Todd: Dünyanın En Çirkin Çocuğu - Sırtlan

Başlatan Harun Ça, 13 Şubat, 2014, 11:10:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Nightrain

104 sayfalık çizgi romana 25 TL fiyat biçmek neyin kafası çok merak ediyorum. Max. 12-13 TL olması gerekir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

omega red

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Şubat, 2014, 19:34:22
104 sayfalık çizgi romana 25 TL fiyat biçmek neyin kafası çok merak ediyorum. Max. 12-13 TL olması gerekir.

hangi finansal ve iktisadi çıkarımlarla bu sonuca vardınız merak ettim...

Nightrain

Piyasadaki çizgi roman fiyatlarına göre vardım. Daha fazla sayfalı çr'leri bile ucuza alırken, bunun 25 TL olmasının sebebi nedir peki?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

sipruu

3 saatlik flimle  70 dk lık flimin fiyatının aynı olması gibi bir şey dediğiniz. 70 dklık flimin fiyatının daha mı ucuz olması gerekmekte?

s.b

Tex'den başkasına o kadar para verilmez. Tex var huzur var, tabi para da.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

corvus

bildiğim kadarıyla 2. cilt amerika'da 20 Mayıs 2014 tarihinde yayınlanacak. 1. cilt, ilk dört fasikülü kapsıyor.

gamlıbaykuş

Acaba Türkiye' de de hemen yayınlanır mı, yoksa epey bekler miyiz ? Sırtlan Kitaptan bu arada yeni yayınlar beklediğimi de belirtmek istiyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Ben bu Sırtlan' ı sevdim, işini biliyor. Sağlam bir yayın ile başladılar işe. Todd' u çok beğendim, mizahi ve ilginç bir senaryo ile direkt sizi konunun içine ve heyecanına çekmeyi başarıyor. Şimdiden Todd' un yüzünü merak etmeye başladım. Çirkin diye nitelendirildiği kadar acaip derecede de bahtsız bir çocuk. Çok eğlenceli ve baskısından, renklendirmesine her yönüyle başarılı bir kitap. Çizimlere zaten diyecek bir şey yok :) Danny Trejo' nun önsözü de değişik bir tat katmış.

Fiyat olayına gelecek olursak, aynı incelikteki Avengers ciltlerine de aynı parayı verdiğimiz düşünülürse anormal bir durum söz konusu değil bence.

En kısa zamanda devamını okumak dileğiyle, teşekkürler SIRTLAN...

pearl jam

Tahmin ettiğim gibi çok sevdim Todd'u. Bu çizgi roman bolluğunda arada kaynamasın, herkes bu güzel kitaba ve yayınevine bir şans versin derim.

omega red

Mithrandir

Popülerin dışındaki alternatifler her zaman ilgimi çekmiştri doğrusu, bunu da yazalım listeye.

pearl jam

Radikal Kitap'tan Haluk Kalafat'ın yazısı. Başlığı sevdim : çirkin dünyanın en güzel çocuğu

http://kitap.radikal.com.tr/Makale/cirkin-dunyanin-en-guzel-cocugu-395797

gamlıbaykuş

Todd' un 2. Sayısı geliyor galiba. Sırtlan Facebook sayfasında paylaşmış. İnşallah çok beklemeyiz...

hbegec

Sırtlan kitabın facebook sayfasına yaptığım yorumu aynen buraya da yazıyorum...

Herşey iyi güzel hoş ama şubat'tan bu yana 10 ay olmuş yeni kitap hazırlanadursun dediğinize göre 2 ay daha ekle tam bir sene oh ne ala..Bu yayın periyodunun uzun sürmesine bir anlam veremiyorum hikayeyi unutuyorsun yayıncıya güven azalıyor..Süreli yayına giriyorsanız en fazla 2 ayda bir yeni sayıyı basmalısınız yok hayır biz senede bir basacağız diyorsanız one shot basacaksınız onun dışında 1.sayı basıp bir sene beklemek kusura bakmayın ama okuyucu ile dalga geçmek bence..Birde aşağıdaki post'ta dalga geçer gibi özlediniz mi? sorusu..Pes...