Kit Taylor - HOZ

Başlatan hanac, 10 Kasım, 2011, 19:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KaptanMiki

Kit Taylor, Tom Braks, Zembla...

Hepsini aldim..gerisini dort gozle bekliyorum

:)

hozal

Evet... TOMMİKS'i sevenler KİT TAYLOR'u da severler sanıyorum. Bir dönem arka kapak reklamlarında KİT TAYLOR için "Tommiks'in yakın arkadaşı" diye bir tanıtım yazılırdı. Çizim kalitesi ESSE-GESSE düzeyinde olmayabilir ama yine de FUMETTİ ve WESTERN türünün klasik örnekleri arasında yer almıştı. HOZ COMİCS'in başlayıp yarım bıraktığı PEKOS BİLL, TOMBRAKS ve ZEMBLA'da devam etselerdi, hepsini satın almayı sürdürürdüm. Onların eksikliğini hissediyorum.

s.b

Kit Taylor'u şu ana kadar satın alan arkadaşlarımızın toplamı 28 kişi. Bunların 21 i hepsini almış diğer 7 si ise birkaç adet satın almış.
Kit Taylor sadece 28 kişi tarafından satın alındıysa daha çooook bekleriz yeni sayısını.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hozal

Aferin o 28 kişiye. İnşallah bu "28", "288" falan olur. Kit Taylor için değer bu...

s.b

Hiç değilse 200 ü bulsaydık be ya. 28 de çok az oluyor.

caretta

Sami Bey 200'ü bulsak Haşim Bey de kaçamayıp Kit Taylor'u basardı!Daha önce kaç kere yazdım.Türk okuru (eski ve yeni)bu Kit Taylor'a bir türlü ısınamadı.

doktor1881

Alıntı yapılan: caretta - 13 Ocak, 2015, 09:55:30
Sami Bey 200'ü bulsak Haşim Bey de kaçamayıp Kit Taylor'u basardı!Daha önce kaç kere yazdım.Türk okuru (eski ve yeni)bu Kit Taylor'a bir türlü ısınamadı.
200 rakamı ne kadar da düşük 70 milyonluk ülkede

caretta

Doktor Bey 50 yıl önce çizgi romanlar 100.000 adet satarken de Kit Taylor'un satışları çok düşüktü.Sadece Ceylan Yayınları tarafından yayınlandı.Yayını da en az 5 kez yarım kaldı.Orijinal sayıların çok az sayısı (20-22)tane 1961-1983 arası yayınlanabildi.Yayınlanmasını en çok isteyenlerdenim ama ne yazık ki gerçek ortada!

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 13 Ocak, 2015, 09:55:30

Kıbrıslı ağabeyim eğer 200 e ulaşabilseydik iyi olurdu. Fakat otuz bile olamamışız daha. Ne olursa olsun ben Haşim Beyden ümidimi kesmiş değilim. Her an yeni cildi bekliyorum.

aaciltan

Alıntı yapılan: s.b - 19 Ocak, 2015, 13:50:23
Kıbrıslı ağabeyim eğer 200 e ulaşabilseydik iyi olurdu. Fakat otuz bile olamamışız daha. Ne olursa olsun ben Haşim Beyden ümidimi kesmiş değilim. Her an yeni cildi bekliyorum.
Keşke böyle bir ihtimal olsaydı...  :'(

aa

Bence de boyle bir ihtimal yok artik...
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Oylamada 23 hepsini aldım, 9 birkaç tanesini aldım seçeneğini işaretleyen arkadaşlarımız sizleri üye sayfamıza davet ediyorum. Üye olun huzur bulun.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8337.0.html

s.b

Alıntı yapılan: altay1944 - 27 Aralık, 2011, 16:19:48
Ülkemizde basıldı mı bilmiyorum(henüz) ama yabancı dilde renklileri var.Örnek...

Kit taylor bölümünde silinen toplam 611 adet resmi yeniden yükledim. Sayın altay1944 eğer mümkünse bu resimleri tekrar yükleyebilirseniz memnun olurum.

s.b

s.b