ÇİZGİ DÜŞLER 2014 PLANI - BÜYÜK YARIŞMA

Başlatan İlyas Erkul, 04 Mart, 2014, 17:08:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: Nightrain - 14 Mart, 2014, 12:42:14
Telifi alırlarsa Büyülü bir daha Kızılmaske basmayacak mı?

Yok onların çıkaracağı öz hakiki kızımaske olacak biz de ayrı serimize devam edecez.... ;D

gamlıbaykuş

Constantin, Flash ( Hazır dizileri de geliyor iyi olur.) Ve Green Lantern çok iyi olur :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Mart, 2014, 18:31:49
Abi bende bir duyum aldım Kızılmaske ile telif görümelerine başlamışlar. HC delux edisyon basacaklarmış anlaşırlarsa. Kapaklarıda Ünlü ressam Hasan Anac çizecekmiş. :)
Kapakları Hasan çizmezse ben bu seriyi kesinlikle almam ... ;D ;D ;D

HayalGücü

Ben Frankofon olarak XIII ve Thorgal'ın yazarı olan "Jean Van Hamme" nin bir başka eseri "Largo Winch"'i yayınlamalarını isterim.

Nightrain

Frankofon basarlarsa boyutunu küçültmeden basmamlılar. Küçük okumak hiç zevkli olmuyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

DAMPYR

Alıntı yapılan: Phoney - 15 Mart, 2014, 16:09:55
Ben Frankofon olarak XIII ve Thorgal'ın yazarı olan "Jean Van Hamme" nin bir başka eseri "Largo Winch"'i yayınlamalarını isterim.
XIII'ün devamı varmıki... ??? ::) :)

HayalGücü

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 15 Mart, 2014, 16:57:29
XIII'ün devamı varmıki... ??? ::) :)
Var. Toplam 22 sayı. 19.sayıya kadar Jean Van Hamme abimiz yazmış. Son 3 sayıda yazar değişmiş.

Listesi http://www.comicvine.com/xiii/4050-40442/

tommikser

İlker orada olduğunu görüyorum.Mümkünse hangi kitapları yayınlayacağınız kesinleşti?

hennessy

Sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum  aldığımız kitaplar ikili olarak basılacak yakında daha uygun fiyata alabilelim diye. Sanırım Lilth de böylece basılacak 3.sayı beklenmeden.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Evet bu olayı İlker'le bende konuştum.

Çevirilerin geçikmesinden ve kitapların çoğalmasından dolayı,3 'lü olan kitapları 2'li olarak çıkaracaklarını söylediler,

Dengeleri kurmak adına bazı kitaplarda zam yapacaklarını söylediler...

Hayırlısı bakalım....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Kitapların fiyatı zaten yüksek. Üçlü olanları ikiliye indirmeye gerek yok. İki ay geç çıksın ama, seriye başlandığı gibi üçlü olarak yayınlanmaya devam edilsin.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yalcinerol345

Alıntı yapılan: s.b - 30 Mart, 2014, 14:42:12
Kitapların fiyatı zaten yüksek. Üçlü olanları ikiliye indirmeye gerek yok. İki ay geç çıksın ama, seriye başlandığı gibi üçlü olarak yayınlanmaya devam edilsin.
Aynen katılıyorum.

lemazmatik

İkili format çok daha güzel bence ancak devam eden bir seride format değişimi hiç hoş olmaz.

DAMPYR

Sakın Juliayı ikili yapmayın bu format güzel biz buna alıştık.Zaten İtalyanın epey gerisindeyiz tamammen geride kalmayalım... :-\ :'( >:(