Seyfettin Efendi ve Esrarengiz Hikayeleri 01

Başlatan devrimk, 25 Ocak, 2014, 11:26:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

Bu kitapta Seyfettin Efendi'nin internetten yayınlanmış ilk macerası "Bir İntihar vak'ası"nın yanı sıra Seyfettin Efendi ve arkadaşlarının farklı zamanlarda ve farklı mekanlardaki maceralarını okuma fırsatı bulacaksınız.
Kitabın önsözü Ege Görgün'den.

Kitaptaki yazar ve çizerler şöyle:

Harun Ça

Olağanüstü Maceraları'nda tek bir macera olması kitap ne çabuk bitti dedirtiyordu. Daha fazla hikaye olması bana daha cazip geliyor, merakla bekliyorum.

devrimk

Alıntı yapılan: Mic-Har - 25 Ocak, 2014, 15:36:44
Olağanüstü Maceraları'nda tek bir macera olması kitap ne çabuk bitti dedirtiyordu. Daha fazla hikaye olması bana daha cazip geliyor, merakla bekliyorum.

Teşekkürler, kısa maceralar denilince çoğu kişi pek cazip bakmıyor bu fikre (daha çok yazar çizerin tatmini için yapılmış bir iş olarak görülüyor).
Bakalım göreceğiz takdir okuyucunun.

Gambit

Alıntı yapılan: devrimk - 25 Ocak, 2014, 15:57:17
Teşekkürler, kısa maceralar denilince çoğu kişi pek cazip bakmıyor bu fikre (daha çok yazar çizerin tatmini için yapılmış bir iş olarak görülüyor).
Bakalım göreceğiz takdir okuyucunun.

ben oyle dusunuyorum mesela

deli gucuk bayaa SIKICIydi bu baglamda.

1. kitap basariliydi, umarim bu kisa hikayeler de iyi olur

mrex

Alıntı yapılan: Gambit - 25 Ocak, 2014, 22:26:131. kitap basariliydi, umarim bu kisa hikayeler de iyi olur

İlk cildi aratmayacağını garanti ediyorum.

Gambit

DAMPYR

Kısa Kısa hikayelerin 1.kitaptan daha çok ilgi çekip çekmediğini kitap çıkınca göreceğiz.ilk kitabın devamının geldiğini görmek sevindirici... 8) :D :)

darkwood

Uzun hikayeler bence de daha çok daha etkili, yeni sayıyı merakla bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

devrimk

Alıntı yapılan: mrex - 25 Ocak, 2014, 22:31:27
İlk cildi aratmayacağını garanti ediyorum.

Hikayelerimiz tescilli olup mrex tarafından garantilenmiştir.

devrimk

İçindekilerden örnekler.

İlk hikayemiz "Bir İntihar Vak'ası". İnternette yayınlanan ilk Seyfettin Efendi Macerası.

Okumak isteyenler buradan ulaşabilir:
http://www.mediafire.com/download/odotcfbrcxr3348/birintiharvakasi.pdf

İkinci Hikaye "Bir cinayet soruşturması". Roman Kahramanları dergisinin 7. sayısında siyah-beyaz olarak yayınlandı.

"Esrarengiz Hikayeler"de elden geçirilmiş ve renklendirilmiş hali yayınlanacak.

s.b

Siyah beyaz olan resimdeki paşa kambur gibi görünüyor fakat renklide bu düzeltilmiş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

devrimk

Alıntı yapılan: s.b - 01 Şubat, 2014, 09:30:47
Siyah beyaz olan resimdeki paşa kambur gibi görünüyor fakat renklide bu düzeltilmiş.

Renklendirirken düzeltmeye gidiyorum genelde. Fakat bir noktada da bırakmak gerekiyor. Tekrar tekrar elden geçirmeye başlayınca çizimler bitmiyor yoksa.

s.b

Siyah beyaz aşamasında dijital çalışması var mı? Yoksa sadece renklendirme yapılırken mi dijital devreye giriyor?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

devrimk

Alıntı yapılan: s.b - 01 Şubat, 2014, 11:00:32
Siyah beyaz aşamasında dijital çalışması var mı? Yoksa sadece renklendirme yapılırken mi dijital devreye giriyor?

Eskiz dahil her aşamasını dijital ortamda gerçekleştiriyorum.

hanac

Ne güzel, kısa süre içinde Seyfettin Efendi'nin 2. cildi de geliyor.

Bu yıl sonuna kadar 3. sayı da çıkrasa şaşırmam.