Penny Dreadful

Başlatan dean, 17 Ocak, 2014, 21:33:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Arkadaşlar Showtime, Penny Dreadful isimli yeni bir diziye başlıyor. Takibe değer. Fragman altta.

Penny Dreadful Tease: A Place in the Shadows

emre ozdamarlar

Yapimci ekip, yazar falan cok saglammis.

dean

dean

Dizideki karakterleri görmek ve karakterler hakkında bilgi almak için şu sayfaya bakılabilir.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=95440

dean

tommikser

İlk bölümü izledim.Dekor,kostüm vs gerçekten çok iyiydi.Biraz Centilmenler Klübü gibi olacak ama ondan daha karanlık olacağı kesin.İlk bölümde kızı bir canavar tarafından kaçırılan ingiltere'nin önemli kaşifi,kızını bulmak için farklı ve korkusuz bir ekip oluşturmaya karar verir.Gerisi bir güzel geliyor.İzlemeyenlere tavsiyem daha yeni başlamışken eğer biraz gerilim,okültizm ve heyecan arıyorsanız kaçırmamanız.

dean

Bende ilk bölümü izledim. Güzel başladı, beğendim.

dean

Dizi ikinci sezon onayını kaptı.

tommikser

Dördüncü bölümün sonu çok feciydi.Tek kelimeyle şok oldum.

dean

Alıntı yapılan: tommikser - 05 Haziran, 2014, 21:26:31
Dördüncü bölümün sonu çok feciydi.Tek kelimeyle şok oldum.

Aynen ya ! Alkolün zararları  :)

dean

İlk sezon bitti. Diziyi beğendim. Çok yüksek beklentiler olmazsa sağlam bir dizi.

hanac

Garip bir dizi, ne olduğunu tam anlayamadım.

İyi mi, kötü mü, vasat mı ?

Dizi tam bir çorba; Vampirler, Frankenstein, Kurt Adam, Exorcist, Dorian Gray vs. her şey dahil.

Ama bu çorbada bir şeyler eksik, bu eksikliği giderirlerse 2. sezon çok iyi olabilir.

Oyuncular çok sağlam özellikle Timothy Dalton mükemmel oynuyor, hayran kaldım.

Mrtekin

Ben bunu bir deneyim.

Alan moore un yazdigi, the league of extraordinary gentlemen, dehset guzel bir seridir. Filmi de fena degildi. Cizgi duslere, bu seriyi yayinlamak yakisir.  ;)

They drew first blood...

dean

Harun Ça

Bende çok kararsız kaldım ne kötüydü sıkıldım diyebiliyorum ne de çok süperdi. Her şeyden bir tutam var ikinci sezonuda izleriz artık.