Avengers Klasik - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 13 Şubat, 2014, 18:50:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Küçültüp basıldığını bilmiyordum bak. :( Zaten ben artık SSOC almıyorum. Ne zaman bi yayınevi hakettiği şekilde basar, o zaman alırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

s.b

Yeni bir Klasik Marvel serisine daha kavuşuyoruz. Ne kadar güzel. Bu şekilde devam etmesini istiyorum. Klasiklere devam...
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Ne yalan söyleyeyim umudumu  kesmiştim, bu müjde keyiflendirdi beni. Renkli ara kapaklarla çok güzel olur. Forza Essentiall :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Evet ilk sayı nihayet çıktı. Aldık ama kapakları renkli bekliyordum örümcek adam gibi böylece başlangıcından beri avengers seriside olacak arşivimizde
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Son döviz kuru etkilemiş olabilir. Firmalar gerçekten zarara uğradılar.

yunusmeyra

teşekkürler "gerekli şeyler"..
ve özellikle Rıza'ya ,"avengers" konusunda oluşturduğu "bilinç" için bir kez daha teşekkürler..hem bu yayınlar sayesinde Rıza "avengers" okumalarına tekrar dönebilir (mi?)  ;)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

rumar80

Avengers okumaya döner de eskisi gibi yazamaz.  ;)

haysat

Bende bugün aldım.

Kapakların olmaması kötü olmuş ama bende Umar'ın dediklerine katılıyorum.

Bunada şükür diyorum....

Gerekli Şeyler'e ve Alişan'a teşekkürler...

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Utku Gürsoy

İkinci cildi hayal olmuştur. Ah bir seri de tam yayınlansa. Ciltler bölünmese. Nerede o günler. :'(

dean

Arkadaşlar serinin devamı ile ilgili bilgisi olan var mıdır ? İlk cilt 2014 Şubatta çıktı. 2014 bitecek hala haber bile yok.

Animvader

Bence artık Essential serilerine devam edilmesin.Marvel Epic Collection adı altında essential mantığında renkli olarak basmaya başladı daha önceki Masterworks serisi gibi pahalı da değil.Bizde de bölünerek yayınlanabilir diye düşünüyorum.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 18 Kasım, 2014, 02:49:23
Bence artık Essential serilerine devam edilmesin.Marvel Epic Collection adı altında essential mantığında renkli olarak basmaya başladı daha önceki Masterworks serisi gibi pahalı da değil.Bizde de bölünerek yayınlanabilir diye düşünüyorum.

Bana kalsa çok özel bazı maceralar dışında zaten geriye dönülmesin ama sıkıntı serilerin yarım kalması. Mesela bizde çıkan Avengers Klasik, Essential Avengers vol 1'in yarısı. Yani çıkan tek cilt bile yarım. Çizgi romanlara bakıyorsun çoğu birinci ikinci sayıda duruyor gerisi yok. O zaman hiç basılmasın daha iyi.

ercoktay

Fuarda standda yakında 2.cilt de çıkacak dediler. Ne kadar yakın bilmiyorum :)

dean

Alıntı yapılan: ercoktay - 18 Kasım, 2014, 18:01:41
Fuarda standda yakında 2.cilt de çıkacak dediler. Ne kadar yakın bilmiyorum :)

Neyse bu bile bi'şeydir. En azından bir haber geldi. Sağol ercoktay.

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 18 Kasım, 2014, 14:01:49
  Bana kalsa çok özel bazı maceralar dışında zaten geriye dönülmesin ama sıkıntı serilerin yarım kalması. Mesela bizde çıkan Avengers Klasik, Essential Avengers vol 1'in yarısı. Yani çıkan tek cilt bile yarım. Çizgi romanlara bakıyorsun çoğu birinci ikinci sayıda duruyor gerisi yok. O zaman hiç basılmasın daha iyi.
Haklısınız valla.Gerekli Şeyler hep basacaz diyor ama Wolverine klasikler yıllardır boynu bükük duruyor kitaplıkta.