BÜYÜK MÜJDE!!! G O R D O N

Başlatan aaciltan, 24 Aralık, 2013, 10:17:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aaciltan

Arkadaşlar;
Duayen çizgi romancımız, sayın yayıncımız, sevgili İlyas ERKUL'dan çok önemli bir müjde aldım.
GORDON'u çıkarıyor.
GORDON geliyor arkadaşlar.
Nihayet tamamlanacak bir seriye daha sahip olacağız.
Sonuna kadar ona destek olacağız.
Darısı Mandrake'ye...
Çok çok teşekkürler İlyas...

hanac

Hayırlı olsun.

Kızılmaske'deki yayıncılık anlayışı ile kendini ispatlayan Büyülü Çizgi'ye iyi satışlar diliyorum.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: hanac - 24 Aralık, 2013, 10:34:12
Hayırlı olsun.

Kızılmaske'deki yayıncılık anlayışı ile kendini ispatlayan Büyülü Çizgi'ye iyi satışlar diliyorum.

bu haberi duyunca insan sevinmez mi  :)  şimdi ayrıntıları bekliyoruz..
  -yayın "dan barry" çizimi günlük bantlar (1951 yılında yayınlanmaya başlayan..) üzerinden mi olacak?
  -ve sonrası dahil olan "pazar bantlarıyla"  (ki diğer bir gordon çizeri "mac raboy"un ölümüyle pazar bantlarını da 1967 yılından itibaren çizmeye başlamıştı ) zenginleştirilerek, "barry"nin 1990 yılına kadar çizdiği özgün maceraların hepsi tarihi sırasıyla yayınlanacak mı? (ki çoğu yerli okuyucunun bildiği ve hatırladığı gordon maceraları bunlar..)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

BAHADIR

Ben de Yellow Kid'i basacam...Desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar...

hanac

Alıntı yapılan: BAHADIR - 24 Aralık, 2013, 11:02:21

Sana destek YOK !  :)  :D  ;D

kalidor

Popeye olsa destek verirdim, günceli yakalamak lazım 8) Bunların telifi kiloyla mı alınıyor?
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Sevgili İlyas yarıda kalmış bir yayını daha kurtarıyor.Nediyelim Hayırlı olsun.Nezaman çıkacak bir bilgi varmı... ??? 8) :)

DAMPYR

İlyastan bir atakta Mandrake için bekliyoruz.Tabi Mümkünse.... 8) :D :)

V

Akla şu soru geliyor:Bu yayınlar (Kızılmaske, Gordon) inada mı basılıyor?Ve başka bir soru daha: Enerjimizi, zamanımızı daha güncel yayınlara ayırmak mümkün mü?
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Engin'in yazdıklarına katılmamak mümkün değil.
   Ülkemizde son zamanlarda çizgi roman "bolluğu" yaşanıyor. Bunların bir kısmı yeni yayınlar iken bazıları da eskiden yayınlanmış maceraların ısıtılıp sunulması şeklinde.
   Dünyada sayısız farklı çizgi roman (eski/yeni) her gün ortalıkta okuyucusu ile buluşurken yeni tatları bizim de almamız daha mantıklı olmaz mı?

DAMPYR

Arkadaşlar yeni yayınları bende istiyorum ama onlardan özellikle Bonelliden yayınlanacak pek birşey kalmadı.o yüzden tanıdığımız bize çizgi romanı sevdiren yayınların çıkmasından yanayım ben.Diğer türler için birşey diyemiyorum... 8) :D ;D

tommikser

Benim burada kriterim nasıl bir yayın düşünülüyor.Eğer yayınlanacak yayın prestij bir yayın olacaksa ve Alex Raymond dönemi (Baytekin) yayınlanacaksa kesin ilgimi çeker ve alırım.Ama Tay dönemi Gordon yayınlanacaksa işimiz biraz daha zor gibime geliyor.

Günümüz izleyicisi bilim kurguda sınıf atlamış durumda.Çok mükemmel ve güzel konular sinemada karşımıza çıkıyor.Peki bilimkurgunun bu kadar iyi olduğu günümüzde eski dönem çok çocuksu konula ve çizimler okunur mu okurun ilgisini çeker mi bilemiyorum.Benim şahsi görüşüm zor olacağı.

Akıl vermek gibi düşünülmesin haddime de değil.ilyas abimi çok severim.Ben olsam enerjimi ve paramı son dönem Thor'a yatırırdım.Çok daha fazla ilgi çekeceğini düşünüyorum.

Gambit

Ahahaha, super zekice bir cevap

Benden pas gordon a

gamlıbaykuş

İlyas abi, yayın yelpazesini genişletiyor. Heekese hayırlı olsun. İlyas abi ' den yeni yayın bekliyordum ama ne yalan söyleyeyim Gordon aklıma hiç gelmemişti. Keşke farklı bir yayın olsaydı.

Bir de şöyle bir durum var kendi adıma eski yayın yeni yayın önemli degil. Ülkemizde Frankofonların az yayınlandığını herkes biliyor. Eski bir yayında olsa ama okumadığımız bilmediğimiz bir eser yayınlansa kötü mù olur?

Ayrıca Marvel' da da keşfedilmemiş birçok cevher olduğunu düşünüyorum. Sıkıldım artık Event olaylarından hep bu bağlamda yayınlanıyor kitaplar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

İlyas Abi seni kınım kınım kınıyorum. Hani kimse bilmiyordu bu aramızda sırdı. Her neyse ben gene de sözüme sadık kalayım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN