True Detective

Başlatan emre ozdamarlar, 17 Ocak, 2014, 16:07:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ben telefon müziği yaptım.Dizi çok iyi gidiyor.

hanac

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 10 Mart, 2014, 13:40:17
Bu senenin en bomba dizisi 8. bölüm ile tamamlandi. Önümüzdeki sezon yeni oyuncular ve yeni bir hikaye ile devam edecek True Detective.

Evet ilk sezonu bitirdim. 10 üzerinden 10.

Matthew McConaughey mükemmel oyunuyor. Aynı bölümde; hem 1995, hem 2002 ve 2012 yıllarındaki karakteri fiziksel değişimlerini de katarak oynuyor.

Woody pek değişmiyor yıllar içinde.

Ama bu ikilinin oynadığı sahneler efsane; Robert De Niro ve Al Pacino'nun karşılıklı oynaması gibi.

Matthew sarışın beybifeys jön'den (Contact, A Time to Kill) mükemmel bir karakter oyunculuğuna geçerek beni şaşırttı.

Zaten sonunda bu yıl Oscar'ı da kaptı.

Woody'de Matthew'da Teksas'lı, bu şivenin de hastası oldum.

Emre'nin yukarıdaki mesajını okuyunca moralim bozuldu, bu ikili devam etseydi ne güzel olurdu.

alan ford

Alıntı yapılan: hanac - 06 Mayıs, 2014, 17:27:47
Hadi bakalım geldik 4. bölüme.

Bu arada giriş müziği ne şahanedir öyle, bulan linkini eklesin derim.

Güneş Mikserci sayesinde buldum :) http://vimeo.com/90432530
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Diziyi bitirdim geçerken efsane bir dizi olmuş.Tüm müziklerini de indirdim arabada dinliyorum.Yolda çok iyi.Bir subaru olsa daha fena olurdu :D

dean

Diziyi bitirdim. Kesinlikle sezonun en iyisi ve en ses getireni buydu. İkinci sezonu büyük bir merakla bekliyorum.

lampard

2. sezonda Colin Farrell oynayacakmış.

Mrtekin

Çok kötü bir seçim. Umarım yanılırım.
They drew first blood...

emre ozdamarlar

1. sezonun efsane karakteri Matthew McConaughey'in de eskiden dandik romantik komedilerde oynayan yakisikli eleman oldugunu unutmayalim.
Bu serinin yazari saglam bir yazar. Yine ilginc karakterlerle karsimiza cikacagina inaniyorum.

Colin Farell'in da hakki yenmesin. In Bruges adli muhtesem filmde cok iyi bir karakteri canlandirmistir kendisi.

lampard

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 23 Eylül, 2014, 00:13:04
1. sezonun efsane karakteri Matthew McConaughey'in de eskiden dandik romantik komedilerde oynayan yakisikli eleman oldugunu unutmayalim.
Bu serinin yazari saglam bir yazar. Yine ilginc karakterlerle karsimiza cikacagina inaniyorum.

Colin Farell'in da hakki yenmesin. In Bruges adli muhtesem filmde cok iyi bir karakteri canlandirmistir kendisi.

Katılıyorum, In Bruges'daki halini düşününce dizi için çok uygun bi karakter olarak görünüyor.

Ayrıca Taylor Kitsch (Wolverine Origins'deki Gambit), Elisabeth Moss (Mad Men ve On the Road'da oynamıştı) ve Vince Vaughn da söylentiler arasındaymış.

Mrtekin

Vince Vaughn, CF den açık ara çok daha iyi bir seçim olur.

They drew first blood...

Harun Ça

Ben CF'i seviyorum herkesin bahsettiği gibi In Bruges da çok iyiydi. Senaryo ve alt metin iyi oldukça oyuncular pek sıratmaz gibi geliyor castıda ona göre yapıyorlar en nihayetinde.

Mrtekin

Bence olay salt senaryo ve alt metin işi değil, oyuncunun senaryodakî karakterin derinliğini yansıtabilmesi çok önemli. Her zaman belirttiğiniz denklem tutmayabilir.

Mc, kariyerinde özellikle, Lincoln lawyer filminden sonra çok cîddi bir şekîlde oyunculuğunu geliştirmeye azmetmiş birisi. Çok ciddi riskler aldı ama Dallas buyers club da geldiği noktayı gördük.

Cf yi, salt, "actor" olarak ben çok başarılı bulmadım, bir mc gibi çok kendini geliştirme dürtüsü de olmadı, bence.

Ama Vince Vaughn çok başarılı bir seçim olur ve de her şekilde Cf den rol çalar.

Hayırlısı, umarım yanılırım.
They drew first blood...

lampard

Taylor Kitsch,  Rachel McAdams ve  Vince Vaughn ikinci sezon için diziye katılmışlar. McAdams Sheriff Ani Bezzerides isminde bir şerifi canlandıracak.

dean

İkinci sezonun çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

dean