Aralık 2013

Başlatan tommikser, 27 Şubat, 2014, 22:04:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Sizde aralık ayı yayınları eklendi diye düşündünüz değil mi?Yanıldınız tıpkı benim gibi.Haysat abim nedense iyice üşengeç oldu.Ali abi en kısa zamanda bu bölümü eklemeni bekliyorum.Ne alacağımızı bilemiyoruz.

tommikser

Ali abim seni gördüm benden kaçamazsın.Bak burası seni bekliyor ;D :D ;) :)

hanac

Sayın haysat (hayrabolu satanistleri) lütfen Aralık ayı yayınlarını yükleyiniz.

Yoksa sizinle ilgili bir tape her an foruma düşebilir.  :) :)  ;)  :D

haysat

Şimdi hallediyorum....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Zagor Klasik Maceralar Dizisi : 89

Mister No Klasik Maceralar Dizisi Cilt: 40

haysat

Martin Mystere Sayı:141 / Dido'nun Hazinesi

Zagor Sayı: 141 / Kovboylar

Mister No Sayı: 139 / Askerin Öyküsü

haysat

Zagor Dev Albüm Sayı :3
Betty Wildeng'in Öyküsü

haysat

Maceraperest Çizgiler / Çizgi Roman Dizisi
Aylık Teks Sayı :203 / Meşin Yüz

Gizemli Modoc Kızılderilileri ve deri maskeli bir dev California'da, Sacramento gecelerini dehşete boğarlar... Bilmeceyi çözmek ise Teks'e düşer!

Altın Teks Sayı:167 / Katillerin Gecesi

Teks ve arkadaşları bir dakota kabilesini yok etmek için kurulan şeytani planı engellemeye çalışmakta ve zamanla yarışmaktadırlar.

haysat

Aylık Teks Sayı :204 /Posta Arabasına Saldırı

Teks ve Carson, General Davis'in telgrafı üzerine Albuquerque'e gelirler... Fakat posta arabasının yolda saldırıya uğramasından sonra generalin izine rastlanmaz. Aniden ortadan kaybolmasının arkasında ne gibi bir entrika gizlidir?

Altın Teks Sayı:168 / Zümrüt Tılsım

Kutsal törenlerde verilen kurbanlar... Esrarengiz şekilde kaybolan kızılderili genç kızlar... Ve Teks kutsal totemin bekçileri ile savaşa girer!

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Dizisi
The Amazing Spider-Man Klasik Cilt :2

Örümcek Adam, Doktor Ahtapot, Kum Adam, Akbaba, İş Bitiriciler'e karşı olan mücadelesini devam ettirirken karşısında daha kötü daha ölümcül düşmanlar buluyor. Dünyadaki her canlıyı avlayabileceğini düşünen Afrika'nın savanlarından gelmiş Avcı Kraven, J. Jonah James'ın hırsı yüzünden ortaya çıkmış korkunç Akrep, dolandırıcılar ile dolu bir sirki yöneten Terbiyeci ve belki de Örümcek Adam'ın en büyük düşmanı, başının tam anlamı ile belası Yeşil Cin. Mücadelesinde ise yalnız kalmıyor. Daredevil, Ateş Adam ve Hulk Örümcek Adam için oradalar. Ama Peter Parker'ın dertleri de bitmiyor; kız arkadaş problemi, parasızlık ve yengesinin ölümcül hastalığı. Peter Parker ise bunlara karşı tek başına yüzleşmek zorunda.

haysat

Hozcomics / Çizgi Roman Dizisi
Yalnız Kovboy - Lone Ranger :5

Hozcomics / Çizgi Roman Dizisi
Dylan Dog Sayı:39 / Kabus Günler / Meydan Okuma

haysat

Çizgi Düşler / Çizgi Roman Dizisi
Shanghai Devil Sayı:3 / Mavi Fener / Hotel Europe

Mavi Fener: Ugo'nun korumaya çalıştığı devgilisi Meifong ve kız kardeşi Meilan, kaçırılmış ve köle olarak Amerika'ya gönderilmek üzeredir. Üstelik onları kendilerini bekleyen bu korkunç sondan sadece Mavi Fenerler kurtarabilir.

Hotel Europe: Ugo içine düştüğü bütün o kanlı olaylardan kurtulabilmek için Şangay'ı terk edip babasını bulmak üzere Tientsin adlı liman şehrine gider. Ama orada bulacağı şey, sadece çok daha büyük bir bela ve Avrupalı ajanların sonu gelmeyen oyunları olacaktır.

Julia:5
(Bir Kriminoloğun Maceraları)

Nazik kriminoloğumuz Julia üç macerasıyla daha karşınızda

Yan Kapıdaki Kâbus: Berbat bir geçmişi ve kötü alışkanlıklarını ardında bırakmaya uğraşan, 35 yaşındaki eski alkolik Hap Moon, garip hayallerin ortasına düşmüştü; ama gerçek tehlike hemen yandaki kapıdan gelecekti.

Parçalanmış Bir Kadın: Julia Kendall, parçalanıp organları çalınmış bir cesedin sırrını çözmeye çalışıp olayın ahlaki boyutların sorgularken, tek başına kalkıştığı tehlikeli bir maceranın nerelere ulaşabileceğini hayal bile edemeyecekti.

Kızıl Noel : Garden City şehrinde Noel yaklaşırken, Noel Baba kılığına bürünmüş soygunculşar şehre dehşet saçmaya başlamıştı. Onları durduracak tek şeyse bizim Julia ve gerçek Noel Baba'nın inanılmaz işbirliği olacaktı.

haysat

Nathan Never Sayı:11 / Uzayda Kabus

İki aylık periyotlarla yayınlanan serinin on birinci kitabında Nathan Never okuyucularını gene ilginç hikayelerle geleceğin dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Uzayda Kâbus: Ay yörüngesine oturtulmuş Nemesis adlı araştırma laboratuvarında yürütülen çok gizli bir proje, yani insanlığın en büyük düşünü gerçekleştirip genetik oyunlarla insanoğlunun yapısının değiştirebilme çabaları, bir kez daha korkunç bir kâbusa dönüşüyor.

Devrimden Sonra : Cennet'ten bir parça sayılan Mocamau'da gerçekleştirilen devrimin üstünden yıllar geçmiştir ve geçmişinden gelen bir mesaj Nathan'ı bir kez daha devrimcilerin safına sokacaktır.

Ölümcül Konser: Hayranlarına barış dolu bir evren mesajları veren popüler bir müzik grubunun ardındaki kokuşma ve güç oyunları nereye kadar uzanabilir?

Başka Yerden Hikayeler Sayı:3
İki Dünyada Yaşayan Kadın / Amerika'nın Üstündeki Pençe

İKİ DÜNYADA YAŞAYAN KADIN: Ünlü dedektifimiz Sherlock Holmes, artık yaşlanmaya başlamış ve bir tür inzivaya çekilmiştir. Ama elbette Kara Loca'nın uğursuz güçleri, onu rahat bırakmayacak ve Holmes, ünlü Fil Adam'ın desteğiyle, bir kez daha korkunç cinayetleri çözmek için harekete geçecektir.

AMERİKA'NIN ÜSTÜNDEKİ PENÇE: 1850'leri Amerikası... köleliğin kaldırılmasının ardından ucuz iş gücü için bu kez de zavallı yoksul Çinlilerin sömürüldüğü bir yer halini almıştı. Sayıları tahmin bile edilemeyen bu Çinli göçmenler, bu topraklara sığınırken, elbette yanlarında kadim Çin büyücülerinin korkunç güçlerini de getireceklerdi. İnanılmaz olayların ardından Amerika'ya yardım edecek kişiyse, İtalyanların ünlü kahramanı Garibaldi olacaktı.

haysat

Mürekkep Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Halkım İstesin Hemen

Suat Gönülay; gerek kendine has, kimi zaman şaşırtıcı kimi zaman tam anlamıyla şok edici anlatım tekniği gerekse de büyük bir ustalıkla karelediği çizimleriyle günümüz çizgi romancıları için adeta bir efsane olarak kabul ediliyor. Gönülay'ın büyük bir ustalıkla yerleştirdiği kareleri, okurlara az rastlanılan dört dörtlük bir sinema keyfini, çizgi roman sayfalarında sunmayı başarıyor.Halkım İstesin Hemen Suat Gönülay'ın bu unutulmaz öykülerini bir araya getiriyor.

Mürekkep Yayınları / Çizgi Roman Dizisi
Hiç Güleceğim Yoktu

Emrah Ablak'ın Uykusuz dergisinde yayınlanan karikatürlerinden derlenen Hiç Güleceğim Yoktu ismiyle tam manasıyla tezat içerecek kadar komik. Türkiye'nin en başarılı karikatürist ve çizgi romancılarından Emrah Ablak, daha önce yine Mürekkep Yayınları'ndan çıkan Aman Ne Komik isimli ilk karikatür albümünün ardından yepyeni bir kitapla okurların karşısına çıkıyor! Hiç Güleceğim Yoktu okurlarını her sayfasında kahkahaya boğacak ve Emrah Ablak'ın absürt mizahına doyuracak bir kitap.

haysat

Arkadaşlar unutmuş olduğum varsa heber verin ekleyelim.

Marmara Çizgi, Gerekli Şeyler ve diğer yayınevlerinden  başka kitaplar çıkmadımı.