The Flash Tv Series

Başlatan dean, 02 Ocak, 2014, 19:50:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Spoiler olabilir:

Dizi her sezon kendini izletecek bir konu sağlıyor izleyiciye. Bu bakımdan epey başarılılar.

Flashpoint konsepti üçüncü sezonu taşıyabilecek bir öyküye sahip. Zaten sezonun tamamını kapsayabilecek pek bir villain alternatifi de kalmadı, bu nedenle dizide flashpoint gibi uzun soluklu bir maceraya ihtiyaç var.

Caped Crusader

Alıntı yapılan: xmenac - 25 Mayıs, 2016, 21:00:11
Spoiler olabilir:

Dizi her sezon kendini izletecek bir konu sağlıyor izleyiciye. Bu bakımdan epey başarılılar.

Flashpoint konsepti üçüncü sezonu taşıyabilecek bir öyküye sahip. Zaten sezonun tamamını kapsayabilecek pek bir villain alternatifi de kalmadı, bu nedenle dizide flashpoint gibi uzun soluklu bir maceraya ihtiyaç var.

Aslında yine sezonu götürecek kötüleri var. Cobalt Blue , Grodd , The Rival , Johhny Quick sayılabilir ama Zoom ya da Reverse Flash kadar etkileyici olmaları zor.

Ahmet Oktay

Dün ikili diyalogların olduğu sahneleri atlaya atlaya son 2 bölümü de izleyip sezonu bitirdim.

Malesef ilk sezonun çok altında kaldı bence, özellikle sezonun 2. yarısı. Arrow ve LoT gibi The Flash'ı da bırakıyorum böylelikle.

dean

Dizinin 3. sezonunun ilk bölümünün adı Flashpoint olarak açıklandı.

xmenac

Supergirl ve Arrow'un evrenlerini birleştirmek için mi kullanacaklar acaba bu bölümü?

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 21 Haziran, 2016, 15:26:59
Supergirl ve Arrow'un evrenlerini birleştirmek için mi kullanacaklar acaba bu bölümü?

Söylediğin bence son derece mantıklı. Bende öyle olmasını tercih ederim.

dean

Sette ilginç şeyler oluyor.

Agamotto

Sağdaki sanırım yeni sezondaki düşmanımız.

rumar80

Çizgi romandaki gibi kabul edilecekse Black Flash o. Hız gücünü kullanan birinin öleceği zaman ortaya çıkıyor.

doktor1881

http://onlinedizi.co/the-flash-3-sezon-fragmani/

Yeni sezon fragmanı güzel şeyler vadediyor gibi arkadaşlar

Nightrain

Flashpoint sadece Flash dizisini etkileyecekmiş. Ayrıca sezon boyunca etkileri sürecekmiş. Her ne kadar 2.sezonun ortasında düşüşe geçsede, hala en iyi CW Süper Kahraman dizisi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Caped Crusader

SPOILER

Herhalde Flashpoint hikayesi bu kadar kötü işlenemezdi. Wally'nin ölme ihtimali olduğu için, Barry anılarını kaybettiği için geriye dönmesi gerçekten berbat bir senaryo. Bir de bu sefer annesini Reverse Flash'a kendi  isteği ile öldürtmüş oldu. Travma üstüne travma yaşıyor Flash. Hayır çok mu zor biraz savaş ortamı yaratmak. 3.Dünya Savaşı falan çıkacak desin televizyonda. Flash kendini yine suçlu hissetsin. Çizgi romandaki gibi kendi kendini durdursun işte. Berbat işlediler bence. Ben en azından 3 partlık bir hikaye bekliyordum. Adamlar o kadar malzemeyi bir bölüm ile halletti. Hayal kırıklığı oldu. Çizgi romanın onda biri kadar olsa yeterdi. Diziyi bundan sonra takip etmem baya güç olacak.

maeglin

Çok kötü ve beklentimin altında bir sezon açılışı oldu ama son anda garip bir seyre girdi, bakalım nasıl ilerleyecek.

Pulluk

Flashpoint ancak bu kadar fena harcanabilirdi... Ben de artık devam edip etmemek konusunda düşünmeye başladım diziyi. ::)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Bölüm:3/1 (GünceL) Hızlıca bir Flashpoint yaptılar.Evrenin ayarıyla oynamak Barry'e yaramıyor.Beklentiyi malesef karşılayamadı

Bölüm Notu:6/10