Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sawyer456

2015'in ortalarına doğru seriler yakalanacakmış.Başlamamış olsam en baştan alırdım ama başlamış bulunduk bir kere İngilizce fasiküllere.

V

Neal Adams çizimleriyle başlayın, yenilerin acelesi yok..
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Şahane. Eski yeni demeden hepsini alırım. JBC'den tek ricam Öldüren Şaka'yı da tekrar basmaları. Ben bu kitabı zamanında alamamış , sonrasında şahane bir kampanya ve hediyesiyle birlikte yine Ertan Bey sayesinde kitaplığa katmıştım.  Ama hala arayanı çok , yapın bi güzellik  :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

yunusmeyra

Alıntı yapılan: V - 16 Ocak, 2014, 21:36:21
Neal Adams çizimleriyle başlayın, yenilerin acelesi yok..
demiyecektim ama dedim  ;) :aynen hocam..neal adams ,hem de batman ,yakışır yani  ::)
not:Rumar Jim Aparo yazdı "keşke" dedim,breyfogle dendi "olur mu olur" dedim..ama V neal adams dedi ya istemeden edemedim  ;)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Harun Ça

Çok güzel haber. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Laplacee

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

2015 yılı içinde HUSH tekrar yayınlanacakmış.O sebeple Lee'yi tekrar okuyabileceğiz ;)

omega red

Neal Adams'lara Jim Aparo'lara hiç gerek yok. tek kitaplık klasikler dışında tamamen yeni serileri basmalılar

yalcinerol345

Alıntı yapılan: omega red - 17 Ocak, 2014, 09:58:58
Neal Adams'lara Jim Aparo'lara hiç gerek yok. tek kitaplık klasikler dışında tamamen yeni serileri basmalılar
Türkiye'de yayınlananlar dışında Batman hakkında hiç bilgim yok.Rahmetli Ali RECAN'nın dediğinden yola çıkarsak Batman'i Batman yapan maceraları istiyorum.

Nightrain

Alıntı yapılan: tommikser - 17 Ocak, 2014, 09:21:51
2015 yılı içinde HUSH tekrar yayınlanacakmış.O sebeple Lee'yi tekrar okuyabileceğiz ;)

Ben de bunu saoracaktım tam. :D Süper haber.

Peki Year One ve Killing Joke'da basılacak mıymış tekrar?

Umarım Knightfall, Dark Knight Returns ve The Long Helloween'i de basarlar. ^^ Bunların kesinlikle Türkçeleştirilmesi gerekir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ercoktay

Elimde bir sürü orijinal cilt var fakat içinde Batman çok az. 1Numara yayıncılıktan beri Türkiye'de çıkmış olan Batmanlar var elimde. Aslında Batman en beğendiğim karakterlerden biri fakat nedense bir türlü elim gidip te maceralarını toplamadım. Bir Joker'i almıştım orijinal Hardcover onun da Türkçe'si çıktı o da var. Elimdeki serilerden en değer verdiğim ise Gotham Central. Belki bu seri de bir gün Türkiye'de yayınlanır.

O yüzden bu Batman haberine ben de çok seviniyorum. Tadından yenmeyecek kitaplar geliyor.

rumar80

Gotham Central ABD'nde bile 40 sayı ile bitirilmiş ama benim açımdan da çok güzel bir seridir. Ed Brubaker çok başarılı olduğu suç öykülerini GCPD üzerinden çok güzel anlatır.
   Batman'i Batman yapan klasik maceralar da yayınlanacaksa zaten Aparo, Adams maceraları karşımıza çıkacaktır. Knightfall'da çizer olarak Aparo/Breyfogle ve Nolan vardır. Death In The Family'nin çizeri de Aparo'dur.
   Ülkemizde Batman konusunda bir açlık olduğu göz önüne alınırsa bence her tattan biraz olmalı. Zaten Ertan new 52'yi yayınlayacağını açıkladı. Ama klasikleri de yayınlayacağını ima ettiği için biz de klasik çizerlerden bahsediyoruz.
   Ama bir No Man's land, Catacylsym, vs güzel olmaz mı?

Nightrain

No Man's Land'i ben de çok istiyorum. Önemli serilerin hepsini istiyorum aslında. ;D

Bu arada New 52'den Night of the Owls ve Death of the Family, crossoverları ile birlikte hardcover cilt olarak yayınlasa ne iyi olur. Tam arşivlik zira ikiside.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"