ÇİZGİ DÜŞLER 2014 PLANI - BÜYÜK YARIŞMA

Başlatan İlyas Erkul, 04 Mart, 2014, 17:08:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Önce şu eldeki devamlı yayınlar bi düzene otursaydı ya.Şimdi ne gereği vardı bukadar açılmaya.... ??? ::) :-\

yalcinerol345

Bütün bilgim forumda yazılanlar kadar ama vestern severler için kaçırılmayacak dizi.Scalped.Kızıldereliler her zaman ilgimi çekmiştir.Merakla bekliyorum.
Alfa'nın Kral Conan'ı bende var.Bu dizi renkli ise mecburen alınacak.Belki yeni maceralar da vardır.
100 Bullet de alınacaklar arasında.X Force ,X Men gibi bir dizi mi?
Çizgili düşler yayın çeşitleri,kaliteli baskıları,HC seçenekleri ile tam bana hitap ediyorlar.

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 04 Mart, 2014, 19:37:29
Önce şu eldeki devamlı yayınlar bi düzene otursaydı ya.Şimdi ne gereği vardı bukadar açılmaya.... ??? ::) :-\

Şu andaki yayınları düzenli yayınlıyorlar gibi.

Ama sen Julia diyeceksin biliyorum  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 04 Mart, 2014, 20:06:41
Şu andaki yayınları düzenli yayınlıyorlar gibi.

Ama sen Julia diyeceksin biliyorum  :)
Evet Hasan Ama haklı değilmiyim.Yayın sayısı fazlalaştıkça Periyotların arası uzamıyormu sizcede.Öyle birşey yapacaksa İlker Bey Julia'yı aksatmasın Lütfen.Bu arada Dampry'de kaldığı yerden devam ettirirse çok memnun eder bizi... :) :D :o

rumar80

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 04 Mart, 2014, 20:04:29
Bütün bilgim forumda yazılanlar kadar ama vestern severler için kaçırılmayacak dizi.Scalped.Kızıldereliler her zaman ilgimi çekmiştir.Merakla bekliyorum.
Alfa'nın Kral Conan'ı bende var.Bu dizi renkli ise mecburen alınacak.Belki yeni maceralar da vardır.
100 Bullet de alınacaklar arasında.X Force ,X Men gibi bir dizi mi?
Çizgili düşler yayın çeşitleri,kaliteli baskıları,HC seçenekleri ile tam bana hitap ediyorlar.

Hangi X Force yayınlanacak belli olsun gerekli bilgiyi vermeye çalışırım.
Scalped'a gelince: ASLA bir Western olarak beklemeyin. Western'den çok farklı, çok sert.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 04 Mart, 2014, 19:37:29

Ama Julia okumayanlarında olduğunu unutmamak lazım sayın Kızılmaske. İlkerabi güzel tercihlerde bulunmuş. Muvaffak olacağını düşünüyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

100 Bullet ve Scalpet'e acayip sevindim. Eger Conan basilacaksa, King Conan basilsin. Hem kisa bir seri. Hemen tamamlariz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pearl jam

Scalped ve 100 bullets en çok istediğim Vertigo serileriydi. Son zamanlarda sürekli güzel haberler alıyoruz. 2014 çr için çok iyi bir yıl olacak.

hanac

Çizgi Düşler'in yayınlayacağı Scalped için bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3728.0.html

100 Bullets için ayrı bir başlığımız yokmuş, biri açabilir mi ?

İlyas Erkul

Beyler, hâlâ doğru cevabı veren yok. Bu arada Edelweiss pilotları zaten üç kitap seri sayılmaz... Ayrıca ilan ettikleri dört kitap da yarışmaya dahil değil.
Bence daha büyük ve şöhretli kahramanları düşünmelisiniz...

tommikser

100 bullets ve Scalped'den daha farklı ne ola?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: İlyas Erkul - 11 Mart, 2014, 15:55:55
Beyler, hâlâ doğru cevabı veren yok. Bu arada Edelweiss pilotları zaten üç kitap seri sayılmaz... Ayrıca ilan ettikleri dört kitap da yarışmaya dahil değil.
Bence daha büyük ve şöhretli kahramanları düşünmelisiniz...

Ama İlyas abi seninde bir ipucu vermen lazım sonuçta kocaman bir çizgiroman dünyası. Yayınevlerini bilsek daha iyi tahminde bulunabilirdik...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Aynen. Mesela Marvel, DC var mı?

The Flash, Green Lantern, Captain America ve Spawn diyorum. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

kalidor

Crom! Ölüleri Say...