SUPERMAN ACTION COMICS - YKY

Başlatan yalcinerol345, 28 Şubat, 2014, 20:56:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Alıntı yapılan: hbegec - 29 Ağustos, 2015, 23:15:26
Bütünlük arz etmemek değil hocam bence yky cildi hatalı basmış...İlk sayfalardaki hikayenin devam sayfaları cildin arkasında..oRTADAKİ HİKAYENİN DEVAMI EN ARKADA FALAN...sAÇMA SAPAN BİR CİLT OLMUŞ..
Spoiler olabilir!

Net bilgisi olan paylaşacaktır ama yanlış basılmamış olabilir. Çünkü nasıl "iki ayrı (calvin ellis/clark kent) süpermen" tek ciltte, maceraları arka arkaya da gelse garip gelecekti. Hikaye iki ayrı evrende iki koldan gidiyor olması da olası. Belki devamında işler netleşecektir. Sıralama okurken beni rahatsız etmedi. Hatta arada farklı çizerlerin minik hikayeleri vardı (Süperman'ın Pelerini ve Çocuk vs) keyifle okudum. Son ilginç balonsuz hikaye dahil.

maeglin

Sürekli almak istememe karşın kısmet olmadı, geçen gün kitapçıda ikinci cilde göz attım çizimler hoşuma gitti, ilki de halen stoklarda var sanırım, okumalı mıyım kararsızım açıkcası, hikaye açısından alanlar tatmin oldu mu acaba?

pizagor

Alıntı yapılan: hbegec - 29 Ağustos, 2015, 23:15:26
Bütünlük arz etmemek değil hocam bence yky cildi hatalı basmış...İlk sayfalardaki hikayenin devam sayfaları cildin arkasında..oRTADAKİ HİKAYENİN DEVAMI EN ARKADA FALAN...sAÇMA SAPAN BİR CİLT OLMUŞ..

Alıntı yapılan: nicholaihel - 30 Ağustos, 2015, 00:54:25
Spoiler olabilir!

Net bilgisi olan paylaşacaktır ama yanlış basılmamış olabilir. Çünkü nasıl "iki ayrı (calvin ellis/clark kent) süpermen" tek ciltte, maceraları arka arkaya da gelse garip gelecekti. Hikaye iki ayrı evrende iki koldan gidiyor olması da olası. Belki devamında işler netleşecektir. Sıralama okurken beni rahatsız etmedi. Hatta arada farklı çizerlerin minik hikayeleri vardı (Süperman'ın Pelerini ve Çocuk vs) keyifle okudum. Son ilginç balonsuz hikaye dahil.

Bu konunun takipçisi olmakta fayda var. YKY'ye konuyu soran bir arkadaşımız var mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hbegec

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Ağustos, 2015, 11:19:51
Bu konunun takipçisi olmakta fayda var. YKY'ye konuyu soran bir arkadaşımız var mı?

Ben sadece kendi aldığım kitabın hatalı basıldığını düşündüğüm için bu konuyla ilgili yazdım YKY'ye Başak Hanım hemen gönderin yenisini gönderelim dedi.Bu mil den sonra kitabı aldığım arkadaşımın çizgi roman dükkanına tekrar gittim hepsini teker teker kontrol ettim hepsi aynı hepsi hatalı,birde d&r da baktım orada da aynıydı.Ben hatalı bastıklarını düşünüyorum ve tekrar yazacağım YKY'ye.Bu kadar kopuk saçma sapan bir şey olamaz.Hiç mi okuyan yok ingilizcesini? Birileri söylese...Siyahi superman ile ilgili olan hikaye bitiyor gibi olup alakasız bir yerde tekrar başlıyor...Sayfa bütünlükleri kaybolmuş durumda...

afu

arkadaşlar, orjinal kitap ile karşılaştırıldığında, YKY nın çıkarttığı ile aynı olduğu görülmektedir.
baskıda bir hata yok.

bu konuda orjinalini de sattıkları için arka bahçe'den bilgi istemiştim ve yukarıdaki cevabı aldım.

@Serhan

Alıntı yapılan: hbegec - 31 Ağustos, 2015, 11:27:45
Ben sadece kendi aldığım kitabın hatalı basıldığını düşündüğüm için bu konuyla ilgili yazdım YKY'ye Başak Hanım hemen gönderin yenisini gönderelim dedi.Bu mil den sonra kitabı aldığım arkadaşımın çizgi roman dükkanına tekrar gittim hepsini teker teker kontrol ettim hepsi aynı hepsi hatalı,birde d&r da baktım orada da aynıydı.Ben hatalı bastıklarını düşünüyorum ve tekrar yazacağım YKY'ye.Bu kadar kopuk saçma sapan bir şey olamaz.Hiç mi okuyan yok ingilizcesini? Birileri söylese...Siyahi superman ile ilgili olan hikaye bitiyor gibi olup alakasız bir yerde tekrar başlıyor...Sayfa bütünlükleri kaybolmuş durumda...
Siyahi superman ile farklı evrende geçtikleri için DC COMİCS bilerek öyle yapmış. YKY'de hata yok yani.

hanac

3 Haziran 2016 da satışta ....

Superman Action Comics 3 - Günlerin Sonu

5. boyuttan gelen kıyamet!

Silahları dünyaları yok edecek güçteydi. Müttefikleri, Superman'in şimdiye dek karşılaştığı en azılı düşmanlardı. Varlığı bile ölümlü bir zihni paramparça edecek bir gök gürültüsü gibiydi. Superman'in hayatının herhangi bir anında saldırabilir, uzay ve zamanı çökerterek sonsuz bir kıyamet gününe dönüştürebilirdi. Onun adı VYNDKTVX idi, daha yüksek bir gerçeklikten gelen kara büyücü, çokboyutlu bir zulüm diyarının lordu.

Çelik Adam daha önce böyle bir düşmanla savaşmamıştı. Şimdi ise onun aldığı değişik formlarla hiç durmadan tekrar tekrar mücadele etmek zorundaydı. Sahip olduğu bütün güce, bütün kabiliyetlerine ve bütün arkadaşlarının yardımına ihtiyacı olacaktı... Ve bazı düşmanlarına da. Yine de, Vyndktvx'e karşı zafer kazanmayı hayal etmek bile imkânsızdı. Ama Superman Ama şartlar imkânsız olduğunda Superman için tek bir cevap vardı: İmkânsızı başar...

SUPERMAN - ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar GRANT MORRISON'ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor. RAGS MORALES, BRAD WALKER ve TRAVEL FOREMAN'ın çizimleriyle şimdiden efsaneleşmiş Çelik Adam hikâyesinin finali!

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 220

Nightrain

Şu Red Son ve Unchained i cikarsalar duvara çöp sokacağım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pearl jam

Ben de Red son ı bekliyorum. Bu action comics serisi beni hiç sarmadı, ilk ciltten sonra ( onu da bitiremedim zaten )  almayı bırakmıştım.

Chuck

Red Son benimde beklediğim maceralardan. Sovyetler'de bir Superman çok farklı olmuştur. Çıksın da okuyalım bir an önce.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

kalidor

Alıntı yapılan: Chuck - 29 Mayıs, 2016, 14:51:49
Red Son benimde beklediğim maceralardan. Sovyetler'de bir Superman çok farklı olmuştur. Çıksın da okuyalım bir an önce.

Biz de Darkwood'la beraber Red Sonja'yı bekliyoruz.  Marmara duy sesimizi! Bir mini albüm veya Conan&Sonja crossoverı iyi olur.

Crom! Ölüleri Say...

s.b

SUPERMAN ACTION COMICS 1 - SUPERMAN VE ÇELİK ADAMLAR

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

maeglin

Aradan zaman geçti ama üç cildi de alıp okumuştum, serileri azaltayım diye düşünürken bir kez daha şans tanıyıp sıralı okudum ama hiç hoşuma gitmediğini fark ettim. Ne anlatıyor onu anlamakta güç. Zaten yayın periyodu da çok kötü. Hemen elden çıkardım, bundan sonra iki kez düşüneceğim açıkcası Superman almadan önce.

Nightrain

Ben bağımsız hikayelerini alacağım sadece.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Bende red son'u bekliyorum inşallah kısa sürede cıkar