Batman: Yeni Dünya Cilt 1 - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 20 Şubat, 2014, 12:29:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Matbaa ve mücellit işinin en fazla bir hafta olduğunu biliyorum.Çok geç kalacağını zannetmiyorum.

Jedmau

Merhaba,

Ufak bir açıklama yapayım. Bu cuma yada gelecek Pazartesi Istanbula Matbaa'ya çizgi romanları vermeye geliyorum.

Bilmiyenleriniz için Ufak bir detay belirtmek isterim. Yayınlarımız 4er çeşit olarak basılacak. Yani Matbaaya

Earth One - Detective Comics Vol 1 - The Man Eho Laughs + Supriz yayını vereceğiz. Bu şekilde matbaa ayarlamaları yapıp her ay en az 1 tane olacak şekildeyayına hazırlayacak. Böylece bekleme olmayacak.

Ve evet , Deadpool Kills Marvel Universe de teslim edilecek.

Basım ve dağıtım ay sonunu bulabilir. Matbaa kitaplar hazır dediği an Kadıköy ve diğer Spot noktalara dağıtılacak.

Sevgiler
Ertan

Nightrain

O zaman çizgi roman siparişlerini ay sonuna sarkıtalım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Laplacee

Yani kısaca nisana kaldı diyebiliriz..

hennessy

Ertan'ım yetti gayri çıkar ben Batman görmek istiyorum hemide Türkçe............. Bak okumazdım Superman Türkçe oldu okumaya başladım bitir bu isyanımı çıkar ne çıkarsa alacağız Batman istiyorum :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Çarşamba Matbaaya vermek için kitabı geliyor Murat :) İlyasın orda çay içelim müsait olursan ;)

afu

Alıntı yapılan: Jedmau - 10 Mart, 2014, 13:28:44
Çarşamba Matbaaya vermek için kitabı geliyor Murat :)

Bundan sonra çıkaracağınız kitaplar için tek bir tarih bildirin, hatta yayın tarihinden 10 gün sonrası filan olsun. Kendimizi ona göre hazırlayalım.
Bu şekilde Çin işkencesi gibi oluyor.
Hazırdı, matbaaya gidiyordu, hafta sonuydu, çarşamba geliyor ....
Herkesin kalbi bu kadar dayanıklı olmayabilir, lütfen.

hennessy

Alıntı yapılan: Jedmau - 10 Mart, 2014, 13:28:44
Çarşamba Matbaaya vermek için kitabı geliyor Murat :) İlyasın orda çay içelim müsait olursan ;)

Ertan'ım vallahi görüşmek isterim ama işten 8 gibi akşam çıkıyorum oralarda olursan ararsın buluşur konuşuruz telim olması lazım sende

hennessy

Ertan'ım matbayı su basmadı değil mi kitaplar dizgiye girdi değil mi? Kitap çıkıyor değil mi?

hennessy

Ertan ile dün akşam güzel bir sohbetimiz oldu gece yarısına kadar merak ettiğim bir çok soruya cevap aldım. Kitaplar matbaya gitmeye başlamış arkadaşlar yakında raflarda olur. Güzel kitaplar bekliyor bizi.

Jedmau

Nightrain

Jedmau

Yorumları bekliyorum. Lütfen olumlu olumsuz yorumlarınızı paylaşın ki kendimizi geliştirebilelim.

Nightrain

İdefix'te "Batman - Pelerinli Süvari'ye Ne Oldu?" kitabıda gözüküyor ama kendi sitenizde yok. Ön siparişie açsanızda hepsini bir toplu şekilde alsam.