Doctor Strange (2016) - Phase 3/14

Başlatan dean, 13 Mart, 2014, 20:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Son dedikodular arasında Matthew McConaughey veya Ethan Hawke olabilir gibi duruyor. Jake Gyllenhaal falan çok genç sanki Dr. Strange için daha olgun bir surat lazım.

Ras Al Ghul

Orlando iyi olabilir aslında haklısın mrtekin :)

dean

Evet, %99 olarak rolü alan isim Benedict Cumberbatch arkadaşlar. Bütün sitelerde haber bomba etkisi yarattı. Resmi açıklama bekleniyor.

Mrtekin

Oha,  >:(

Yuh >:(

Tahminde harbi yamulduk. Benedict' den de Dr.Strange olursa, artik :)
They drew first blood...

rumar80

Çok başarılı bir aktör. Marvel eşeğini sağlam kazığa bağlar.

Ahmet Oktay

Seçim beni şaşırtsa da rolün hakkını vereceğine inanıyorum. Cast seçimlerinde Marvel DC'den çok daha iyi zaten.

Harun Ça

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 27 Ekim, 2014, 22:24:32
Gideri var.

Aslında Idris Elba da gidermiş, ama ten rengi tutmuyo.

V

Yakışmış.Oyunculuğu da iyi..
"İstemem,eksik olsun.."

Johnny Cage

Gayet iyi secim. Dc feyz alsin

dean

dean

Dün Captain America: Civil War ile ilgili bilgileri toparlamaya çalışmıştım. Şimdide Doctor Strange ile ilgili elimizde neler varmış ona bakalım.

İlk önemli konu tabi ki vizyon tarihi. Film beklediğimizden 4 ay daha geç vizyona girecek. Marvel daha önce Dr. Strange için zaten Temmuz ayını resmi olarak duyurmamıştı ama beklentiler o yöndeydi. Phase 3 tanıtımında herkes Dr. Strange'i oynayacak aktöründe anonsunu beklemişti ama Kevin Feige'nin ağzından beklenen isim duyurulmadı.

Beklenen isim derken tabi ki Benedict Cumberbatch'tan bahsediyorum. Şu anda herkes Cumberbatch'ın rolü aldığında emin. Zaten ne Marvel ne de Cumberbatch böyle birşeyi yalanlamadı. Dr. Strange rolü belki de Marvel'ı şu ana kadar en fazla uğraştıran rol oldu. Masaya oturulan aktörler hep A sınıfı aktörlerdi. Joaquin Phoenix'in neredeyse pelerini giymek üzere olduğuda bilinen bir gerçekti. Ama Marvel büyük ihtimalle sorcerer supreme olarak çok yakın bir zamanda, geek alemlerinin en sevilen oyuncularından Benedict Cumberbatch'ı resmi olarak açıklayacaktır.

Yine Kevin Feige'ye dönersek. Feige'nin bu filme özel bir şekilde yaklaştığı anlaşılıyor. Bu filmi uzun bir zamandır yapmak istiyordu. Oyuncu seçilerindeki titizlik bile bu özenin ve isteğin bir göstergesi olsa gerek. Duyuruda "yaptığımız diğer filmlerde farklı bir atmosfere ve görselliğe sahip olacak" dedi. Hatta işi bir tık ileri götürdü yönetmen Scott Derrickson'ın daha önce hiçbir filmde görülmemiş bir işçiliğe imza atacağını söyledi. Yani baya bi' gaz verdi :) Bize de beklemek kaldı.

dean

Resmi açıklama geldi; Benedict Cumberbatch, Doctor Strange.

Ahmet Oktay

Marvel Sherlock Holmes'e karşı :) Beyazperdede Sherlock Holmes'u canlandıran aktörden sonra tvde canlandıran aktör de Marvel filminde oynayacak.

dean

Doctor Strange'in açıklanmasından sonra gözler The Ancient One'a çevrildi. Üç isim ortaya atıldı;

Ben oyumu Ken Watanabe'ye atıp çekiliyorum.