Gordon - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 05 Şubat, 2014, 18:55:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Sayfa Sayısı: 304
Etiket Fiyatı: 33 TL

memospinoz

memospinoz

memospinoz

memospinoz

41 ve 42. ciltler çok yakında.

memospinoz

memospinoz

can amca

Bugün Gordon'un 41 ve 42. ciltlerini aldım ve  üzülerek bu dizinin de sona erdiğini iç yazıdan öğrendim. Maalesef Gordon bir kez daha tamamlanmadan hem de tamamlanmaya 4 cilt kala sona erdi. İlyas aylardır Gordon'un zarar ettiğini ama dayanıp bitireceğini söylüyordu. Ama demek ki kısmet değilmiş. Bu kadar gayret gösterdiği için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Fakat gene de bir şey söylemeden geçemeyeceğim. Madem ki seri yarıda bırakılacaktı, keşke son iki cilt zaten Türkiye'de yayınlanmış maceraları değil de yayınlanmamış olan 1981-1990 arası maceraları içerseydi. Böylece en azından isteyen külliyatı Tay + Büyülü ile tamamlardı. Tahmin ediyorum bunun da bir sebebi vardır.

Gene de her şey için teşekkürler İlyas. Comics ve Manga'nın hüküm sürdüğü bu zamanlarda klasiklerle piyasada tutunmaya çalıştın. Büyülü Dükkan senin hoş sohbetlerinle açık olsun yeter. 

Tuco Ramirez

Sanırım Büyülü Çizgi yayın macerası sona ermiş oluyor böylece. Buluberry de yarım kalmış oldu.
İlyas abiye bir teşekkür de benden.  :)

Nightrain

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 05 Kasım, 2017, 20:28:07
Sanırım Büyülü Çizgi yayın macerası sona ermiş oluyor böylece. Buluberry de yarım kalmış oldu.
İlyas abiye bir teşekkür de benden.  :)

Büyülü bir daha çizgi roman basmayacak yani? Dogru mu anladım?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: Nightrain - 05 Kasım, 2017, 20:35:26
Büyülü bir daha çizgi roman basmayacak yani? Dogru mu anladım?
büyülü çizgi yayın evi olarak son mu verdi yayınlarına?yoksa sadece kızılmaske ve gordon mu bitti?gordon kalan son 4 cildin basılma ihtimali hiç mi yok??

hanac

Yayın hayatına son vermiş deniyor. Baskıda olan 1-2 kitap daha yayınlanacakmış o kadar.

aa

Yine de  de çok teşekkürler Büyülü Çizgiye. Özellikle de Kızılmaske için.
Esse Gesse Hayranı...

Nemo

Uzucu haber:( Cesitlilik olmasi guzeldi. Basta Ilyas agabey olmak uzere emegi gecen herkese tesekurler .
Özel Alfa Ajanı

AU4

Teşekkürler İlyas Bey. Gordon almasamda Kızılmaskeyi sayenizde tamamladım. Ve kitaplıkta o güzel kapaklarıyla inanılmaz güzel duruyor.