Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Dünyanın en iyi dedektifi, Gecelerin Efendisi, Gotham şehrinin Kara Şövalyesi Batman'in 75 yıllık serüvenini, onu Türkiye'deki hayranlarıyla tekrar buluşturarak kutluyoruz.

Uzun bir aradan sonra Batman, Türkiye'de tekrar yayınlanmaya başlıyor.

JBC Yayıncılık olarak, Warner Bros. firmasının kuruluşu DC Entertainment ile tüm Batman ve yan karakterleriyle ilgili Türkçe Çizgi ve Grafik Roman anlaşması imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2014'te Kara Şövalye'nin hem yeni serilerini hem de klasikleşmiş başyapıtlarını okuyucularımızla buluşturacağız.

Siz değerli okurlarımızı, Scott Snyder, Frank Miller ve Neil Gaiman gibi ünlü pek çok yazarın Batman hikâyeleri; Greg Capullo, Andy Kubert, Lee Barmejo ve Tony Daniel gibi ünlü çizerlerin muhteşem çizimleri ile sıra dışı maceralara tanıklık etmeye davet ediyoruz.

Batman'in 75 yılını hem yayımlayacağımız çizgi romanlar hem de sürpriz aktivitelerle adına yakışır bir şekilde kutlarken sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Saygılarımızla
JBC Yayıncılık

Facebook Adresi : https://www.facebook.com/DcComicsTurk
Twitter Adresi : https://twitter.com/DcComicsTurk

dean

Hayırlı olsun. İnşallah herşey hem okuyucunun hem yayıncının gönlünce olur.

Nightrain

New 52 hem de. Hobaaaa. JBC'ye olan kızgınlığımın hepsi gitti.  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Jim Aparo çizimli BAtman de isterim. (insanoğlu buldukça bunar  ;))
   Her şekilde hayırlı ve devamlı olsun.

hanac

yunusmeyra

"2014'te Kara Şövalye'nin hem yeni serilerini hem de klasikleşmiş başyapıtlarını okuyucularımızla buluşturacağız.

Siz değerli okurlarımızı, Scott Snyder, Frank Miller ve Neil Gaiman gibi ünlü pek çok yazarın Batman hikâyeleri; Greg Capullo, Andy Kubert, Lee Barmejo ve Tony Daniel gibi ünlü çizerlerin muhteşem çizimleri ile sıra dışı maceralara tanıklık etmeye davet ediyoruz."

yukardaki cümleler müthiş! iyi yayınlar ve teşekkürler,hoşgeldiniz  :)
yayınların takipçisi olacağız  ;)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

"2014'te Kara Şövalye'nin hem yeni serilerini hem de klasikleşmiş başyapıtlarını okuyucularımızla buluşturacağız."

Hadi bakalım kolay gelsin. Özellikle "klasikleşmiş"leri bekliyorum.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

connyapku

Norm breyfogle, Marshall rogers, jim aparo ve neal adams hic biri yokmu bu cizerlerden ? Yukarda adi gecen cizerleri ben sevmiyorum.Sevenleri yasadi o zaman.

rumar80

Ben Jim Aparo yazdım bile...
Breyfogle çizimleri özellikle Knightfall'da çok güzeldir.

Tarkan Kurt

Huma

Tebrikler. Yeni serileri ingilizce ciltlerden takip ettiğim için alamayacağımdan eski serilerden de yayınlar olması beni sevindirdi. Umarım satışlar iyi olur ve daha çok seriyi güncel olarak takip edebiliriz.

darkwood

Batman'in Türkçe yayınını bunca yıl bekledikten sonra, ben artık kitapların yayınlandığını görünce yayıncısını tebrik edeceğim.
Bu yazılanların %25 nin yayının bile gerçekleşmesi durumunda, ülkemizdeki Batman çizgiroman yayıncılığı adına büyük bir gelişme olacaktır kuşkusuz. Müjdeli haberlerin icraat e dönüşmesini merakla beklemeye devam ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Böylece Batman İstiyoruz Kampanyasıda başarıyla sonuca ulaşmış oluyor.Darısı yayınlanmayan diğer Dev yayınların başına... 8) :D :)

hennessy

Kitabı çizgi roman dolabıma koymadıkça inanmam....

Batman istiyorum ulen hemide Türkçe.................
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları