SUPERMAN ACTION COMICS - YKY

Başlatan yalcinerol345, 28 Şubat, 2014, 20:56:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Bu haber iyi oldu işte. Ilk cilt konu olarak biraz karışık geldi ama olsun. Şimdilik devam...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

@Serhan

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim şimdi

Pulluk

Ben hem seviniyorum, hem de ısrarla New 52 klasik serisine başlamadıkları için üzülüyorum...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

@Serhan

YKY nin editörleri NEW 52! yazısına YENİ 52! Yapamıyor. Yazıklar olsun :(

Caped Crusader

İlk cildi yeniden okumak lazim. 1 - 1.buçuk yıl aradan sonra 2.cilt geldi malum  :)

noir

Ya action comics'i yayınlıyorlar ama superman'i yayınlamıyorlar ve new 52 öncesine ait ise hiçbir şey yok  :(

cmkrbn

Sonunda. Çok şükür. Yakalamışken hemen sipariş verin. Belki karar değiştirip geri çekerler ön siparisten :) acaba birisi idefix veritabanına fake data girmiş olabilir mi şülhelenmiyor değilim :) :)

cmkrbn

Çıktığı gibi alican bu arada ama insan sevinirken bir yandan da üzülüyor. Ana seriyi yayınlama planları yok ve ayni hızda gitme ihtimalleri çok yüksek. Ama ümidim justice league i mundar etmemeleri yonunde. Diğer jl dergileri ile beraber basmaları ve trinity war ve forever evil gibi dergilerin de basilmalari.

haysat

Nihayet,şimdi bu sayıyı alana kadar 1. sayıyı yeniden elden geçirmek lazım.

Bu kadar ara verilir mi ya. Ne olmuştu ne okumuştuk unuttuk .

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Nightrain

Eğer yine redkit grafikleri kullandilarsa birakicam seriyi. >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

fazliboz

SUPERMAN: ACTION COMICS 9-12, 0 and ANNUAL 1.
Içinde bunlar varmış, içerik olarak doyurucu ama inşallah bir dahaki cilt içinde 1 yıl beklemeyiz

Nightrain

Alıntı yapılan: Joker - 10 Ağustos, 2015, 15:57:29
YKY nin editörleri NEW 52! yazısına YENİ 52! Yapamıyor. Yazıklar olsun :(

İşi baştan savma yapınca böyle oluyor işte! Adamlar ilk ciltte Redkit grafiği kullanmışlardı. Herkes bi JBC değil ne yazık ki.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İlyas Erkul

nicholaihel

İkinci cildi şimdi bitirdim. İlk cilt yanımda olmadığından tekrar göz atamadım ama hatırladığım kadarıyla bundan daha yorucu bir ciltti.

Kurşun Geçirmez'i elimden düşürmeden bir solukta okudum. Sayılar ilerlerken bütünlük arz etmiyor gibi görünen bölümlerle de karşılaşıyoruz. Eskiden bunlara takılır, rahatsız olurdum. Bu ciltte gayet hoşuma gitti. Çizimleri de (tüm isimleri) beğendim. İlk sayının zihnimde bıraktığı "gölge" sayılır ama bunu daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

hbegec

Alıntı yapılan: nicholaihel - 28 Ağustos, 2015, 23:47:25
İkinci cildi şimdi bitirdim. İlk cilt yanımda olmadığından tekrar göz atamadım ama hatırladığım kadarıyla bundan daha yorucu bir ciltti.

Kurşun Geçirmez'i elimden düşürmeden bir solukta okudum. Sayılar ilerlerken bütünlük arz etmiyor gibi görünen bölümlerle de karşılaşıyoruz. Eskiden bunlara takılır, rahatsız olurdum. Bu ciltte gayet hoşuma gitti. Çizimleri de (tüm isimleri) beğendim. İlk sayının zihnimde bıraktığı "gölge" sayılır ama bunu daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Bütünlük arz etmemek değil hocam bence yky cildi hatalı basmış...İlk sayfalardaki hikayenin devam sayfaları cildin arkasında..oRTADAKİ HİKAYENİN DEVAMI EN ARKADA FALAN...sAÇMA SAPAN BİR CİLT OLMUŞ..