Legacies

Başlatan doktor1881, 03 Aralık, 2018, 15:51:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

The Vampire Diaries'ın uzantı dizisi The Originals bu kez kendi bünyesinden yeni bir dizi çıkardı

Beşinci ve final sezonu devam etmekte olan The Originals'ın spinoff projesi "Legacies" dizisi The CW kanalında yayınlanmaya başladı ve şu an 5. bölüm yayında

Peki, The Vampire Diaries ve The Orijinals'ın geleneğini sürdürecek dizide bizleri nasıl bir hikaye bekliyor?

The Vampire Diaries ve The Originals'tan tanıdık karakterlerin geçiş yapacağı Legacies'te hikaye farklı doğaüstü yetenek ve özelliklere sahip genç ve yetenekli kahramanlarımızın okuduğu Salvatore Yatılı Okulu çevresinde ve The Originals'tan tanıdığımız Hope karakterinin merkezinde geçiyor

https://youtu.be/yndOXDOueOA

noir

Yanlış anlamadıysam bu dizi bir dizinin spin-off'unun spin-off'u değil mi?  ;D ;D CW her diziyi suyunu çıkarana kadar kullanıyor

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: noir - 03 Aralık, 2018, 17:14:22
Yanlış anlamadıysam bu dizi bir dizinin spin-off'unun spin-off'u değil mi?  ;D ;D CW her diziyi suyunu çıkarana kadar kullanıyor

Aynen öyle. CW konusunda da katılıyorum. Bildiğimce kanalın reyting beklentileri oldukça düşük, bu tarz yapımlar da o beklentilerin üstünde olduğu için etinden sütünden sonuna kadar faydalanıyorlar.

doktor1881

Bölüm:1 Genç ergenler(Değişik yeteneği olan) bir okulda toplanmış ergen sorunları ile uğraşıyorlar.
Hope merkezli (Babası kadim vampir,anası alfa kurt,Ninesi cadı) dizi ilk bölümünü sıkılarak izledim

Bölüm Notu:3.5/10 

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 04 Aralık, 2018, 17:25:29
ilk bölümünü sıkılarak izledim

Devamı daha da sıkıcı olacaktır. The Originals'ı izlemiş ve sevmiş olmak lazım Legacies için ;)

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 04 Aralık, 2018, 17:34:37
  Devamı daha da sıkıcı olacaktır. The Originals'ı izlemiş ve sevmiş olmak lazım Legacies için ;)

Bu tür konuları sevdiğim için diziyi sıkılsamda izleyeceğim.The Originals de izlemek istediğim dizilerden vakit bulursam tabi ki o kadar çok dizi çıkıyor izlediğim bir çok dizi yarım kaldı.Travian adlı oyuna kapıldık her şeyi bıraktık Server bitince tövbe ettim bir daha oyuna bulaşmayacağım Bütün enerjimi dizilere vereceğim ::) ::) ::)

doktor1881

Bölüm:2 İlk bölüm sonundaki garip olayın açıklaması ile geçen bölümde en eğlenerek seyrettiğim sahneler iki okulun arasındaki maç oldu
Baba olmak çok zor hele kız babası ;D ;D
Hope rolunun hakkını veremiyor

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:3 Geçen bölüm ejderha,bu bölüm taş koruyucu(Gardiyan) ile geçti.
The CW nin ergen dizisi sitelerde yerden yere vuruluyor.Ana dizilerine övgüler dizilirken bakalım bu dizi nasıl düzelecek

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:4 TVD ile TO sevenler tarafından Türkiye'de yerden yere vurulan dizinin ne gariptir ki ABD dede ratingleri orjinallerinden daha iyi durumda
Bu bölüm konusu ile beklentilerimi aştı.Beğenerek izledim

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:5 Okulda onur kurulu seçimi,dengeler hiç kimsenin ummadığı şekilde değişiyor
Bıçağın peşinde bu sefer orman perisi mevcut

bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:6 İkizlerin 16 yaş partisi,ergen aşk sorunlarına,birde ölmüş biyolojik annelerinin geri dönmesi....
Tam bir zaman kaybı dizi  12-16 yaş arası iseniz sorun yok ;D ;D

Bölüm Notu:3/10