Gordon - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 05 Şubat, 2014, 18:55:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dr.ArAmAS

O zaman thor,marvel team up serileri de yarım kaldı😔😔😔
Çok üzgünüm çok

yalcinerol345

Alıntı yapılan: Dr.ArAmAS - 06 Kasım, 2017, 20:50:39
O zaman thor,marvel team up serileri de yarım kaldı😔😔😔
Çok üzgünüm çok
Ben de çok üzüldüm ama bugüne kadar çıkanlar da hiç yoktan iyidir.

İdrava

Benim kafam karıştı. Artık İlyas Bey hiç kitap çıkarmayacakmı?

Animvader

Maalesef çok az bir alıcısı olan çizgiroman piyasamızı çoğunluğun mangaları ve belli comics serilerini tercih etmesi yönlendiriyor. Üzücü bir haber, bu zamana kadar bastıkları için teşekkürler.

Nightrain

Büyülü'nün Thor'u dışında ilgimi çeken bir yayını yoktu. Her ne kadar okumasam da; Gordon ve Kızılmaske'yi istikrarlı bir şekilde yayınladıkları için kendilerine teşekkür ederim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nejat hüseyin özal

GORDON'un artık yayımlanmayacağını ve yarım kaldığını yazmışlar; bunu anladım.
KIZILMASKE'nin tüm maceralarının yayımı tamamladığı için mi çıkmayacak; yoksa o da mı yarım kaldı? Bu konuda bilgisi olan bir sayın üye bilgi verirse sevinirim.

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 07 Kasım, 2017, 11:55:54
GORDON'un artık yayımlanmayacağını ve yarım kaldığını yazmışlar; bunu anladım.
KIZILMASKE'nin tüm maceralarının yayımı tamamladığı için mi çıkmayacak; yoksa o da mı yarım kaldı? Bu konuda bilgisi olan bir sayın üye bilgi verirse sevinirim.
Kızılmaske külliyatı günümüze kadar tamamlandı.amerika da hala kısa bantlar şekilde yayınlanıyor.bunlar olmayacak külliyatımızda.ki onlar da bir cildi dolduracak miktara ancak 1-2 yılda  ulaşırlar.yani 2018 ve sonrası maceralar olmayacak bizde

Dr.ArAmAS

Peki thor ve marvel team up kaçıncı ciltte kaldılar veya kalacaklar?thor en son 9 ve 10 basıldı..bu iki seri için var mı basılmayı bekleyen ciltler??

xmenac

Flash Gordon serisi epey iyi bir tempoyla yayınlanıyordu, son dönemde bu tempo daha da hızlanmıştı. Ben de üzüldüm bu habere.

can amca

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 07 Kasım, 2017, 11:55:54

Kızılmaske 2014 yılına kadar yayınlanmış olan günlük ve haftalık (pazar) hikayelerine kadar geldi. Büyülünün son günlüğü 30.11.2013, son pazarı ise 25.05.2014. Son ciltleri incelediğimde bant şeklinde yayınlanan bu hikayelerle yaklaşık 1.5-2 senelik bantların bir cilt ettiğini gördüm. Dolayısı ile 2014-2105-2016-2017 (sonuna kadar bekleyip) için iki cilt daha çıkabilirdi diye düşünüyorum. En azından bir cilt daha kesin çıkardı.

İdrava

İlyas bey bana mesaj attı. Bitirdik demiyor ara verdicez bir süre diyor. Ayrıca team up 10. Cildide bastık diyor. Aramas bilgin olsun.

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: İdrava - 08 Kasım, 2017, 23:40:06
İlyas bey bana mesaj attı. Bitirdik demiyor ara verdicez bir süre diyor. Ayrıca team up 10. Cildide bastık diyor. Aramas bilgin olsun.
güzel haber..teşekkürler

köstebek

Gordon basılmaya başlayalı, bu konu açılalı 3 sene olmş. 3 senede 12 sayfacık sohbet olmuş. bunun da yarısı yeni sayı çıktı haberleridir zaten. kör ölür badem gözlü olur sözüne bir örnek daha. 

rumar80

Gordon zaten bildiğim kadarıyla iyi satmıyor zaten. O da buradaki yazışmalardan belli . Açıkçası ilk sayı dışında almadım.  Sevmediğim bir karakterdir kendisi.

Team up'ın bitmesine aslindancok az cilt kaldı.  Biraz daha sıkılsa bitiverecek

İdrava

Sevgili köstebek en son yazılanlar sadece gordon için değildi. Büyülünün kitap basmayı bitirmesiydi. Şahsen kendi adıma kızılmaskenin bütün külliyatını aldım. Team up da öyle. Bu kadar çok hızlı bir şekilde kitap çıkaran yayınevinin bitirmesi bizi üzdü sadece. Yoksa olay sadece gordon değil.