The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@Serhan

Yok yav fan yapımıdır bu  ???  :'(

Animvader

Fan yapımı değil, resmi Twitter hesabından yayınlandı: https://twitter.com/CW_TheFlash/status/631212947713318912

Çizgiromanlarda ilk defa paralel evrenler(Multiverse) konseptinin kullanıldığı sayı olması açısından da çok anlamlı olmuş.

dean

Vixen karakterini seslendiren aktris Megalyn Echikunwoke'nin evrene live-action olarak'da katılacağı duyuruldu.

dean

doktor1881

Yeni sezonun gelmesine çok az kaldı.Bende forumda kontrol ederken finali atladığımı gördüm ;D ;D

http://theflashturkiye.com/

Bölüm:23 Benim pek hoşuma gitmedi
Tüm bölüm Barry'nin seçimi ile geçti.son 3 dk hariç :o
Bölümün özeti ''Run Barry Run''

Bölüm Notu:7/10

Agamotto

2. sezon amerikada yarın ülkemizde ise perşembe günü ilk sezonun  aksine cnbc-e yerine e2'de yayına başlayacakmış.

doktor1881

Bizde çarşamba izleriz ;D

dean

maeglin

İkinci sezonun ilk bölümü yayınlandı, kendi adıma beğenmediğim, "bölüm kötüsü" üzerine sürdürülmeye çalışılan bir bölüm olmuş. Ayrıca karakter konusunda da 40 dakikalık sürede efsane bir iş çıkmasını beklemiyorum ancak, ikili diyaloglardan biraz daha uzaklaşmaları gerekiyor. Iris - Barry, Iris - Joe, Barry - Joe diyalogları tüm sezon bolca işleniyor ve işlenmeli fakat bana göre artık bu konuda süreyi azaltmaları gerekiyor.

Ben bu bölüm için, 3.5/5'den fazla puan veremiyorum açıkcası.

doktor1881

Alıntı yapılan: maeglin - 07 Ekim, 2015, 12:56:29
İkinci sezonun ilk bölümü yayınlandı, kendi adıma beğenmediğim, "bölüm kötüsü" üzerine sürdürülmeye çalışılan bir bölüm olmuş. Ayrıca karakter konusunda da 40 dakikalık sürede efsane bir iş çıkmasını beklemiyorum ancak, ikili diyaloglardan biraz daha uzaklaşmaları gerekiyor. Iris - Barry, Iris - Joe, Barry - Joe diyalogları tüm sezon bolca işleniyor ve işlenmeli fakat bana göre artık bu konuda süreyi azaltmaları gerekiyor.

Ben bu bölüm için, 3.5/5'den fazla puan veremiyorum açıkcası.
Bölüm:2/1 (Güncel) Arkadaşıma katılıyorum.Bölüm Yavandı.Ama benim notum biraz boldur.(Öğrencilerim-diziler- beni sever)
Bölüm Notu:6/10
Sezon sonundaki trajedinin yaralarını sararken yeni bir meta-insan piyasadadır.Atom
Bu arada bölüm sonu içi Who is Jay Garrick

rumar80

Sayın meslektaşım.
   Oyum boldur dediniz, ama orana vurunca siz daha düşük vermişsiniz.

;D

Animvader

Sezon açılışı için bölüm biraz zayıftı ama bir JSA fanı olarak benim acayip hoşuma gitti.Atom Smasher çizgiromanda kahraman yönü olan bir karakterdi burada direk villian'a çevrilmiş gerçi sanki iki tane vardı ve bunun paralel dünyadan gelen olduğunu belirten bir muhabbetler döndü.Bölümün sonunda Jay Garrick'i görmek de harikaydı.

doktor1881

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Ekim, 2015, 10:23:13
  Sayın meslektaşım.
   Oyum boldur dediniz, ama orana vurunca siz daha düşük vermişsiniz.

;D
Tüm forum camiasından özür diliyorum Benim çocuklara kızıyorum niye bu kadar dikkatsizsiniz diye
Kime çektikleri belli ::) ::) ::)

Caped Crusader

İlk bölüm herkesin dediği gibi durağandı.Bence gerekli bir bölümdü.Tabii ben Multiverse konseptiyle ilk bölümü beğendim.2.bölümünde böyle geçmesini bekliyorum çünkü yeni karakterler katılıyor daha diziye.2.sezonda ortalık Speedster kaynayacak herhalde.İlk bölümden Jay Garrick göründü.Daha Wally West var,Jesse Quick var,Zoom var  ;D

dean

The CW dizilerinde bir büyü var. Dizileri çoğu zaman çok kaliteli değildir. Ama yine de bir şekilde kendilerini izletmeyi başarır. Dizileri gençlik dizisi kavramının çeşitli şekillere bürünmüş halidir genelde. The Flash'da böyle. Arrow'da böyle. Aksiyonu çıkardığımız zaman yarattığı çatışmalar anlamında ciddi ciddi gençlik dizisi tavrı var. Evet The Flash'ın ilk sezonu fena sayılmazdı. Ama Arrow'un da ilk sezonu iyiydi. Sonra ciddi anlamda sapıttı. O yüzden The Flash'a da ben her an dağılacak bir dizi gibi bakıyorum. Bir türlü büyük oynayamıyor. Olması gerektiği gibi olamıyor. İlk sezon sonu ve ikinci sezon başı arasındaki ilişkide aslında bu.

İlk sezon finaline baktığımızda The Flash, singularity içine girdiğinde hepimiz "oww ikinci sezon şöyle olur, böyle olur" diye fan fiction yapmaya başladık. Ama bir gerçek var ki The Flash bir dizi. Üstelik The CW dizisi. O yüzden çok fazla büyük şey beklememek lazım diye düşünüyorum. İkinci sezon 10 dakika içinde her hafta olduğu sisteme geri dönüş yaptı. İlk sezonun en önemli konularından biri olan Barry'nin babası mevzusunun ise 5 dakikada çözüme kavuşup, babayı da diğer 5 dakikada yolcu etmeleri The CW standartlarının bile çok altında. Yani gerçekten son derece kötüydü. Fazla laf söylemek bile istemiyorum.