dean ile güncel Comics haberleri

Başlatan dean, 01 Ocak, 2014, 19:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Merhaba arkadaşlar bu başlıkta güncel amerikan çizgi roman haberlerini aktarmaya çalışacağım. Fumetti, frankafon gibi diğer ülkelerin çizgi romanlarını takip etmediğim için başlığın adını da Comics koydum ve sadece amerikan çizgi romanları ile ilgili haberleri paylaşacağım. Aktif bir başlık olacağını düşünüyorum bu başlığın, Amerikan çizgi roman gündemi hep hareketlidir çünkü. Sizlerde hem yorumlarınızı hem de haberlerinizi esirgemezseniz güzel ve aktif bir başlık olacak inşallah. İlk haber birazdan  :)

dean

- Marvel'da düğün vakti ! Marvel Nisan ayında büyük bir düğün planlıyor. Ama resimden de anlaşılacağı gibi pek sakin geçmeyecek düğün, etrafta kan var. Bakalım kimler evlenecek. Puzzle parçaları tamamlanınca görebileceğiz anca (umarım) Yoksa Marvel kendi Red Wedding'ini mi hazırlıyor ?

dean

- Marvel yepyeni bir Ghost Rider ile geliyor. All-New Marvel Now! (Heeeyt be! :) ) kapsamında ilk sayıdan başlayacak çizgi romanlardan biride Ghost Rider. Yalnız bizi büyük bir değişklik bekliyor çünkü Ghost Rider'ın taşıyıcı değişiyor ve Robbie Reyes isimli lise son sınıf öğrencisi bir genç oluyor. Değişiklik bununlada bitmiyor ve efsanevi motorsiklet yerini arabaya bırakıyor bizede en azından lastikleri yanıyor deyip avunmak kalıyor  :) Açıkçası bu fikirden hoşlandığımı söyleyemeyeceğim. Ama birde şöyle bir gerçek varkı Ghost Rider'ın başına ne gelirse gelsin Nicholas Cage'ten kötü olamayacağı için şans vermekte fayda var  ;D

hanac

Alıntı yapılan: dean - 02 Ocak, 2014, 12:38:36
Değişiklik bununlada bitmiyor ve efsanevi motorsiklet yerini arabaya bırakıyor

Arabada süpermiş bu arada.

Mustang mi oluyor ?

dean

Alıntı yapılan: hanac - 02 Ocak, 2014, 13:42:50
Arabada süpermiş bu arada.

Mustang mi oluyor ?

Arabalardan hiç anlamam ama galiba Dodge Charger'mış.

rumar80

Sevgili Dean'den önce davranıp atlatma haber yapayım:
  Resimde evlenecek kişi Deadpool'muş. Newsarama biraz önce açıkladı.
  Umar Gürsu Altın Madalyon Haber İstanbul.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Ocak, 2014, 18:43:32
  Sevgili Dean'den önce davranıp atlatma haber yapayım:
  Resimde evlenecek kişi Deadpool'muş. Newsarama biraz önce açıkladı.
  Umar Gürsu Altın Madalyon Haber İstanbul.

Vaayy Deadpool demek. O zaman diğer önemli soruyu sorma zamanı geldi. Acaba gelin kim olacak  :D

dean

- Puzzle'ın tam hali yayınlandı.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Tribünlerde çeşit çeşit, renkli renkli, kımıl kımıl taytlı, pelerinli bir sürü superhero ve mahlukat...  :-X  Sol arkadaki dinozor nedir bu arada  :D ?
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Arkada"D" harfli bir Wolvarine var o ne iştir anlamadım.Daredevil ile kırması mı acaba?  ;D

hanac

Efsane bir resim olmuş bu puzzle.

Dinazor Godzilla olmasın ?

rumar80

Alıntı yapılan: tommikser - 03 Ocak, 2014, 10:31:24
Arkada"D" harfli bir Wolvarine var o ne iştir anlamadım.Daredevil ile kırması mı acaba?  ;D

Elemanın adı Dennis Dunphy (Demolition Man) İlk olarak Captain America'da karşımıza çıktı. İlaçlarla güçlendirilen profesyonel güreşçilerden biriydi. Daha sonra Thing'in dergisinde de çıktı. Kısa bir süre Avengers'da görüldü. Hatta Ümit'in özetlediği Busiek/Perez Avengers'larının ilk sayısında da gözükür.
  Yalnız ilginç olanı Brubaker Captain America okuyanlar (Dean) bilir. Beyni yıkanan Dunphy Captain America ile dövüşür ve son bıraktığımızda berbat bir haldedir.

tommikser

s.b

Alıntı yapılan: tommikser - 03 Ocak, 2014, 12:59:41
Saygı ile eğiliyorum Umar abi :o

Saygı ile eğilmek ne kelime, üç, dört tane de takla atmak lazım üstadımızın karşısında.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN