Kit Taylor - HOZ

Başlatan hanac, 10 Kasım, 2011, 19:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Demirbaş'dan beklerken HOZ bombayı patlattı.

Hayırlı olsun.

darkwood

Bu yayının telefini almak o kadar kolay bir iş değil. Kimler istedi de vermediler.  :D
Bu yayın ile birlikte HozComics tekrar yayıncılığa ciddi bir şekilde devam etme kararı almış gibi görünüyor.
Haşim bey i kutluyor istikrarlı yayınlarının devamını bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

essegesse

Şaka bir yana Hoz Comics Teksas,Tommiks,Swing'i bitirdi.Judas ve Tom Braks'da yakında biter.Bunlara Kit taylor'u da ekledik.

Bugüne kadar hiç bir yayınevinin tamamlayamadığı seriler düzenli bir şekilde basıldı.

Yayınevi hala ayakta durduğuna göre bu bir başarıdır.Önemli olan telifi almak değil istikrardır.

yalcinerol345

Yılın bence bomba haberi bu.Bundan büyük haber mi olur?
Altan Bey,Hoz'un başka süprizleri de olacağını yazdı.Onlar ne ola ki?

rumar80

Vallahi bu forumda az eleştirmedim HOZ'u. Ama helal olsun. Kit Taylor hakkında daha önce de yazmıştım alırım diye. Umarım bu tempo ile klasik yayınların yayınevi olarak misyonunu sürdürür.

hennessy

Hoz birkaç seriyi bitirdiği için yeni kitaba giriyor tebrikler hiç okumadım bakacağım ilk kitaba ayrıca evet 500 ila 1000 arası alan var ama bakıyorsun conan vahşi kılıç ikinci baskısını yapıyor martin nathan bitmiş ikinci baskı yapıyor ilk kitap bazen okuyucu sevdiği o kitabın peşinden gidiyor inşallah kitte böyle olur
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ErenKoyunoglu

Başladığı serileri tamamlamasıyla ve hakkını vererek basmasıyla hoz benim favori yayınevim. Maceraperest ve Lal de düzenli politikalarıyla (inişli çıkışlı kalitede olsa da bazı işleri) düzenli takip ettiğim diğer yayınevleri.
Hoz'a teşekkürler.

HacıGeraltEmmi

Hoz bunu da bitirir kesin. Yeni bir klasik bulmak için çalışmalara başlamak lazım.  ;D

Mister NO

İşte flaş haber diye buna derim. ;)

HOZ bu seriyi de hakkıyla çıkartıp tamamlarsa Türkiye'de ilerde de efsane yayınevi olarak hatırlanacaktır.

Haşim kardeşimize başarılar diliyorum.

Ben de üzerime düşeni yapıp çıkarsa alacağım dediğim bu serinin bütün sayılarını sabırsızlıkla bekleyeceğim. :D

aa

Teşekkürler HOZ...Seri tamamlayan yayınevi ünvanı her zaman senin. Kit Tayloru merakla bekliyoruz.
Esse Gesse Hayranı...

gece kartalı

Ben hic okumadim ancak babam hep bahsederdi.
Ilgimi cekecek bir çr degil fakat sadece hoz a destek olmak icin se.vmesemde duzenli alacagim

s.b

Şu görüntüdeki kapak uygulaması çok güzel duruyor. Umarım aynı şekilde yayınlanır.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yunusmeyra

hoz'a desteğim tam..inşaallah tamamına erdirmek nasip olur..zagor sonrası keşfedip en keyif alarak okuduğum "ilk gençlik" çizgi romanlarındandı..dörtgözle bekleyeceğiz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

mandrake66

Teşekkürler HOZ!

Essegesse kaç cilt olacak?

Yayın ne zaman başlayacak?

Tahmini fiyat ne olacak?

Teşekkürler!

essegesse

Sanıyorum bu ay başı ilk sayısı ile buluşacağız.260 sayfa ve 2 macera olarak düşünülüyor.Fiyatı tahminen 20-24 tl arası olacak.

İşin zor yanı,250 macera ise 125 ciltte tamamlanabilecek olması.Ama hoz başladığı işi bitirir diye düşünüyorum.

Okumayanlar için kısa bir bilgi.Çoğunluğu Gamba tarafından çizilmiş ve Tommiks'e göre çok daha iyi ve espritüel maceralar içeriyor.Okurken kesinlikle sıkılmayacağınız bir çr.herkese tavsiye ederim.