2013 Korku Ödülleri

Başlatan devrimk, 06 Şubat, 2014, 18:04:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

tommikser

Tebrik ediyorum.Devamın geleceğine olan inancımla beraber Devrim abi senden farklı bir isteğim olacak.Öykülerin daha derinlikli olmasını gerektiğini düşünüyorum.Maalesef polisiye ve gerilim edebiyat olarak zayıf halkalarımız.Naçizane bir düşüncem şu;her ne kadar ikisini beraber yapmak yaratımsal anlamada esnek olmanı sağlasa da yazımsal kısımda farklı birinin yazarak senin çizmeni tercih ederim.Bu şekilde mesleki körlükten uzak kalabileceğini düşünüyorum.Anladığım kadarıyla gelen tepkilerin hepsi olumlu ve çevrenden gelen olumlu tepkiler senin gelişimsel sürecinde içe dönümden uzaklaştırıyor.Farklı cihetten insanlara okutursan yazdıklarının derinlikten uzak kaldığını düşünebilirler.

Umarım yazdıklarıma kızmazsın abi naçizane bir fikir benim ki.

gamlıbaykuş

Devrim Kunter' i tebrik ediyor ve sonsuz başarılar diliyorum. Umarım çok uzun soluklu bir seri olur...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 06 Şubat, 2014, 19:30:23
Naçizane bir düşüncem şu;her ne kadar ikisini beraber yapmak yaratımsal anlamada esnek olmanı sağlasa da yazımsal kısımda farklı birinin yazarak senin çizmeni tercih ederim.

Yakında çıkacak Esrarengiz Hikayeler 1 de başka yazarlar var.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7635.0.html

hennessy

Devrim kardeşimi kutluyorum on kısa zamanda yeni hikayeler ile karşımıza çıkmasını bekliyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Tebrikler Devrim, yeni hikayeler ile birlikte daha başarılı bir çalışma hayatı temenni ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

devrimk

Teşekkürler hepinize.

Tommikser Hanac'ın da yazdığı gibi Esrarengiz Hikayeler'de farklı yazarların hikayeleri de var.
Meslek körlüğü en çekindiğim olgu, elimden geldiğince önlem almaya çalışıyorum. İlk kitapta da bir ön okuma grubu vardı. İkinci kitapta daha da genişlemiş bir şekilde var.

tommikser

İçten açıklaman için teşekkürler.

DAMPYR

Tebrikler Devrim Hikayelerin hepsi birbirinden güzeldi Bunu hakkettin doğrusu... 8) :D :)

devrimk

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 07 Şubat, 2014, 20:08:15
Tebrikler Devrim Hikayelerin hepsi birbirinden güzeldi Bunu hakkettin doğrusu... 8) :D :)

Teşekkürler.