dean ile güncel Comics haberleri

Başlatan dean, 01 Ocak, 2014, 19:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

- Convergence'dan sonra Dc karakterlerinde ciddi değişikler göreceğimizden daha önce bahsetmiştim. Aquaman'de bu değişimlerden kendi payını alacak. Aquaman'in yeni halini görünce aklıma direktman filmdeki hali geldi. Dc belli ki Aquaman'in imajını filmdeki gibi bad ass moduna yaklaştırmak istiyor. Zaten Superman'in yeni halide fiziksel olarak olmasada daha sert bir Superman'in habercisi gibi. Dc'nin filmlerdeki iddaa'sı her zaman daha sert daha karanlık filmler oldu. Çizgi romanlarındaki havayıda filmlere yaklaştırmak istemeleri pekala normal gibi duruyor.

dean

- Divergence sonrası Lex Luthor.

dean

- Dc Comics, New 52 başlığını artık bırakıyor. Dc için yeni bir dönem kapıda. Bu döneme ne diyeceğimiz artık belli oldu; "Dc You"

lampard

Az kaldı düzenli takip ettiğim tek seri olan Batman'i de bırakacağım, Vertigo'ları falan okurum mis gibi :)

yunusmeyra

"biz" değiliz abi dc'nin bahsettiği  ::) acaba "kimler?"
haydi hayırlısı  :D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dean

Animvader

Şu yeni, çok yeni, yepyeni, yepisyeni sloganları ne zaman eskiyecek acaba.Bu tür sloganlarla çizgiroman sektörünü sürekli canlı tutmaya çalışıyorlar ama benim için kabak tadı vermeye başladı.Marvel ve Dc de tamam işte kafi.

Sakızlı Ohannes Paşa

Kusura bakmayın da bokunu çıkardılar artık. New, all new, all new all different, all new all diffetent all unique... Böyle gider bu.

Free comic book day için çıkarılan bu all different avengers sayısını göndermiş 13gezegen sağolsun da yeminle okuyasım gelmiyor.

pearl jam

Bol bol Vertigo ve image okumak istiyorum. Surekli sifirlamalarin yani sira Dc ve marvel in cizimleri de cok siradan ve yapay geliyor

@Serhan

Tüm 40'ların devamlarımı bunlar ?

dean

dean

-Darkseid War'da Batman tanrısallaşıyormuş. Justice League 43'ün kapağı aşağıdaki gibi. Süreci okuyan varsa bilgilendirsin bizi.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 25 Mayıs, 2015, 19:01:38
-Darkseid War'da Batman tanrısallaşıyormuş. Justice League 43'ün kapağı aşağıdaki gibi. Süreci okuyan varsa bilgilendirsin bizi.

Bende merak ettim bilgisi olan haber eylesin. UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Mayıs, 2015, 20:57:33
Bende merak ettim bilgisi olan haber eylesin. UGH!

Chicago'da ayak üstü gördüğüm bir comic'te Darkseid Metron'u öldürüyordu. Bu resim da görünen Batman de Metronun gücünü alıyor gibi.