Doctor Strange (2016) - Phase 3/14

Başlatan dean, 13 Mart, 2014, 20:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugraltu

Epey ilginç bir film geliyor gibi. Marvel'in mistik sanatlara açılan kapısı olmanın yanı sıra, çok bilim kurgu vari bir havası da mevcut. Yönetmeni'de bir korku filmi yönetmeni, kendisinin açıklamasına göre de Multiverse kapısını da aralayabilirmiş.

Yalnız fragmanlardan gördüğüm kadarıyla, senaryo düz olacak gibi duruyor. Kötü yola düşen güçlü Sorcerer'a karşı yeni bir Supreme Sorcerer... Bu kadroya umuyorum böyle bir senaryo olmaz.

pizagor

SDCC etkisiyle son günlerde birkaç trailer - fragman üstüste izleme imkanı bulduk ki Doctor Strange de Wonder Woman'dan sonra en beğendiğim oldu. Nispeten kıyıda köşede kalmış bir Marvel karakteri feci cilalanıp sunulacak gibi. İştahla tüketeceğimden eminim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Benedict Cumberbatch oynadığı her filmi diziyi merakla beklerim. Gene iyi oyunculuk bekliyor konuda ilginç gibi...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Infinity Stone'u iş üzerinde görüyoruz.

Nightrain

Agamotto Time Stone'muş. Mantıklı. Bu filmi izlemek için sabırsızlanıyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Ağustos, 2016, 17:59:50
Agamotto Time Stone'muş. Mantıklı. Bu filmi izlemek için sabırsızlanıyorum.

Aynen. Bir iki hikaye detayı sızmıştı. Zaman ile alakalı olaylar olacak filmde. Eye of Agamotto'yu Time Stone yapmak son derece mantıklı. Soul Stone'unda Black Panther'de çıkacağını düşünüyorum.

Nightrain

Adam Warlock diyorum ben de.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 04 Ağustos, 2016, 21:13:30
Adam Warlock diyorum ben de.

Mantıklı. Aynen o da olabilir.

xmenac

Her yeni filmle birlikte Avengers 3'ü daha da merakla beklemeye başlıyorum.

Yeni isimlerle birlikte Avengers epey güçlenmiş olacak, Infinity Gauntlet ile Thanos durumu eşitler eşitlemesine de, filmde bu kadar karakter nasıl işlenecek en çok onu merak ediyorum.

Nightrain

Filmlerde, Loki dışında akıllarda yer edecek bi villian çıkmadı henüz. Ultron diyorduk o da olmadı. Bunu geçtim, Thanos'u nasıl işleyecekler çok merak ediyorum.

dean

Russo kardeşler çok sayıda karakteri iyi bir şekilde işleyebileceklerini Captain America: Civil War ile kanıtladılar. Avengers 3 ve 4 aynı konuyu işleyen iki film olacak. Yani bolca zamanları var görünüyor. Sıkıntı olmayacağını umuyorum. Avengers filmlerinde gözüm özellikle Doctor Strange'in üzerinde olacak.

dean

Mads Mikkelsen'in rolü aslında belli oldu ama buraya yazmamışız. Mikkelsen filmde Kaecilius karakterini canlandıracak.

dean

Filme bir ya da iki ek sahne çekilmiş. Çekilen sahnelerin yazarı ise Dan Harmon.

Yalnız bu ek sahneler Suicide Squad ya da Rouge One ile karıştırılmamali. Marvel bunu çoğu filminde yapıyor. Filmin çekimleri bittikten sonra Cinematic Universe ile bağlantılı sahneleri ek çekim olarak filme yerleştiriyor. Yani film ile ilgili endişe yaratacak bi'şey değil.

bugraltu

Bunu genelde sahnenin baglantili oldugu yonetmenler cekiyordu, mesela Winter soldier daki sahneyi Whedon cekmisti. Bu sefer yazarini acikladilar, muhtemelen alakali sahnenin filminin yazari o olacaktir. Kendisi rick and morty nin yazari oldugundan guvenimiz sonsuz.

dean

Filmde spoiler Dormammu görünebilirmis. Muhtemelen after credits olacak.