Hipnoz Dergisi

Başlatan Lami Tiryaki, 04 Haziran, 2009, 09:02:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

ilhan bey hipnoz manisa'ya da gönderiliyor mu? ben hiç görmedim de...açıkçası böyle bir çizgi roman dergisinin yaşatılmasına katkım olsun isterim ama dediğim gibi tesis yetersiz :-\

tommikser

Valla ben Zile'de görev yapıyorum. Bizim markete bugün iki tane gelmiş. Özel Zagor hediyeli. Sanırım gelmediği yer yoktur.

Abimde sağolsun iki sayıyı görülecek güzel bir yere koymuş. Milletin gözüne sokar gibi. Burada varsa orada hayli hayli vardır.

srvtsnr

Kayseride gezdim her yeri bulamadım
belki daha dağıtım yapılmamıştır diye umuyorum
Ben bir sihirbazim ama önce kendimi kaybettim.

darkwood

Ben en iyisi yarın bir Kadıköy yapayım  ;)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Sevgili Mesut, bu akşam gazete bayilerine sordum, henüz onlara gelmemişti...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kedidiro

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Mart, 2011, 16:45:29
Valla ben Zile'de görev yapıyorum. Bizim markete bugün iki tane gelmiş. Özel Zagor hediyeli. Sanırım gelmediği yer yoktur.

Abimde sağolsun iki sayıyı görülecek güzel bir yere koymuş. Milletin gözüne sokar gibi. Burada varsa orada hayli hayli vardır.
haklıymışsın 2 - 3 saatime mal oldu ama manisa'da da hipnoz satan yer buldum...sayı 3-4-5 ve 6'yı almış oldum böylece...özellikle ek dergi olarak larry yuma ile karşılaşmak hoşuma gitti...eksik sayıları nasıl tamamlayabileceğimiz hakkında da bilgi verirseniz tam süper olacak :D

kahramanlarsinemada

6. sayı iki farklı kapak ile satışa çıkmış:

emre

2. kapakta ki ünlü alias adlı dizinin başrol oyuncusu jennifer garner mı yoksa benzettim mi?

kahramanlarsinemada

Evet, Jennifer Garner. Elektra'yı canlandırmıştı.

emre

ben şu elektra yı bir kere daha izleyim. acayip bir şekilde jessica alba yer etmiş kafamda. elektra deyince alba geldi ilk olarak aklıma.

rumar80

Jeniffer Garner ilk önce Daredevil filminde Elektra'yı canlandırmıştı (birçoklarının aksine ben bu filmi beğenmiştim. Özellikle de Michael Clark Duncan iyi bir Kİngpin olmuştu), hemen ardından Elektra filmşnde aynı karakteri canlandırmıştı ki bu film bir felaketti

SametYavuz

hanac

hanac

Arkadaşlar Hipnozun 6. sayısı ile birlikte Samet Yavuz adlı yeni bir arkadaşla tanıştık.

Kendisi 18 yaşında ve forumumuza da üye oldu, iyi / kötü yorumlarınızı bekliyor.

"Kahramanlar Dünyası" adlı köşesinde çr karakterlerinin karikatürlerini çizecek.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Mart, 2011, 16:45:29
Bizim markete bugün iki tane gelmiş. Özel Zagor hediyeli.

Önce Güneş yanlış yazmıştır diye düşündüm ama doğruymuş.

Poşetlerde 1 yeni sayı hipnoz, 1 eski sayı hipnoz ve 1 Zagor veya Martin varmış.

3'ü birarada 9.90 TL olarak satılıyormuş.