Kit Taylor - HOZ

Başlatan hanac, 10 Kasım, 2011, 19:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Hoz'un basım kaltesi iyi olduğu için her şekilde alınır.iğişallah orjinal ilk sayıdan başlarlar..... ;)

haysat

Bencede orjinal sıralamada yayınlanırsa mükemmel olur.
Hoz bunu daha önce yaptı yine yapacaktır.
Teşekkürler hoz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

aa

HOZ kesinlikle orjinal sıralamayı bozmaz. HOZ un özelliği bu.
Esse Gesse Hayranı...

caretta

Arkadaşlar,
    Kit Taylor'la ilgili haberler zınk diye kesildi.Sizlere hatırlatayım dedim.Kısmetse E-dergideki Haşim Öz
röportajını okuyacağız da bu arada neler oluyor?Ne zaman çıkacak,formatı,yayın periyodu,v.s hakkında
bizleri irşad edenlere müteşekkir kalacağız.

aa

E dergiyi merakla bekliyoruz.
Esse Gesse Hayranı...

kittaylor

SEVGİLİ ARKADAŞLAR,
YAYINCI FİRMA İLE GEÇENLERDE GÖRÜŞTÜM. BANA YAPTIĞI FORMATI GÖSTERDİ. EN BAŞTAN DAHA DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA DON DİKER GİBİ, KİT TELLER'E YANİ KİT TAYLOR'A RENCIR ELBİSESİ DİKİLİRKEN BAŞLIYOR MACERA.

HALA ASLAN ŞÜKÜR DEMEKTE ISRAR EDİYORUZ. EĞER YAYINCI KARAR DEĞİŞTİRMEZSE SANIRIM İÇİNDE 14 TANE KAPAK OLACAKMIŞ. 1'İ DIŞINDA 13'Ü İÇİNDE. NASIL OLACAĞINI BEN DE ANLAMADIM. SORDUM BUNA AÇIK CEVAP VERMEDİ. İNŞALLAH  YAYINCI BİZLERİN BU FORUMDAKİ KAPAK ÖZELLİKLE ASLAN ŞÜKÜR YAPSIN İSTEKLERİMİZE KIZIP BENİMLE DALGA GEÇMEMEİŞTİR. GERÇEKLEŞİRSE SANIRIM BU HEPİMİZİ TATMİN EDER. BEN YILLARDIR BUKİTABI BEKLİYORUM.

HAYDİ HAYIRLISI.

s.b

Yayıncının son ana kadar ne yapacağı belli olmaz. Hele biz 1. sayıyı görelim ondan sonra bir şeyler yazarız. Fakat, şahsen yayınlanacak olmasından dolayı çok ama çok memnunum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mister NO

HOZ'dan Ocak Ayı Müjdeleri

HDG BASIN YAYIN DAĞITIM LTD. ŞTİ.
YENİ YAYINLARI

KİT TAYLOR 01 (Yıllardır beklenen kitap eşsiz bir formatta okura sunulmaktadır)
KAPTAN SWİNG 80
DYLAN DOG 33
TOM BRAKS 8

TÜRKİYE GENELİ
MAĞAZA SATIŞ 
04/OCAK/2012 yapılacaktır.
İYİ YILLAR...

hanac

Evet, az önce duyuru geldi.

Kit Taylor 340 sayfa, etiket fiyatı 30 TL.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 26 Aralık, 2011, 12:58:53
Evet, az önce duyuru geldi.

Kita Taykor 340 sayfa, etiket fiyatı 30 TL.

Kita Taykor ???????
Neredesin Güneş :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Süreli bir yayın için (Üstelik epey bir sayısı da var) 30 TL fazla geldi bana.

Tek sayılık ya da birkaç sayılık bir eser olsa tamam derim de bana fiyatı fazla geldi.

Bunu düşünmem lazım artık bir servet gidiyor çünkü çizgiromana.

Haşim Bey'de talebimizi iyi değerlendirmiş vallahi, çok istenilen bir yayın 30'dan döşe gitsin...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Tarkan Kurt

KİT TAYLOR 01 (Yıllardır beklenen kitap eşsiz bir formatta okura sunulmaktadır)

Yalnız tanıtımı üstteki gibi yapılmış, fiyat gerçekten pahalı ancak yine de eşsiz format neymiş bir görmek lazım. Ancak klasik fumetti ve hoz baskısıysa bu fiyat kısa sürede diğer yayınevlerini de fiyat artırmaya teşvik edecektir.

aa

Önce bekleyip görelim. Eğer gerçekten çok eşşiz bir format ise bence pahalı değil. Yok HOZ un daha önceki formatları ayarındaysa 24 tl normal fiyat olurdu.
Esse Gesse Hayranı...

yalcinerol345

İdefix'te 3 Ocak ön siparişte.25,50TL.ye.

yalcinerol345

Hoz'un reklamında Siyah beyaz ve RENKLİ diye yazılı.Bir kısmı renkli olacak demek ki.