Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Sinan Başak

Clone wars'u bir türlü tamamlayanayan yayıncıdan batman'i beklemek..... Hadi bakalım

Jedmau

Alıntı yapılan: Sinan Başak - 17 Ocak, 2014, 19:28:55
Clone wars'u bir türlü tamamlayanayan yayıncıdan batman'i beklemek..... Hadi bakalım

Bende en çok bunu merak ediyorum o.O

Jedmau

Sinan Bey,

Rahat olun , herşeyi planladık. Forumlar , Facebook ve diğer mecralarda onlarca kez bildirdik.

Söz verdiğimiz her yayın bu sene yayımlanacak.

Eğer içinizi rahatlatacaksa yaz ortası iki ay hariç Mart itibari ile her ay Batman okuyacaksınız. 3 senelik yayın planı hazırlandı. Telifler ödendi. İlke Keskin , Cenk Könül , Burç Üner , Sına Şehim devamlı çeviri yapıyorlar. İlk sene kitaplarının %70 çevirisi tamamlandı. Hatta ilk kitabın grafik işlemleri bu gece tamamlanacak. 25 Ocak'ta Istanbula gelip basım yapılacak matbaalar ile görüşeceğim.

Star Wars , UA ve Deadpool için basıma geçiyoruz. Onlarda arada basılacak.

Herhangi bir soru veya öğrenmek istediğiniz detay varsa lütfen bildirin seve seve yardımcı olayım.

Sevgiler
Ertan

dean

Bunlar çok güzel haberler. Heyecanla bekliyoruz.

ümitkr

Tower of Babel'le Son of Demon Türkiye'de geçen öyküler. Ben onları Türkçe okumayı tercih ederdim sanırım.

The Cult muhteşem bir din istismarı hikayesi, Batman: Strange Apparitions Batman'in düşmanları arasında galiba en az bilinen düşmanı Hugo Strange'in at koşturduğu muhteşem bir hikayedir bana göre (Joker'li bölümler de harikadır), Arkham Asylum ise farklı bir çizim ve tat sunuyor ki damak tadımızın gelişmesi için harika bir lokma olurdu :)

Bir yandan da ne basılırsa basılsın :) Basılsın da okunsun da JBC yenilerini, daha çoğunu bassın :.)

Sinan Başak

Buna ancak sevinirim ve yolunuzun açık olmasını dilerim. Eleştirilerimde art niyet aranmamasını rica ederim. Yalnızca kaygılarım var. Zamanında haberini verdiğiniz Star Wars'lar ve şimdide Batman. Yayınlanmasını çok arzuladığım kitaplar. Ama şimdiye kadarki yayın düzensizliği ve söylenilen tarihlerde yayınların çıkmayışı (sebeplerinizi ben bilemiyorum) , ister istemez bende soru işareti uyandırıyor. Yayınlanması çok zor Batman'de de benzer durumlar yaşanırsa, bu çr'ı bir daha Türkçe zor okuruz diye düşünüyorum.

Jedmau

Merhaba Sinan Bey,

Siz merak etmeyin , bu sene güzel olacak inşallah .

Daha önce bahsetmiştim , bazı sorunlar vardı . Sizler ile paylaşamadığım.

Neyseki çoğu halledildi.

Mart ayında başlıyoruz tekrar.

Sevgiler
Ertan

zagortenay

Haber cok guzel elımden geldıkce cıkan sayıları alacagım ancak fıyat koyarken ogrencılerı de unutmayın lutfen :D

hennessy

Batman batman batman batman

Not : Sanırım devrelerim bozuldu

Not 2 : Bugün New seriye devam edecektim güç dur dedi mart ı bekle

Batman batman batman...............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

JBC yayıncılık yayınları çok kaliteliydi.Batman'i bu kalitede okumak da önemli.

Jedmau

gamlıbaykuş

İlk kitabımız belli oldu demek, eh hayırlı uğurlu olsun :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Jedmau