Hero Select Figures (Tanıtım)

Başlatan Tarkan Kurt, 07 Ocak, 2014, 23:49:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Bir süredir figür işine merak salmamla birlikte, yaklaşık 2 senedir Nişantaşı'nda olduğunu bildiğim ancak bir türlü gitmeye fırsat bulamadığım; Teşvikiye Mah. Şakayık Sok. Genç Apt. 45/A Nişantaşı / İstanbul adresinde bulunan "Hero Select Figures" adlı mağazayı ziyaret ettim. Bildiğim kadarıyla Kadıköy'de bulunan "The Dreamers Figure" ve Ankara'da bulunan "Jedbang Collectibles" ile birlikte 3 figür mağazasından birisi. Bunun dışında figür bulabileceğimiz yerler var ancak sırf bu işle uğraşan az sayıda işletmeden birisi. İşletmenin sahibi Uğur ENGİN bey gördüğüm kadarıyla tek başına çalışıyor. Oldukça sıcakkanlı ve müşteri dostu bir kişilik.

Mağazanın bir de internet sitesi var ve bu site üzerinden de online alışveriş imkanı var.
http://www.heroselect.com/index.php

Fiyatlar diğer figür mağazalarıyla aynı düzeyde bununla birlikte pazarlık mümkün. Özellikle nakit ödemelerde % 10 un üzerinde indirim almak olası.

Mağazada ikinci el ürünlerde bulunuyor. Ancak burada ilginç olan ikinci el ürünler çok daha pahalı. Örneğin 5-6 yıl önce piyasada bulunan ve o dönem 500-600 TL fiyata satılan bir Captain America figürü şu an ikinci el olarak 2700 TL ye satılıyor.

Mağazadaki ürünler genellikle Camekanlarda muhafaza ediliyor. Oldukça bol çeşit var ve içeride kendinizden geçip saatlerce orada kalmanız mümkün. Bununla birlikte oldukça pahalı bir hobi. Ancak bir o kadar da zevkli.

V

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Planet Hulk figürüne bayıldım.

Harun Ça

Alıntı yapılan: V - 08 Ocak, 2014, 10:41:30
Blacksad figürlerine talibim.. :)

Bende istiyorum lakin figürü geçtim mini büstlere bile param yetmez ilerde belki.

Ras Al Ghul

Güzel dükkan hem bana en yakını öğrendiğim iyi oldu :D