olduğu için durmadan şalterleri indiren Herr Hanac nicli abimi göreve çağrıyorum.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Ocak, 2014, 22:50:16
Sitenin karizmatik admini olduğu için durmadan şalterleri indiren Herr Hanac nicli abimi göreve çağrıyorum.....

İşte burdayım, ben bu işte ustayım.  :)

Düzelten arkadaşlara çok teşekkürler.

Gambit

Arkadaslar,

forumun gocmemesi icin, lutfen paylasimlardaki resim boyutuna dikkat ettiginiz kadar, resim iceren mesajlardan ALINTI yaparken, resimleri silip de cevabinizi yaziniz.

Bazi sayfalar var, 2-3 resim paylasiyor bir arkadas, diger 1-2 kisi de ayni mesaja alinti yapinca, ayni resimden bir sayfada 3-4 tane yer aliyor. Bu forumun boyutunu ve yuklemesini agirlastirirken, forumun zaman icinde kapanmasina bile sebep oluyor son ornekte gordugumuz uzere.

DAMPYR

Benim paylaştığım liste resimlerinde bir sorun varmı.... ??? ::) :P

Solomon Kane

forum olarak bir kurşun mu döktürsek ? Faiz lobisine para mı versek ? ne yapsak :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Mister NO

Yayın kesintilerinin zamanlamasını manidar buluyorum.  :o ??? ::)

Solomon Kane

Komplo bunlar. Hepsi bizim üzerimizde oynan oyunlar. Bizim forum sitemizi bitirmeye çalışıyorlar B|
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

hanac

Forum 1 Mayıs İşçi Bayramında çöktü.

Kapitalist dünyanın bir takım oyunları işte  :)

Sanırım kalidor düzeltti, kendisine teşekkür ederim.

s.b

Forumumuzu geri getirene mutlaka teşekkür etmek lazım tabi ama, arızaya sebep olana ne yapmak lazım acaba.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Formumuzu iki günde geri getiremeyen admini kınıyorum...... :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Bu sabah hosting firmasıyla chat ortamında görüşüp aşırı yüklenme problemini yeniden çözdürdüm. Youtube video gösterme özelliğini kaldırmamız lazım, yoksa daha çok yayına girip çıkarız  ::)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 02 Mayıs, 2014, 09:10:32
Formumuzu iki günde geri getiremeyen admini kınıyorum...... :)

1 günde geri geldi be kızanım.

Bu arada hangi admini kınıyorsun ? Kalidor'u mu yoksa V yi mi ?

Mister NO

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Mayıs, 2014, 09:16:08
Bu sabah hosting firmasıyla chat ortamında görüşüp aşırı yüklenme problemini yeniden çözdürdüm. Youtube video gösterme özelliğini kaldırmamız lazım, yoksa daha çok yayına girip çıkarız  ::)

Youtube kapalı değil mi?  :)

Bu sefer sebebi video olamaz. Aslında aşırı bir resim paylaşımı falan da olmadı son günlerde.

kalidor

Durum ciddi... Hesabımız 2 kez geçici olarak durduruldu. 10 gün içinde aynı sebepten bir kez daha durdurulursak hesabımızı devamlı olarak askıya alacaklar. Youtube video ekleme özelliğini kaldırmayı bilenler yapsınlar, yoksa video paylaşımlı her iletiye manuel müdahale yapmamız gerekecek.  :-\

Dear Hasan,
Thank you for your update.
Within shared hosting environment you share the server with lots of another users, so if one user consumes lots of server resources, other will suffer from low server capacity. Please accept my sincerest apologies for these inconveniences, but I really hope for your understanding that we have to block portions of accounts that cause the overload to protect our servers and other customers that share this server with you.
I'm glad to inform you that web access to your domain altinmadalyon.com has been successfully re-enabled. You should be able to manage your applications now and optimize your websites according to the technical recommendations you were provided earlier.
You are welcome to contact us in chat or in this current ticket if you would like to get more assistance on this issue.
And let me note that it is really necessary that you perform some steps on your end to decrease CPU load, because your account may be permanently suspended if the problem reoccurs 3 times (if you get 3 separated ToS Violation tickets on the same subjects). When 10 days passes since domain reactivation, any new occurrence of CPU abuse will be counted as new ToS Violation.
Should you have further questions or concerns please do not hesitate to contact us. We are available 24/7.
Kind regards,
Sergey Getman
Technical Support
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Forum elden gideceğine video gitsin abiler. Şakası bile korkunç Altın Madalyon'suz kalmanın. Bilen hemen halletsin.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN