dean ile güncel Comics haberleri

Başlatan dean, 01 Ocak, 2014, 19:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Süper görünüyor.Belki de e-çizgiroman olarak yakında Türkçe okuyabiliriz.İnş.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 09 Ocak, 2014, 12:29:42
- THE PUNISHER, Nathan Edmondson ve Mitch Gerads'in ellerinde tekrar doğarak Şubat ayında ilk sayısıyla geliyor.

Bana mı öyle geliyor yoksa Frank Castle biraz Harlan Draka'ya mı benzemiş?

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 09 Ocak, 2014, 13:08:17
- All-New Marvel NOW kapsamında Iron Fist'te geri geliyor. (Zaten dizi de geliyor. Lazımdı.)

Nedeni olmadan sevdiğim karakterlerdendir. Yıllar önce öğrenci iken Beyazıt sahafladan Power Man/Iron Fist fasiküllerini toplamıştım ve keyifle okumuştum. Birkeç yıl önce de Ed Brubaker'ın Immortal Iron Fist serisinin tamamını büyük bir keyifle okumuştum. New Avengers'ta olması da ayrı bir zevkti.
  Merakla bekliyorum.

tommikser

Kurukafa tişört olmasa direkt Harlan.Geriye kalıyor Kurjak ve Tesla  :D

rumar80

Alıntı yapılan: tommikser - 09 Ocak, 2014, 13:39:29
Süper görünüyor.Belki de e-çizgiroman olarak yakında Türkçe okuyabiliriz.İnş.

E-çizgiroman derken Kommiks'ten bahsediyorsundur umarım Güneş. Yoksa sen de biliyorsun ki biz korsan balonlamaya karşıyız.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Ocak, 2014, 13:54:12
   Bana mı öyle geliyor yoksa Frank Castle biraz Harlan Draka'ya mı benzemiş?

Bence de benziyor.

dean

- Dc Comics Şubat ayında Steampunk temalı Variant kapaklara yer verecek. İşte onlardan bazıları.

Batman/Superman

Flash

Justice League

Justice League Dark

Nightwing

Superman

Superman/Wonder Woman

hanac

Alıntı yapılan: dean - 09 Ocak, 2014, 15:44:48
- Dc Comics Şubat ayında Steampunk temalı Variant kapaklara yer verecek. İşte onlardan bazıları.

Steampunk'ın hastasıyız.

Kapaklar çok iyi olmuş.

Marvel'de Hulk için Steampunk kapak hazırlasın.

dean

-  Şu Marvel garip gerçekten. Bazen yaptığı şeylere anlam veremiyorum. Versem de ortaya çıkan anlamdan hiç hoşlanmıyorum. Dakika başı 1. sayıdan almasından sonra ciddi anlamda en sinirlendiğim noktalardan biride Disney'in Marvel'ı aldıktan sonra ortaya çıkan çocuk kahramanlar.  Şimdi şöyle bir bakarsak ;

NOVA

Buydu:

Bu oldu:

Ghost Rider

Buydu:

Bu oldu :

Loki

Buydu :

Bu oldu :

Ve şimdi ise :

Ms. Marvel

Buydu :

Bu oldu :

Ben daha bunun üzerine yorum yapmıyorum. Resimler ne dediğimi anlatıyor zaten.

emre ozdamarlar

Ghost Rider'in cizeri Tradd Moore, kendisini fazlasiyla kanitlamis, Luther Strode gibi son yillarin en kanli/sert hikayesini cizen bir artist, yanlis olmasin :)

dean

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 09 Ocak, 2014, 21:57:59
Ghost Rider'in cizeri Tradd Moore, kendisini fazlasiyla kanitlamis, Luther Strode gibi son yillarin en kanli/sert hikayesini cizen bir artist, yanlis olmasin :)

Karakterlerin teenage moduna girmelerinden bahsediyorum ben. Belki süper çizgi romanlar çıkacak o ayrı ama çocuklaşmaları benim açımdan can sıkıcı. Johnny Blaze ya da Danny Ketch'i Ghost Rider çizgi romanlarında herkese her türlü tercih ederim.

rumar80

Beklenen oldu ve zdan Slott Peter Parkar'ın Amazing Spider Man serisinin ilk sayısında bedenine döneceğini açıkladı.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Ocak, 2014, 08:44:03
   Beklenen oldu ve zdan Slott Peter Parkar'ın Amazing Spider Man serisinin ilk sayısında bedenine döneceğini açıkladı.

Örümcek Adam

Afedersin burası uygunmu bilmiyorum

Flash karakterinin filmi varmı acaba? yada çizgi filmi?