Batman: Yeni Dünya Cilt 1 - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 20 Şubat, 2014, 12:29:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

JBC Yayıncılık : Batman : Yeni Dünya

Özgün Adı Batman - Earth One

Çevirmen Ilke Keskin

Redaksiyon Banu Erdoğdu

Editör Bora Öngürer

Yayın Kordinatörü Ekin Can Seyhan

Yayın Sorumlusu Berk Senturk

Yayın Yönetmeni Ertan Ergil

ISBN : 978-605-62417-5-8 1. Basım

Sayfa : 144 - 135.gr 1. Sınıf Parlak Kuşe
Kapak : 300 Gr. Parlak Kuşe
Cilt : İplik Dikiş
Basım : Mart 2014

Arka Kapak :

YENİ BİR NESİL İÇİN YENİ BIR KARA ŞÖVALYE

GEÇMİŞİNİ BİLDİĞİNİZİ Mİ SANIYORDUNUZ?

Batman bir kahraman değildir.
O sadece bir insandır.
Hata yapabilir, yaralanabilir ve sinirlenir.

Dostun ve düşmanın ayırt edilemediği bir Gotham'da, Bruce Wayne'in Kara Şovalye olmaya doğru uzanan yolunda, daha önce olmadığı kadar çok engel var. Ailesini öldüren gerçek katilleri ve onları serbest bırakan yozlaşmış polisleri cezalandırmaya odaklanan Bruce Wayne'ın intikama susamışlığı, çılgın mücadelesini ateşliyor ve Alfred bile bunu durduramıyor.

New York Times'ın en çok satanlar listesinde en tepeye tırmanan SUPERMAN: YENİ DÜNYA'da olduğu gibi, yazar Geoff Johns ve çizer Gary Frank Kara Şovalye için yeni bir destan yaratıyorlar . Uzun zamandır DC Comics tarafından yayınlanması beklenen bu özgün çizgi romanda sıradan olaylar beklemeyin.

zagortenay

Jedmau

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

zagortenay

Jedmau

Bu arada bazı arkadaşlar mesaj atmıştı fiyatı 27.5 TL. düşünüyoruz dediğimizde. YKY Superman 20 civarı diye.

Öncelikle bilmeyenler için yazmam gerekiyor ( Bilenler bu soruyu sormaz zaten :) )

Öncelikle Batman hem daha kalın , hem 135 gr. 1. sınıf kuşe basılmış bir çizgi roman. Ayrıca YKY bastığı zaman ki kağıt fiyatları ile şu anda olan fiyatlar arasında uçurum var. Kaldıki 3-4 sene önce satılan ciltler 30 TL civarındaydı. Neyse bazı şeyleri açıklamak istedim. En azından piyasada dönen Batmanleri JBC 40-45 e satacak dedikodusuna son vermiş olalım :)

Zaten Kadıköy ve online alımlarda fiyat çok daha uygun olacak.

Sevgiler
Ertan

zagortenay

Bence normal fiyatı da çok iyi zaten dediğiniz gibi Kadıköy'den ya da internetten  alındığı zaman yaklaşık 20₺ gibi bişey olacak

Jedmau

ümitkr

:)

Örnek sayfaları görünce Batman'in Türkçe yayınlamasına çok sevindiğimi fark ettim. Çeviri de gayet başarılı.  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

yalcinerol345

JBC yayıncılık kadar kaliteli kağıt kullanan yayınevi görmedim.Yeni yayınlarda da bu kağıt kullanılacaksa değmeyin keyfime.

rumar80

Alıntı yapılan: ümitkr - 20 Şubat, 2014, 15:41:08
:)

Örnek sayfaları görünce Batman'in Türkçe yayınlamasına çok sevindiğimi fark ettim. Çeviri de gayet başarılı.  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Özellikle final paneli. (Vurma İlke)  >:( ;D ;D ;D ;D

hennessy

İlke kardeşim çevirmiş bu beni daha da mutlu etti. Onun çevirilerini çok beğenirim demekki Batman İlke'ye emanet güzel
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Benim bildiğim dört değerli dostumuz, İlke, Burç Üner, Cenk Könül (kafkaesk) ve adını hatırlayamadığım bir arkadaşımız çeviriyor, kısaca ekip sağlam.

pearl jam

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 20 Şubat, 2014, 16:43:28
JBC yayıncılık kadar kaliteli kağıt kullanan yayınevi görmedim.Yeni yayınlarda da bu kağıt kullanılacaksa değmeyin keyfime.

katılıyorum